بسته شده عاشق استاد شدن

90 بازدید
سوال شده 10 ژان 2021 در دوستی یا نامزدی توسط Bano ممتاز (120 امتیاز)
بسته شده 13 ژان 2021 توسط Bano
سلام. وقتتون بخیر.من دخترم و 20 سال سن دارم. من یه راهنمایی در رابطه با عشق شاگرد به استاد میخواستم. من نزدیک 3 ساله که عاشق استاد ادبیات  کنکورم هستم ایشون الان 30 سال سن دارن . الان دانشجوام. اون موقع پیش دانشگاهی بودم. استاد کنکورم یک شخصی بود که وقتی روز اول دیدمش تو یک نگاه بهش دل باختم میشه گفت 10 سال اختلاف سنی داشتیم. بر خلاف بچه ها که ازش خوششون نمیومد من دیوونه این استاد مرد شده بودم. الحمدلله مجرد بود. خیلی پرجذبه بودن. یک روز پیج اینستاشو دنبال کردم فهمیدم هم ماهی منه. تاریخ تولدشو به یاد سپردم. 3 سال از اون موقع میگذره. بچه ها اونو با من میشناختن . اسمش میومد نگاها میرفت رو من. خلاصه که تموم شد ومن رفتم دانشگاه. من خودم به شخصه درس ادبیات برام شیرین ترین درسه. شمارشو گرفتم. یه مدتی گذشت که من دیگه نمیتونستم پیش خودم نگه دارم دیگه باید میگفتم ولی بخاطر خجالتی بودنم نمیتونستم ابراز علاقه کنم.
با رفیقم مشورت کردم. قشنگ ترین حرف رو گفت که کاری نکن حسرتش بمونه دلت. یه روز دل به دریا زدم و رفتم پیوی واتساپش اول اونقدر استرس شدید داشتم که سه تا پیام پاک کردم و واتساپ  هم که میدونید لو میده پیام پاک شده رو. خلاصه که رفتم گفتم  با کلی شاخ و برگ. و اونم چون زیاد آنلاین نمیشد بعد سه روز جوابم داد شما محبت داری.پارسال  یه روز تلگرام رو باز کردم دیدم جز مخاطبینش هستم واقعا خوشحال کننده بود واسم. چون تبریک تولدشو اس ام اس زده بودم.
ولی شاید ندونه که حس دوست داشتنش هر روز بیشتر میشه. انگار حس میکنم حس برتری نسبت بهش دارم. لطفا راهنماییم کنید . در واقع چه کار کنم اونم دوستم داشته باشه. من یه اخلاقی دارم که به زور گرم میشم. ینی سردم. زیاد اهل قربون صدقه الکی نیستم. از روی خجالتی بودنم بلد نیستم سر حرفو باز کنم. ☹️☹️
ببندید با توجه به این نکته: خصوصی
2 پاسخ
پاسخ داده شده 10 ژان 2021 توسط معصومه
شبیه خودمی
منم خجالتی و از پسر عمم خوشم میاد ولی نمیدونم باید چیکار کنم
از طرفی اونا روک هستن خعلییی میترسم ب بابام بگن
از طرفی هم موقعیتو شغلش خیلی خوبه اخلاقشم خوبه
ولی نمیدونم باید چیکارکنم
از رو خجالت ادم نمیتونه حرف داشو بزنه
پاسخ داده شده 11 ژان 2021 توسط ravanshenasesite حرفه ای (63,060 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

احساساتی که دارید قابل احترام هست اما دقت کنید که شما در اوج نوجوانی با دیدن یک فرد و بر مبنای یک سری رفتارهای کلی و شناخت کلی که از ایشان دارید برای خودتان یک رابطه احساسی ایجاد کرده اید و بیشتر بر اساس خیالپردازی های خودتان به این احساس شاخ و برگ داده اید یعنی هیچ شناخت مستقیم وجود ندارد به این معنا که شما عاشق احساسات خودت شده ای .

در این مسیر بهتر است به خودتان فرصت بیشتری بدهید شما در زمان فعلی در محیط بزرگ تری قرار دارید می توانید در این مسیر اگر به خودتان فرصت بدهید با شناخت بیشتر این احساسات را در دنیای واقعی و با افراد واقعی تجربه کنید .

شما بیان می کنید ایشان نیز تا حدودی شما را می شناسند و تولد ایشان را نیز تبریک گفته اید و... در این حالت اگر تمایلی و هدف خاصی از سمت ایشان وجود داشت حتما اقدامی می کردند .

بهتر است سعی کنید که خودتان را در یک رابطه خیالی قرار ندهید حتی اگر به این حالت باشد که احساس  خود را بیان کنید و صحبت های فرد مقابل را نیز بشنوید .

در کنار اینکه این میزان اختلاف سنی با اختلاف رشدی نیز همراه می باشد که نیاز به بررسی دقیق تر دارد .
دارای دیدگاه 11 ژان 2021 توسط Bano ممتاز (120 امتیاز)
ویرایش شده 11 ژان 2021 توسط Bano
قسمت خصوصی چک شود
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

13,449 سوال

20,369 پاسخ

18,585 دیدگاه

2,454 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 52 بازدید
سوال شده اکتبر 4, 2020 در دوستی یا نامزدی توسط _1381_naargees
2 پاسخ 193 بازدید
1 پاسخ 1,125 بازدید
3 پاسخ 908 بازدید
3 پاسخ 391 بازدید
سوال شده فوریه 16, 2018 در قبل از ازدواج توسط hosein
3 پاسخ 144 بازدید
سوال شده 16 مارس 2021 در دوستی یا نامزدی توسط فقط او
1 پاسخ 37 بازدید
سوال شده 24 ژوئیه 2021 در مشاوره رایگان فردی توسط مهسا
0 پاسخ 27 بازدید
1 پاسخ 124 بازدید
سوال شده 1 می 2021 در دوستی یا نامزدی توسط محمدقائم
...