مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

پاسخ از شما بزرگواران

32 بازدید
سوال شده 6 ژوئیه 2024 در مشاوره رایگان فردی توسط mehdii ممتاز (140 امتیاز)
سلام
از دوستان کسی میدونه تو شرکت، واحد" نوآوری" دقیقا چی هستش و در این قسمت  دقیقاًچه کارهایی انجام میدن اگر کسی در این باره اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم کنه.
با سپاس
1 پاسخ
پاسخ داده شده 7 ژوئیه 2024 توسط Ihelpyou حرفه ای (300 امتیاز)
واحد نوآوری در یک شرکت، جاییه که ایده‌های جدید برای بهتر کردن محصولات، خدمات، فرآیندها و مدل‌های کسب‌وکار شکل می‌گیره و به مرحله اجرا درمیاد. این واحد تلاش می‌کنه تا شرکت رو رقابتی‌تر، بهره‌ورتر و در حال رشد نگه داره.

واحد نوآوری همیشه در حال بررسی بازار، رقبا، فناوری‌های جدید و نیازهای مشتریانه تا فرصت‌های نوآوری رو شناسایی کنه. اون‌ها فرهنگ نوآوری رو در سراسر سازمان ترویج می‌کنن و کارکنان رو به ارائه ایده‌های خلاقانه تشویق می‌کنن.

این واحد یه فرآیندی برای جمع‌آوری، ارزیابی، انتخاب و پیاده‌سازی ایده‌های نوآورانه داره. اون‌ها تحقیقات و آزمایشات انجام می‌دن تا فناوری‌ها و روش‌های جدید رو برای بهبود محصولات، خدمات و فرآیندهای شرکت بررسی کنن.

واحد نوآوری با دانشگاه‌ها، مؤسسات تحقیقاتی، استارت‌آپ‌ها و سایر شرکای خارجی همکاری می‌کنه تا به دانش، فناوری و منابع جدید دسترسی پیدا کنه. اون‌ها پروژه‌های نوآوری رو مدیریت می‌کنن، از جمله برنامه‌ریزی، اجرا، نظارت و کنترل پروژه‌ها.

این واحد کارگاه‌ها، سمینارها و دوره‌های آموزشی برگزار می‌کنه تا کارکنان رو در زمینه نوآوری و خلاقیت آموزش بده. اون‌ها با استفاده از شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI)، اثربخشی و کارایی فعالیت‌های نوآوری رو ارزیابی و اندازه‌گیری می‌کنن.

واحد نوآوری با ثبت اختراعات، علائم تجاری و سایر حقوق مالکیت فکری، از ایده‌های نوآورانه شرکت محافظت می‌کنه. در نهایت، این واحد با همکاری با مدیریت ارشد، استراتژی نوآوری شرکت رو توسعه و اجرا می‌کنه.

به طور خلاصه، واحد نوآوری در یک شرکت، مسئول ایجاد و مدیریت فرآیند نوآوریه تا شرکت بتونه به صورت مستمر بهبود پیدا کنه، رشد کنه و در بازار رقابت کنه.
دارای دیدگاه 7 ژوئیه 2024 توسط mehdii ممتاز (140 امتیاز)
متشکرم از  شما دوست ارجمند
ممنونم از لطفتون
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

17,153 سوال

28,246 پاسخ

29,686 دیدگاه

2,501 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 406 بازدید
10 پاسخ 5,989 بازدید
1 پاسخ 33 بازدید
سوال شده دسامبر 1, 2023 در مشاوره رایگان فردی توسط mehdiii ممتاز (100 امتیاز)
1 پاسخ 293 بازدید
1 پاسخ 119 بازدید
1 پاسخ 200 بازدید
3 پاسخ 449 بازدید
...