مشروبات الكلي همسر

22 بازدید
سوال شده 21 سپتامبر 2018 در مشاوره خانواده آنلاین توسط آيدا
سلام خسته نباشيد

من ٢٦سالم هست و ٣ساله ازدواج كردم،همسرم هرشب مشروب ميخوره و رفتاراش عوض ميشه و انقدر بيهوش ميشه كه حتي دزد بياد خونمون نميفهمه،از ١٤سالگي مشروب ميخوره و من اذيت ميشم وقتي اين موضوع رو باهاش مطرح ميكنم ميگه مگه به تو آسيبي ميزنم؟!

خستم كرده نه بيرون ميريم نه وقت ميگذرونيم نه حرف ميزنيم نميدونم بايد چيكار كنم لطفا راهنماييم كنيد
1 پاسخ
پاسخ داده شده 22 سپتامبر 2018 توسط دکتر روانشناس حرفه ای (79,600 امتیاز)
ویرایش شده 23 سپتامبر 2018 توسط دکتر روانشناس
با سلام
دوست عزیز
ایا شما قبل ازدواج از این مساله اطلاع داشتید ؟اگر مطلع بودید و ایشون رو انتخاب کردید که خب یک مساله بسیار مهمی است که باید درنظ داشته باشید .که با اطلاع حودتون وار زندگی شدید که شتید اگر از ایشون بخواهید که ترک کنند این اتفاق نیفتد  ایشون تمیلی نداشته باشند که در رویه زندگیشون تغییری ایجاد کنند .منتهی چنانچه ایشون به شما نگفته باشند و حالا این طور موارد را در نظر بگیرند که دیگر شرایط زندکی است به لحاظ اینکه بخواهند از شما حرف شنوی داشته باشتد بسیار مساله مهم تر و حائز اهمیت تری است که می توانید در نظر داشته باشید .
به هر حال بهتره همه موارد را در نظر بگیرید اینوه با فردی که از نوجوانی مشروب می هورد چگونه ب خورد کرد و شرایط ترک چگونه خواهد بود باید حتنا به روانشناس مراجعه داشته باشید تا با دقت همه موارد را در نظر بگیرند و ببینند مساله دقیقا چیست
نمی توان گفت که  ایشون رو اگر به حال خودشون رها کنید می توانتد مساله رو به درستی حل و مدیریت کنند و با مساله کنار بیایند و خب قطعا رو به روز دوز بالاتری مصرف می کنند و در اینده ممکنه لطمات و صدمات جدی و اسیب های مغزی زیادی برای ایشون ایجاد شود که طبیعتا حبران ناپذیر باشد .
پس بهتره همه این موارد را در نظر داشته باشید و 0حتما ایشون رو به مزشک و متخثص ارجاع دهید چون قطعات صدماتی جسمی وارد شده است و بعد زیر نظر متخصص ایشوت ترک کنند .
به هر صورت اگر واقعا به زندگیتون علاقه مند باشید می توانید مدیریت درستی داشته باشید و جای نگرانی وجود ندارد .
موفق باشید و امیدوادم مساله به درستی مدیریت شود

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02122689534

موفق باشید
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

2,630 سوال

4,186 پاسخ

729 دیدگاه

2,953 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 7 بازدید
1 پاسخ 27 بازدید
سوال شده 1 سپتامبر 2018 در مشاوره خانواده آنلاین توسط فوزیه ممتاز (120 امتیاز)
1 پاسخ 30 بازدید
سوال شده 29 اوت 2018 در مشاوره خانواده آنلاین توسط مهشاد
1 پاسخ 31 بازدید
1 پاسخ 32 بازدید
1 پاسخ 45 بازدید
2 پاسخ 94 بازدید
...