فرق دادگاه نفقه با دادگاه طلاق

14 بازدید
سوال شده 4 روز قبل در مشاوره آنلاین طلاق رایگان توسط بی نام
ویرایش شده 4 روز قبل
سلام ببخشید خیلی سوال کردم و وقتتون رو گرفتم ،۲تا سوال داشتم میخواستم بدونم دادگاه نفقه با دادگاه طلاق چه تفاوتی با هم دارن آیا جلسه ایی که در مورد نفقه هست همون جلسه طلاق دادنه اگر که نیست بعد چند وقت پس از دادگاه نفقه نوبت دادگاه طلاق میرسه
برای شکایت به عنوان رابطه نامشروع فقط پرینت تماس که شماره ایی که با اون رابطه داشته باشه کافیه چون همسرم هیچ وقت قبول نکرد که شماره رو میشناسه و یا با این شماره تماس داشته اما پرینت یه چیز دیگه ایی رو نشون میده که خودم چند بار و از چند شماره زنگ زدم و یه مرد جواب میده
2 پاسخ
پاسخ داده شده 4 روز قبل توسط ravanshenas حرفه ای (32,360 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

در این مورد دقت کنید که این موضوعات در حیطه تخصصی ما نمی باشد و راهنمایی های دوستان نیز می تواند از تجربیات آنها باشد در صورتی که شما نیاز به مشاوره تخصصی در این زمینه دارید که بهتر است به یک وکیل مراجعه کنید تا شرایط شما بررسی شود و در این زمینه شما را راهنمایی کنند.
پاسخ داده شده 4 روز قبل توسط Khahar حرفه ای (15,100 امتیاز)
سلام
چنانچه دادخواست ها متعدد باشند در دادگاه های مجزا رسیدگی می شود. اما اگر چند خواسته در یک دادخواست باشه، خب در یک دادگاه مطرح میشه. ضمنا دعاوی طلاق و نفقه ابتدا به شورا حل اختلاف ارجاع داده میشه، و حتما نوبت مشاوره خواهید داشت.
درباب پرینت مکالمات بهتر هست با وکیل صحبت کنید و پرینت رو همراه با تعداد دفعات مکالمه و مدت زمان هر مکالمه تسلیم دادگاه کنید. چون پرینت مکالمه نهایتا روابط غیرشرعی با تعزیر شلاق تا ۹۹ ضربه رو خواهد داشت. و معافیت از پرداختن مهریه و به همراه نداره. البته اگر الزاما روابط غیر شرعی تایید بشه. چون اگر شاغل باشند یا فعالیت اجتماعی داشته باشند خیلی راحت محتوای تماس رو انکار می کنند.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

8,397 سوال

11,121 پاسخ

7,115 دیدگاه

2,835 کاربر

سوالات مشابه
0 پاسخ 60 بازدید
1 پاسخ 47 بازدید
سوال شده ژوئن 17, 2018 در مشاوره آنلاین طلاق رایگان توسط E.b
0 پاسخ 20 بازدید
1 پاسخ 93 بازدید
1 پاسخ 56 بازدید
1 پاسخ 35 بازدید
سوال شده اوت 20, 2019 در مشاوره تحصیلی توسط بی نام
...