اعتماد به نفس نسبت‌ به بدن

79 بازدید
سوال شده ژوئیه 18, 2020 در قبل از ازدواج توسط Zahra حرفه ای (980 امتیاز)
من یه دختر 20 سالم ک با پسر داییم عقد کردم ( ب گفته ی خودش خیلی دوسم داره)
تو خانواده شوهر من خیلی به رنگ پوست سفید اهمیت میدن و من گندمی هست رنگ پوستم
قسمتای تناسلی هم تیره هست ارثی. ب همین دلیل حس میکنم دختری نیسم ک نامزدم میخاد و آپشنایی ک میخاد رو ندارم. و همش حس میکنم دوسم نداره و نمیخام بهش نزدیک شم.
میخام ازش بپرسم تو مشکلی نداری که قسمتای تناسلی من تیره هست و...
ولی خب روم نمیشه و یجورایی کمبود خودمو نشون دادم.
نمیدونم لطفا کمکم کنین.
2 پاسخ
پاسخ داده شده ژوئیه 18, 2020 توسط ravanshenas حرفه ای (67,320 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

نگرانی شما قابل احترام هست اما دقت کنید که نامزد شما پوست ظاهری شما را دیده اند و براساس علایق خودشان در ان مسیر تصمیم گیری کرده اند اگر ایشان نیز پوست سفید برایشان جز معیارها بود می توانستند در این مورد دختری را انتخاب کنند که این ویژگی ظاهری را داشته باشد اما با انتخاب شما نشان داده اند که این رنگ پوست و این سبک ظاهر برایشان جذابیت بیشتری دارد و به نظر می رسد که این نگرانی ها و دیدگاها بیشتر به دلیل افکار خود شما می باشد دقت کنید که نیاز است که شما به ظاهر و شرایط بدنی خودتان با احترام برخورد کنید و سعی کنید که ظاهر خود را مورد پذیرش قرار بدهید چون اگر این اتفاق رخ ندهد حتی تاییدهای بیرونی مانند تایید نامزدتان بازهم برای شما با افکار ناخوشاند همراه می باشد پس بهتر است سعی کنید که بدون سرزنش کردن خودتان پیش بروید و به انتخاب نامزدتان نیز احترام بگذارید شما می توانید اگر در دوران عقد هستید با علایق جنسی یکدیگر بیشتر آشنا شوید و بدون توهین به خودتان به نگرانی های جنسیتان از سمت نامزدیتان پاسخ بدهید اما لزوم آن این است که شما خودتان را سرزنش نکنید و دقت کنید که رابطه جنسی لذت بخش به درک متقابل و احساسات عاطفی ارتباط زیادی دارد تا به رنگ پوست هریک از طرفین .
پاسخ داده شده ژوئیه 19, 2020 توسط lady_zohi حرفه ای (18,800 امتیاز)
عزیزم اون قبل ازدواج تورو دیده از بچگی تو رو دیده میدونسته ک رنگ پوستت چیه ...اگه نمیخواستت ک نمیومد عقدت کنه اخه این چ فکراییه میکنی..اعتماد ب نفستو الکی از بین نبر ...مهم اخلاقته ..اخلاقت قشنگ باشه همه چیت قشنگ میشه
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

14,462 سوال

21,837 پاسخ

19,361 دیدگاه

2,614 کاربر

سوالات مشابه
0 پاسخ 31 بازدید
سوال شده مارس 18, 2020 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط بی نام
2 پاسخ 102 بازدید
1 پاسخ 56 بازدید
سوال شده دسامبر 11, 2018 در مشاوره رایگان فردی توسط میثم
0 پاسخ 34 بازدید
1 پاسخ 72 بازدید
2 پاسخ 43 بازدید
2 پاسخ 114 بازدید
سوال شده ژوئن 5, 2019 در دوستی یا نامزدی توسط Ice girl
1 پاسخ 129 بازدید
...