میتونم شکایت کنم

29 بازدید
سوال شده 22 ژوئیه 2020 در مشاوره آنلاین طلاق رایگان توسط بی نام
سلام ۱ساله زنم قهر و خونه پدرشه فامیل و غریبه دوست و آشنا و خونوادم چندین بار پادرمیونی کردن که برگرده ولی قبول نکرد چندوقت پیش درخواست طلاق کرد و ابلاغیه هم برام رسید که ۲۵ روز دیگه ست ولی من۴روز پیش متوجه شدم که زنم رابطه نامشروع تلفنی با مرد دیگه ایی داره با این حاب من میتونم شکایت کنم چون زنم درخواست طلاق کرده خواهش میکنم منو کمک کنید مدرک هم دارم که رابطه نامشروعشون رو ثابت کنه لطفا منو کمک کنید اگه میتونم شکایت کنم چجوری و از چه راهی
3 پاسخ
پاسخ داده شده 22 ژوئیه 2020 توسط ravanshenas حرفه ای (32,360 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

در پست های قبلی نیز برای شما توضیح داده شد که در این زمینه ما دیدگاه تخصصی نداریم و نیاز است که شما با یک وکیل صحبت کنید تا شرایط قانونی را برای شما توضیح بدهند و در این مسیر بتوانید تصمیم گیری داشته باشید .
پاسخ داده شده 22 ژوئیه 2020 توسط وحید حرفه ای (9,460 امتیاز)
باسلام بله میتونید شکایت کنید و اگر ارتباط حتی پیامکی اونها ثایت بشه میتونید ایشون رو طلاق بدید و حد 74 تا 99 ضربه شلاق برای این دو نفر بصورت تعزیری جاری خواهد شد. اگر رابطه جنسی هم داشته باشند حکم اعدام (یا رجم) هست. بهرحال میتونید شکایت در خصوص عدم تمکین بکنید و یا ارتباط ایشون رو ثابت کنید. حتما در این مورد وکیل بگیرید.

ولی همه اینها به کنار، میخوام بدونم دلیل قهرش چی بوده؟ شکایت شما زندگی تون رو درست نمیکنه و انتظار نداشته باشید ایشون برگرده. لطفا واضح بگید اگر شما کار بدی در حقش کردید. شما جوری سوالتون رو پرسیدید که انگار بدون هیچ دلیلی گذاشته و رفته. آیا واقعا اینجوری بوده؟
پاسخ داده شده 23 ژوئیه 2020 توسط Khahar حرفه ای (15,100 امتیاز)
سلام
شما باید مهریه رو بپردازید.
اگر اجرت المثل مطالبه کنند بپردارید.
اگر بتونید اثبات کنید روابط نا مشروع رو بستگی به شدتش داره. گاهی فقط شلاق هست. مگر اینکه با این بهانه‌ مجبورش کنید مهریه نگیره و شماهم شکایت عمل منافی عفت رو نکنید.
ضمنا تمام چیزهایی که هدیه دادید بهشون و فاکتور دارید که به نام شماست میتونید مطالبه کنید. حتی اگر فاکتور طلا به نام شما باشه.
وقت خوش
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

8,411 سوال

11,127 پاسخ

7,120 دیدگاه

2,069 کاربر

سوالات مشابه
3 پاسخ 47 بازدید
سوال شده 20 ژوئیه 2020 در مشاوره آنلاین طلاق رایگان توسط بی نام
2 پاسخ 78 بازدید
سوال شده 28 می 2020 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط ...
1 پاسخ 13 بازدید
سوال شده 1 روز قبل در مشاوره آنلاین طلاق رایگان توسط بی نام
1 پاسخ 19 بازدید
سوال شده 20 ژوئیه 2020 در مشاوره آنلاین طلاق رایگان توسط بی نام
1 پاسخ 88 بازدید
...