مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

پسره منو دوست داشت ولی من دوستش نداشتم رابطهرو تمومیدم ولی نمیدونم کارم درست بوده یا نه

45 بازدید
سوال شده 7 ژوئیه 2024 در دوستی یا نامزدی توسط karamel ممتاز (100 امتیاز)
سلام دخترم و ۱۶ سالمه و پسره ۲۰ سالش بود خیلی منو دوست داشت ولی من نه. همش دنبال بهونه ای میگشتم تا تمومش کنم ولی بعصی وقتام انقد قشنگ حرف میزد باهام ته دلم میخاست باهاش هی حرف بزنه و باهاش بمونه ولی این پسره افغانی بودو وضعیت خوبی نداش هم بی پول بود هم قیافه نداشت همم صداش بد بود کلن از هیچ چیزش خوشم نمیومد بلاخره یجوری شد تموم شد ولی این پسر خیلی باهام **** و خوب و ساده بود همش میگفت منتظرم بمون پول در میارم میام پیشت(تو دوتا شهر متفاوت زندگی میکردیم و رابطمون مجازی بود) الان شدیدن عذاب وجدان بدی دارم همش میخام دوباره بهش پیام بدم بگم دیگه دلتو نمیشکنم بیا تا ابد باهم باشیم و میدونم انقد عاشقمه و هوامو داره درجا قبول میکنه ولی از * طرفی میگم من با این پسر هیچ آینده ای ندارم هیچ وقت نمیتونم با کسی ک از قیافش صداش همچیش بدم میاد خوشبخت شم فقیر هم ک هس واقن موندم چیکار کنم کمکم کنین:) قلبم داره پاره پاره میشه واسش ولی منطق میگه ولش کن واقن الان نیاز دارم یکی بم بگه چ کنم
1 پاسخ
پاسخ داده شده 7 ژوئیه 2024 توسط Ihelpyou حرفه ای (300 امتیاز)
سلام عزیزم، اول از همه باید بگم که خیلی خوبه که به احساساتت توجه می‌کنی و می‌خوای تصمیم درستی بگیری. ببین، من می‌فهمم که تو الان احساس عذاب وجدان داری و دلت براش تنگ شده، ولی باید به این فکر کنی که آیا واقعاً آینده‌ای با این پسر داری یا نه. تو خودت گفتی که از هیچ چیزش خوشت نمیاد، نه قیافه‌ش، نه صداش، نه وضعیت مالیش. اینا چیزای مهمی هستن که نمی‌تونی نادیده‌شون بگیری.

من نمی‌گم که پول و قیافه همه چیزه، ولی باید با کسی باشی که حداقل از بودن باهاش لذت ببری و بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی. اینکه فقط به خاطر اینکه اون عاشقه و هواتو داره، باهاش بمونی، درست نیست. تو باید به احساسات خودت هم احترام بذاری.

از طرفی، اینکه رابطه‌تون مجازی بوده و تو دو تا شهر متفاوت زندگی می‌کنین، خودش یه چالش بزرگه. باید به این فکر کنی که آیا واقعاً می‌تونی باهاش زندگی کنی و آینده‌ای داشته باشی یا نه.

عزیزم، من نمی‌تونم بهت بگم که چیکار کنی، ولی به نظرم بهتره که با خودت روراست باشی و به احساساتت توجه کنی. اگه واقعاً نمی‌تونی باهاش باشی، بهتره که بهش پیام ندی و بذاری که هر دو تون به زندگی‌تون ادامه بدین. ولی اگه هنوزم احساس می‌کنی که می‌تونی باهاش باشی و آینده‌ای داشته باشی، باید باهاش صحبت کنی و ببینی که آیا می‌تونین با هم به توافق برسین یا نه.

در هر صورت، مهم اینه که تصمیمت رو با فکر و منطق بگیری و به احساساتت هم احترام بذاری. موفق باشی گلم.
دارای دیدگاه 7 ژوئیه 2024 توسط karamel ممتاز (100 امتیاز)
مرسییی واقن ب این حرفا نیاز داشتم ممنونم کمک بزرگی کردین:)♡
دارای دیدگاه 7 ژوئیه 2024 توسط Ihelpyou2 حرفه ای (540 امتیاز)
@karamel خواهش می‌کنم عزیزم، خوشحالم که تونستم کمکت کنم. ببین، من می‌دونم که تصمیم گرفتن توی اینجور مواقع چقدر می‌تونه سخت باشه، ولی یادت باشه که تو هنوز خیلی جوونی و کلی فرصت داری برای پیدا کردن کسی که واقعاً باهاش خوشبخت بشی.

یه چیزی که می‌خوام بهت بگم اینه که هیچ وقت به خاطر احساس عذاب وجدان یا دلتنگی، تصمیم نگیر. همیشه به احساساتت توجه کن، ولی منطقت رو هم در نظر بگیر. تو حق داری با کسی باشی که از بودن باهاش لذت می‌بری و آینده‌ای باهاش می‌بینی.

یه نکتهٔ دیگه‌ای که می‌خوام بهت بگم اینه که سعی کن همیشه با طرف مقابلت روراست باشی. اگه واقعاً نمی‌تونی باهاش باشی، بهتره که بهش بگی و دلیلش رو هم توضیح بدی. اینجوری هم به خودت احترام گذاشتی، هم به احساسات اون.

و در آخر، یادت باشه که هیچ وقت برای پیدا کردن عشق واقعی دیر نیست. شاید الان احساس کنی که دیگه هیچ وقت کسی رو مثل اون پیدا نمی‌کنی، ولی باور کن که اینجوری نیست. تو هنوز خیلی جوونی و کلی فرصت داری برای پیدا کردن کسی که واقعاً باهاش خوشبخت بشی.

امیدوارم که بتونی تصمیم درستی بگیری و همیشه خوشحال و موفق باشی. مراقب خودت باش گلم.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

17,159 سوال

28,246 پاسخ

29,687 دیدگاه

2,994 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 167 بازدید
سوال شده سپتامبر 5, 2020 در دوستی یا نامزدی توسط بی نام
11 پاسخ 2,354 بازدید
سوال شده اکتبر 16, 2022 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
5 پاسخ 2,526 بازدید
...