محرمیت بی اجازه ۲

26 بازدید
سوال شده 17 ژوئن 2019 در قبل از ازدواج توسط بی نام
١.بله احساس گناه ميكنم.ولي ايشون ميگه ك محرميت ما درست بوده.چون مرجع تقليدمون ك ايت ا... مكارم شيرازي هستن هم گفتن اجازه نميخواد.و دركل اونا بحث محرميت رو خيلي گفتن.ولي من نميتونستم قبولش كنم.چون رابطه ي ما خيلي مثبت بود.و هنوز هيچي مشخص نبود و ميترسيدم وابسته بشم.خونواده ب محرميت راضي بودن ولي من نبودم.و از اين بابت نامزدم ميگه اونا موافق بودن و ب خودت سپردن جريانو.پس درست بوده

٢.از نظر اينكه ديدم تغيير كرده يا نه بايد بگم بله.چون ايشون خيلي مثبت و نماز اول وقت خون و ... بود.ولي از بعد اين موضوع سوالايي راجع ب اعضاي بدنم پرسيد.ك منو دلزده كرد.ميگه من اگه اين چيزا واسم مهم بود.از اول ميپرسيدم،نه بعد از ٣سال.ولي من نميتونم هضم كنم اينارو.چون حس ميكنم نه در شان منه و نه در شان ايشون

٣.نه تماس نگرفتم.چون واقعا خجالت ميكشم.و اينكه من ديشب گفتم ك محرميت رو تموم كنه و قبول كرد

٤.ايشون ٢٧ و من ٢٤
1 پاسخ
پاسخ داده شده 17 ژوئن 2019 توسط zahra.dehghan حرفه ای (65,800 امتیاز)
با سلام مجدد خدمت شما

در اول دقت کنید لطفا زیر سوال مشاور پاسخ بدهید تا سوال قبلی شما نیز مشخص باشد

با توجه به اینکه ایشان نیز مانند شما تا بحال رابطه جنسی را تجربه نکرده اند کنجکاوی هایی در این مورد طبیعی می باشد و دلیل بر بی احترامی و مهم نبودن این موضوع برای ایشان نمی باشد .

در مورد مسئله دینی نیز نیاز است که از یک فرد در این زمینه سوال کنید تا به صورت تخصصی به شما پاسخ بدهند.

با توجه به اینکه زمان زیادی به عقد شما نمانده است و نامزدی شما به صورت رسمی می باشد دیگر ترس بر مبنای وابستگی معنا ندارد و نیاز است که شما به یک حد از تصمیم رسیده باشید که می خواهید با ایشان عقد کنید و دیگر وابستگی معنایی پیدا نمی کند .

بهتر است سعی کنید از تمرکز زیاد بر این موضوع خوداری کنید و از ایشان نیز بخواهید این روابط را به بعد از عقد معکول کنند تا شما از نظر روحی آمادگی بیشتری برای آن داشته باشید .

اگر این افکار تاثیری بر روابط شما گذاشته است بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا بررسی بیشتری در این زمینه صورت گیرد و به شما در تصمیم گیری کمک شود.چون اینگونهرفتارها نیاز به بررسی تفکرات بنیادین فرد دارد تا بتوان نتیجه گیری کرد.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

021-22685741
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

4,941 سوال

6,522 پاسخ

1,424 دیدگاه

2,479 کاربر

سوالات مشابه
2 پاسخ 21 بازدید
1 پاسخ 20 بازدید
سوال شده 14 ژوئن 2019 در قبل از ازدواج توسط يا فاطمه زهرا خودت كمكم كن
1 پاسخ 77 بازدید
1 پاسخ 301 بازدید
1 پاسخ 30 بازدید
1 پاسخ 72 بازدید
1 پاسخ 27 بازدید
سوال شده دسامبر 8, 2018 در زوج درمانی توسط بی نام
1 پاسخ 38 بازدید
سوال شده 27 می 2019 در قبل از ازدواج توسط بی نام
...