سلام من دچار بيماري چند شخصيتي هستم چه جوري ميتونم خودم رو درمان كنم

20 بازدید
سوال شده 6 روز قبل در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
2 پاسخ
پاسخ داده شده 6 روز قبل توسط zahra.dehghan حرفه ای (1,740 امتیاز)
با سلام خدمت شما دوس عزیز

در اول اینکه آیا ین تشخیص گذاری از سمت یک متخصص بهتر است انجام شود تا اشتباهی صورت نگیرد و ایشان کنار تشخیص بالینی از تست های نیز در این زمینه استفاده می کنند که میزان خطا را پایین تر نگه دارد. در صورتی که شما بازهم توسط یک متخصص به این بیماری مبتلا باشید نیاز به مشاوره حضوری  و چندین جلسه مشاوره می باشد چون با خود درمانی نمی توان با این مشکل به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد و باز ممکن است با وجه های مختلف شخصیت خود مواجهه شوید.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02122354783

شاد باشید
پاسخ داده شده 6 روز قبل توسط دکتر روانشناس حرفه ای (90,240 امتیاز)
با سلام
دوست عزیز
ببینید اگر واقعا این بیماری وجود دارد خب مساله ای که مطرح  می شود این است که شما چقدر مطمئن هستید و از کجا می دانید که این بیماری وجود دارد به هر حال افراد ممکن است با خواندن علائم و دیدن شرایطی تصور کنند که ممکن است مساله و مشکلی وجود دارد ولی ور واقع اصلا چنین چیزی مطرح نباشد و صرفا به خاطر خواندن مطالب حسی است که ایجاد شده است .
از طرفی نکته دیگری که اهمیت دارد این است که بدانید که  در شرایطی که روانپزشک و روانشناس تشخیص دهند خب قطعا باید مراجعه حضوری داشت6 باشید و چیزس نیست که بگویید به راحتی قابل رفع شدن است و خودتون هم با دادن دستوراتی می توانید به درمان مساله کمک کنید و طبیعتا این دیدگاه کاملا اشتباه است .
به هر صورت بهتر است قطعا همه موارد در نظر گرفته شود و حتمامراجعه داشته باشید امیدوارم در صورت تشخیص درست مساله مدیریت شود
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02122354783
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

2,890 سوال

4,493 پاسخ

744 دیدگاه

2,511 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 39 بازدید
سوال شده اوت 6, 2018 در زوج درمانی توسط لاله
1 پاسخ 16 بازدید
1 پاسخ 26 بازدید
...