خیانت مکرر همسر

49 بازدید
سوال شده 19 اکتبر 2020 در مشاوره آنلاین طلاق رایگان توسط بی نام
سلام وقت به خیر

من 4 سال ازدواج کردم  شوهرم  3 بار بهم خیانت کرده دوبار اول سکس چت با خانم ها ی مختلف بار سوم متوجه شدم که با سکس ورکرها اس ام اس بازی میکنه و ظاهرا رفت  امد داره .بار دوم حق طلاق داد ؟ولی این بار هم مردد هستم برای طلاق.همش میگه بریم مشاوره درست میشه ؟و من هیچ وقت نمیتونم فراموش کنم این موضوعات رو از نظر روانی خیلی به هم ریختم .ایا خیانت درمانی داره؟ از کجا معلوم دوباره تکرار نکنه ؟
2 پاسخ
پاسخ داده شده 19 اکتبر 2020 توسط ravanshenas حرفه ای (67,320 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

قابل درک هست که روبرو شدن با خیانت های مکرر همسرتان برای شما احساسات ناخوشایندی را به دنبال داشته است و اعتماد شما از ایشان سلب شده است اما دقت کنید که برای بازسازی اعتماد و بهبود این شرایط روحی خود شما و بهبود زندگی مشترک نیاز است که در کنار ابراز پشیمانی همسرتان تعهد و ثبات در تعهد را داشته باشند که به مرور این اعتماد بازسازی شود و بتوانید تجربه بهتری داشته باشید .

اما در این مسیر نیاز است که با کمک زوج درمانگر  با حضور هردویتان چند جلسه مشاوره داشته باشید چون در این حالت برای ادامه زندکی مشترک شما اجباری ندارید اما با بررسی شرایط و شناخت بهتر احساسات و دلایل خیانت همسرتان و سبک شخصیتی و رفتاری و... ایشان می توانید تصمیم گیری کنید.

بهتر است قبل از تصمیم گیری به جدایی این فرصت را به خودتان و همسرتان بدهید و بعد از جلسات در مسیر جدایی تصمیم گیری کنید .
پاسخ داده شده 19 اکتبر 2020 توسط Dr.Majid حرفه ای (820 امتیاز)
سلام.در ابتدا سعی کنید با همسرتان منطقی و با شیوه بیان صحیح صحبت کنید که علت اینکارهایشان را جویا بشید،و اینکه آیا او مخیانه اینکارها را میکرده یا در حضور شما؟با ایشان صحبت کنید و شاید نیاز به رابطه جنسی با شما دارند و نمیگویند،حتما سعی کنید در رابطه ی خود نیاز هم را برآورده کنید و شما هم آنقدر به جذابیت خود بیفزایید تا برایشان جذاب باشید و همین موضوع میتواند کمی ایشان را از انجام سکس چت و دیدن فیلمهای پورن و...باز دارد،اینکار کمی زمان بر است اما اگر با همسرتان شوخی های جنسی کنید، یعنی پیشنهاد رابطه بدید و کمی کودکانه تر بشوید و دلبرانه درخواست رابطه کنید بسیار موثر خواهد بود،اگر شما تمام روشهایی که به ذهنتان رسید را انجام دادید و نتیجه ای مطلوب نگرفتید با یک مشاوره مشورت کنید و بعد از مشورت با مشاوره تصمیم به جدایی یا طلاق بگیرید.
اما قطعا این رفتارهای همسرتان ریشه در برآورده نشدن نیاز های منسی شان دارد،اگر شما هم زمانی که سرکار هستند پیامهایی که میدهید محتوای عاشقانه داشته باشند و از یک نشانه قلب استفاده کنیدو ایشان را تشویق کنید که به خانه بازگردند و شما از ایشان استقبال کنید،قطعا این بهترین درمان میتواند خواهد بود،پس همه چیز به خود شما بستگی دارد،رفتارهای شما با همسرتان باید تغییر کند و کمی چاشنی رمانتیک تر به آن اضافه باید کرد.✅
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

10,172 سوال

14,754 پاسخ

11,376 دیدگاه

2,723 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 77 بازدید
سوال شده 1 اکتبر 2020 در مشاوره خانواده آنلاین توسط بی نام
1 پاسخ 74 بازدید
سوال شده می 12, 2019 در مشاوره آنلاین طلاق رایگان توسط بی نام
2 پاسخ 336 بازدید
2 پاسخ 205 بازدید
1 پاسخ 167 بازدید
سوال شده نوامبر 12, 2019 در مشاوره خانواده آنلاین توسط مستاصل
0 پاسخ 60 بازدید
سوال شده سپتامبر 14, 2019 در مشاوره خانواده آنلاین توسط farahnaz ممتاز (120 امتیاز)
1 پاسخ 41 بازدید
سوال شده ژوئن 19, 2019 در مشاوره خانواده آنلاین توسط بی نام
1 پاسخ 81 بازدید
سوال شده فوریه 12, 2019 در مشاوره رایگان فردی توسط آی هان
1 پاسخ 80 بازدید
سوال شده دسامبر 23, 2018 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
4 پاسخ 313 بازدید
...