خستم از زندگی کردن دلم میخواد بمیرم

215 بازدید
سوال شده نوامبر 11, 2020 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط *_* حرفه ای (200 امتیاز)
ویرایش شده نوامبر 11, 2020 توسط *_*
سلام
الان۱۸ سالمه وقتی بچه بودم تو ناز و نعمت غرق بودم خیلی دوستم داشتن همه
تو ۱۳ سالگی عاشق یع پسره ای شدم با جون و دل میخواستمش اما اون قبول نکرد ۵سال گذشته فراموشش نکردم ادمای زیادی اومدن با اینکه
بزرگ شدم بابام هرچی داشت و نداشت زده به اسم داداشم همه چیو همه کاراتای بانکیم دست داداشم همه خانوادم در حال عشق و حال و لذتن اما دیگه اون مائده که همه دوسش داشتن مرد کسی به  توجه نمیکنه که هیچ از خونه هم پرتم کردن بیرون و میفرستنم خونه مادربزرگش مادربزرگشم همش درحال غرغر کردن واعصاب خوردیه دلم میخواد فرار کنم اما من یه دختر معمولی نیستم بارها بخاطر رابطه ابروم تو فامیل رفته پدر منو تا مرغ و خروسا شهرمون میشناسن ولی من تصمیم فراره من میخام زندگی کنم من تو این ۵ سال هیچ خیری از زندگیم ندیدم فرار کنم برم یک شهر دیگه میدونم تجاوزهس قتل هس خودم میخواستم خودمو بکشم نمردم سگ جونم اما اینبار بخدا قسم خستم کسیو ندارم باهش حرف بزنم با هرکی دوکلمه میحرفم میگه همش اه و ناله کسی بی غم نیس یجورایی یعنی دهنتو ببند خفه شو خیلی تنهام کارم گریس بقران قسم داستان و رمان هرکوفت دیگه نیس واقعیته من خسته شدم دیگه توان زندگی کردن ندارم نا امیدم هیچ امیدی ندارم کم اوردم تروخدا کمکم کنید احساس افسردگی میکنم مادربزرگم و عمم همش گریه میکنن خودشونو میزنن یا غرغر میکنن انگار من چه کار کردم خیلی با من بدن انگار من پدرشونو کشتم مشاوره حضوری رفتم هیچ دردی درمون نکرد خودکشی کردم زنده موندم شانس گندم فرارکنمم ابروشون میره پیدام میکنن دیگه خستم از همه چیز
2 پاسخ
پاسخ داده شده نوامبر 11, 2020 توسط ahrj1382 حرفه ای (7,580 امتیاز)
سلام.
من تا حدودی درکت می کنم.بنا به دلایلی منم از خانواده طرد شدم.اما شرایطم به سختی شما نیست.
یه پیشنهادی می دم احتمالا جبهه بگیری ولی گفتنش ضرری نداره.
الان واقعا خیلی تنها هستی.جایی برای رفتن نداری.اگه فرار کنی به خاطر همون دلایلی که خودت هم گفتی قطعا اوضاعت بدتر میشه.
تازه 18سالته.حالا حالا ها باید زندگی کنی.از زندگی کردن لذت ببری.اشتباهاتت رو جبران کنی.
الان به تنها کسی که می تونی پناه ببری خداست.توبه کن.نمازاتو بخون و بهش پناه ببر.ازش کمک بخواه.تو قرآن یه آیه داریم که خیلی قشنگه:تنها خدا برای بندگانش کافیست.
این تنها راه حلی بود که به ذهن من رسید انشالله مشکلت حل بشه.
دارای دیدگاه نوامبر 11, 2020 توسط ahrj1382 حرفه ای (7,580 امتیاز)
اگه صلاح میبینی و فکر می کنی درد و دل کردن توفیقی داره می تونی با من درد و دل کنی
پاسخ داده شده نوامبر 17, 2020 توسط سینا
ویرایش شده نوامبر 17, 2020
سلام بر شما.

