عصبانی شدن برادرم

24 بازدید
سوال شده ژان 3, 2018 در مشاوره خانواده آنلاین توسط بی نام
سلام پسری 16 ساله هستم برادری دارم که بابت خیلی چیزهای بی اهمیت از من عصبانی می شود من که تازه به سن نوجوانی رسیدم نمیتونم خودم رو کنترل کنم و در خیلی مواقع ها دارم به اون اخلاقش فکر میکنم که چطوری اصلاحش کنم خیلی ممنون میشم کمکم کنید من فکر میکنم اگه به همین روال پیش برود در آینده خیلی نزدیک من دچار افسردگی میشم.
2 پاسخ
پاسخ داده شده ژان 3, 2018 توسط غزل
فقط کافیه حریمش رو محترم بدونید و واردش نشید.در مورد صلاح ایشون تا خودشون تمایلی به تغییر نداشته باشه تلاش شما به نتیجه ای نمیرسه
پاسخ داده شده سپتامبر 17, 2018 توسط دکتر روانشناس حرفه ای (91,960 امتیاز)
ویرایش شده سپتامبر 23, 2018 توسط دکتر روانشناس
با سلام
دوست عزیز
ببینید پرسش شما بسیار کلیه به طور طبیعی باید دید مساله دقیقا چیست  و ایشون در چه شرایزی ناراحت می شوند و برخوردهای اینچنینی را نشان مب دهند به هر حال اینها مسائل مهمی هستند اینکه شما در سنی هستید که  حساسیت های خاص نوجوانی دارید و به طور طبیعی  باید    به این نکات توجه داشته باشید که چطور مسائل پیش خواهد رفت .
به هر صورت  توجه کنید که  وقتی که می گوییم شرایط به چه صورت است یعنی یک طرفه نمی شود قضاوت کرد هم شما در دوره حساسی هستید که طبیعتا حساسیت های خاصی دازید و هم اینکه  ایشون حالا ممکن است رفتارهای نادرستی داشته باشند که خب طبیعتا باید اصلاح شود
به هر صورت توجه داشته باشید که   باید در زندگی  به شرایط توجه کنید و بعد تصمیم بگیرید ..
و خب این تصمیم گیری ها نقش بسیار مهم و موثری دارد .ضمن اینکه این نکته را هم در نظر بگیرید که هر فردی در شرایطی که هست ممکنه نتونهکاملا منطقی قضاوت و رفتار کند و به همین دلیل شرایط برای او بسیار سخت خواهد شد .
به هر صورت توجه داشته باشید که  بهتره حتما حضورا به روانشناس مراجعه داشته باشید تا شرایط بهتر شود و تلاش کنید که شرایط منطبق شود..
به هر صورت امیدوارم موفق باشید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02122689534

موفق باشید
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

3,074 سوال

4,678 پاسخ

773 دیدگاه

2,966 کاربر

سوالات مشابه
2 پاسخ 23 بازدید
1 پاسخ 13 بازدید
1 پاسخ 30 بازدید
1 پاسخ 10 بازدید
1 پاسخ 34 بازدید
1 پاسخ 29 بازدید
1 پاسخ 11 بازدید
1 پاسخ 17 بازدید
2 پاسخ 23 بازدید
4 پاسخ 38 بازدید
...