مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

تحت تاثیر قرار گرفتن

128 بازدید
سوال شده Mar 24, 2020 در آدرس بهترین مرکز مشاوره توسط بی نام
سلام خوبین عیدتون مبارک من پسری۲۵ساله هستم که کمبود اعتماد به نفس دارم ویه کم خجالتی هستم و من چندسال شده با دخترعموم که۳۳سال داره در تلگرام رفیق بودیم اونم خیلی صمیمی وهمیشه شوخی می کردیم و در عیددیدنی ها می گفتیم و می خندیدیم ولی من از شهریور پارسال دیگه از تلگرام رفتم اینم بگم ایشون ازدواج کردن و دو فرزند دارن ولی من مجردم تا اینکه شهریور پارسال از تلگرام رفتم و دیگه رابطمون قطع شد ومن یک مشکلی که دارم وقتی ایشون رو می بینم دلم خالی میشه و جذب ایشون میشم از لحاظ قیافه هم ایشون خوبن و بعد که میره من تا کی بهش فکر می کنم بااینکه من سالی یک دوبار همو نمی‌بینیم ولی من هنوز فراموشش نکردم و فکر می کنم به اون واینکه اون قبلا بیشتر سراغم رو می گرفت ولی الان مثل سابق نیست و من میخواستم بدونم چرا اینجوریه؟؟؟ چرا جذبش میشم؟؟؟
3 پاسخ
پاسخ داده شده Mar 24, 2020 توسط zahra.dehghan2 حرفه ای (22,700 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

داشتن احساس و جذب شدن شما به فرد خاصی غیر نرمال نمی باشد و می تواند به این دلیل باشد که شما زمان زیادی را با ایشان صحبت کرده اید و یا اینکه ویژگی های ایشان برای شما جذابیت دارد اما دقت داشته باشید که شما بیان می کنید ایشان متاهل می باشند و متاهل بودن ایشان با تعهد همراه می باشد و نیاز است که شما نیز به این تعهد احترام بگذارید ممکن است اگر بخواهید روند رابطه قبلی را ادامه بدهید بر ای زندگی ایشان مشکل ایجاد شود پس بهتر است در کنار احترامی که برای احساسات خود قائل هستید سعی کنید که شرایط سنی خودتان و ایشان و همچنین موقعیت متاهل بودن ایشان را مورد توجه قرار بدهید تا بتوانید در مسیر بهتری این احساس را تجربه کنید .
پاسخ داده شده Mar 24, 2020 توسط بی نام
ویرایش شده Mar 24, 2020 توسط q2aadmin
سلام.این قضیه خیلی طبیعیه چون رابطه فقط از طرف ایشون تغییر کرده و مغز شما هیچ تغییری از طرف شما نمیبینه.از طرفی دلیل اون رابطه صمیمی برای هر دو نفر نزدیکی فکر و احساس بوده و شما در ناخودآگاهتون این برداشت رو میکنین که دیگه کسی جای اونو نمیگیره که البته این به ضرر شماست چون اگر کیس دیگه ای بیاد که بتونه جاشو بگیره شما اصلا اون فرد رو بدلیل علاقتون به نفر اول نمیبینین. بنابراین با وارد شدن شما به یک رابطه جدید همه چی برای شما هم تغییر خواهد کرد و تنها کاری که شما بایستی بکنین بستن پرونده ایشون در ذهن و دوری از محافلی هست که احتمال داره ایشون رو ملاقات کنین.البته این دوری موقتیه و به محض پیدا شدن یک همنشینی که بتونه همونطوری شما رو درک کنه دیگه نیازی نیست.صبور باشید که گذر زمان هم به کمکتون میاد
دارای دیدگاه Mar 24, 2020 توسط بی نام
آخه جالبه من فکر می کردم این رابطه رو قطع کنم نرمال میشه ولی اینطوری نیست بااینکه یکسال ونیم هست دیگه باهاش ارتباط ندارم در واقع خودم ارتباط رو قطع کردم ولی بازم بعضی اوقات بهش فکر می کنم ولی من فکر می کنم دلیل جذب شدنم تنهایی من باشه
پاسخ داده شده 29 Mar 2024 توسط meysam حرفه ای (780 امتیاز)
خب تلگرام که فقط چند ساله اومده... قبلش چی؟ یه دوست دختر نبوده که فقط دو سه سال با هم بوده باشند و بعدش هم کات... باید ببینیم که در دوران کودکی و نوحوانی، چه اتفاقاتی بین شما افتاده؟ چه جملات و مکالماتی رد و بدل شده؟ در دوران کودکی چه بازی هایی با هم می کردین؟ آیا با هم بیرون میرفتین یا نه؟ آیا خاطرات مشترک زیادی با هم دارید یا نه؟
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

17,159 سوال

28,246 پاسخ

29,687 دیدگاه

2,500 کاربر

سوالات مشابه
0 پاسخ 64 بازدید
0 پاسخ 57 بازدید
سوال شده Mar 23, 2020 در قبل از ازدواج توسط بی نام
1 پاسخ 147 بازدید
1 پاسخ 106 بازدید
2 پاسخ 171 بازدید
سوال شده ژان 1, 2020 در دوستی یا نامزدی توسط Zar
1 پاسخ 174 بازدید
2 پاسخ 63 بازدید
سوال شده ژوئیه 29, 2020 در آدرس بهترین مرکز مشاوره توسط هلیا
1 پاسخ 146 بازدید
3 پاسخ 87 بازدید
سوال شده مارس 29, 2020 در آدرس بهترین مرکز مشاوره توسط بابونه حرفه ای (2,920 امتیاز)
...