البته باید قضیه رو از بعد خانواده خودتون هم دید. اینطور نمیشه یک طرف به قاضی رفت.

اگر میخواید خودکشی کنید،خودکشی کنید،اما بدونید،در اخرت،وقتی از کسانی که تویه دنیا بودن،میپرسن،چقدر بر روی زمین زندگی کردید،پاسخ میدهند،من کلا چند لحظه! بیشتر درنگ نکردم!

تا روز قیامت که مشخص نیست که چند روزه!ممکنه هزاران سال دیگه باشه! پس شخص تویه برزخ می میمونه! بعدش از قیامت تا زمان فرا رسیدن افراد بعد از محاسبه اعمال تا درب بهشت و جهنم حدود 50 هزارساله! طول میکشه!

یعنی 50 هزارسال فقط طول میکشه،که ما بعد از قیامت! دادگاه و محاسبه اعمال تمام بشه و مسیر تا بهشت و جهنم طول بکشه!

خودتون حالا محاسبه کنید،که حالا جهنم چه تعداد سال طول میکشه! بعضی بخشیده میشن! که احتمالا اونایی که بخشیده میشن،ادم های خوبی هستن،که اشتباهاتی داشتن ... اما اونایی که گناهان کبیر و بزرگ انجام دادن،درست مثل کسانی که ادم کشتن،یا با دین مبارزه کردن(حتمی) و خودکشی کردن و .. (و تا زمان زنده بودن،توبه نکردن و برنگشتن)تا ابد در جهنم می مانند.

برای همین که،وقتی می میرن،فوری و به کمتر چند میلی ثانیه! درخواست میکن! با گریه زاری فراوان،بسیار سوزناک! کا ما را لحظه ای به زمین برگردان،تا اندکی کار خیر کنیم! ای کاش فلانی را به دوستی نگرفته بودیم! ای کاش ای کاش ...

پس شما باید قدر الان که زنده اید رو بدونید.فارغ از همه مسائل که وجود دارد! شما خودتون را از بعدا انسانی و جهانی ببینید! شما قبل از اینکه،فرزند کسی باشید،توسط خدا خالق شده اید. که موقتا در دنیا،نقش شما در نقش فرزند خانواده فلان است.همه این نقش ها بعد از مرگ،گرفته میشود .

شما اگر ذره کار خوب کنید،قطعا و حتما نتیجه ان را هم در دنیا و هم در اخرت خواهید دید! و اگر ذره کار بد کنید،نتیجه ان را هم در دنیا و هم در اخرت خواهید دید.

اگر بخواهیم دستورات خدا را کنار بگذاریم.. تاریکی و تنگی و پیچیدگی و وسواس و اسیری و بردگی و هر چیز منفی و ذلیلانه به سراغ شخص می اید. اما وقتی دستورات خدا را اطاعت کنیم،اسانی،راحتی،گشایش،عبور سریع از مشکلات،شادی عمیق،پادشاهی،اهداف بزرگ و بدون ترس! بدون غم! (البته به همراه سختی ..! اما سختی کجا! تاریکی و تنگی و سیاهی و اسارات کجا!) سراغ انسان خواهد امد.

خدا هرگز دوستانش را تنها نمی گذارد! بارها در قران تکرار کرده! اما شیطان همیشه دوستانش را تنها میگذارد! انها را خار میکنند! و هرگز هیچ وعده را اجراء نمی کند ..
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

11,863 سوال

18,110 پاسخ

17,215 دیدگاه

2,133 کاربر

سوالات مشابه
5 پاسخ 133 بازدید
4 پاسخ 139 بازدید
4 پاسخ 100 بازدید
2 پاسخ 87 بازدید
2 پاسخ 49 بازدید
1 پاسخ 37 بازدید
1 پاسخ 61 بازدید
...