سنم كمه واسه ازدواج؟

27 بازدید
سوال شده سپتامبر 8, 2019 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
سلام،من ٢١سالمه و اقا پسري ازم خواستگاري كرده.

هنوز به مرحله شناخت و برو بيا نرسيديم.ولي مشكلم اينه كه خيليا ميگن سنت كمه.همه منو به عنوانه دختره درسخون ميشناسن كه انگار قراره بجاي زندگي كردن فقط درس بخونم.انتظارشون واقعا همينه.بنظرم بايد اون اقا پسر رو بشناسم حدودا يك سال.و اگه مورده مناسبي بود قبول كنم.يه سال ديگه هم ٢٢سالم ميشه و درسمم تمومه.اما ميگن اصلا بهش فكر نكنو زوده و خيلي دارم اذيت ميشم.شناختي كه از خودم دارمادمه پخته اي هستم يعني هميشه از هم سن و سالايه خودم خيلي بزرگتر بودم و واقعا عشق و عاشقيو تجربه كردمو به قوله معروف از يه سوراخ دوبارگزيده نميشم!!!!اينكه ميخوام اون شخصو بشناسم اما بهم ميگن فكرشم نكنو و پشيمون ميشي بعدا،سرگردونم كرده.چكار كنم؟
1 پاسخ
پاسخ داده شده سپتامبر 8, 2019 توسط zahra.dehghan حرفه ای (88,160 امتیاز)
با سلام خدمت شما دوست عزیز

شما رد این سن می توانید در کنار درس خواند برای زندگی مشترک نیز اقدام کنید اگر فکر می کنید آمادگی شروع یک زندگی مشترک را دارید .

اما بهتر است دقت کنید که در مدت شناخت از وارد شدن به روابط عاطفی و جنسی خوداری کنید چون بر روند تصمیم گیری شما تاثیر می گذارد .

بهتر است اگر از ویژگی های اولیه این آقا چون ظاهر ، موقعیت اجتماعی ، و اطلاعات کلی که به شما داده اند دید مثبتی دارید در مسیر شناخت اقدام کنید و سعی کنید با شناخت و مشورت با خانواده و همچنین تحقیق و مشاوره پیش از ازدواج در این مسر گام بردارید.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

5,755 سوال

7,303 پاسخ

1,652 دیدگاه

2,817 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 87 بازدید
سوال شده ژان 11, 2019 در آموزش جنسی و زناشویی توسط dr.mina ممتاز (120 امتیاز)
0 پاسخ 8 بازدید
سوال شده 8 ژان 2020 در مشاوره تحصیلی توسط Abas1234 حرفه ای (440 امتیاز)
1 پاسخ 24 بازدید
...