مشکلات زندگی

22 بازدید
سوال شده مارس 2, 2018 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
سلام دختری مجرد هستم با توجه به سنم ۳۵ سال تا به حال خواستگاری نداشته ام. در منزل پدری ساکن هستم برادر معتادی دارم و برادر دیگرم مدام در حال دعوا با اوست. چند سال پیش خواهرم هم به دلیل اعتیاد شوهرش از او جدا شد و با دو فرزندش به خانه پدری امد. پسر بزرگ او الکلی است و گاهی هم مواد مصرف میکند. خواهرم هر برخوردی که با او میکنیم را به جنجالی بزرگ تبدیل میکند. در کل در محیطی پر از تنش و دعوا زندگی میکنم. در مراجعه به پزشک مشکلات قلبی و ضربان نامنظم تشخیص داده شد.بنابه دلایلی سعی در پنهان کردن مشکلات از پدد و مادر داریم و البته انها در شهرستان و تهران هر دو ساکن هستند و تقریبا دور از مشکلات. تنها با گریه آروم میشم . خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش..... راهنمایی کنید. لطفا به ایمیل پاسخ رو بفرستید و خواهشا ایمیل و سوال منتشر نشه. به من تنها کمک کنید.لطفا سریع براب رضای خدا
1 پاسخ
پاسخ داده شده مارس 3, 2018 توسط دکتر روانشناس حرفه ای (91,560 امتیاز)
ویرایش شده مارس 4, 2018 توسط دکتر روانشناس
با سلام
دوست گرامی
کاملا حق با شماست و قابل درک است که در چنین محیط پر تنشی دچار مشکلات زیادی شوید و درگیری هایی پیدا کنید به هر حال هر فرد دیگری هم جای شما بود دچار چنین مسائلی و شاید بیشتر از ان می شد ..بنده اطلاع ندارم به لحاظ مالی در چه شرایطی هستید ولی بهتر  است حتما مراجعه حضوری داشته باشید در این مواقع بحران زا حتما باید روش های مدیریت رفتار ارام سازی خود و مقابله با خشم اموخته شود مخصوصا که  شما محیط را که نمی توانید تغییر دهید پس خودتون باید از عوارض چنین محیطی دوری کنید و تلاش کنید مراقبت های لازم را داشته باشید ..
به هر حال هر فردی ممکن است در زندگی با مشکلانی رو به رو شود ولی وقتی مشکلات گسترش پیدا کند خب کمی قدرت انعطاف کاهش می یابد به خصوص برای افراد مجرد که از سلامت کمتری در جامعه بدخوردار هستند ..
به هر حال شما در همان شرایط هم می توانید رشد کنید پیشرفت داشته باشید و بتوانید موفق عمل کنید
امیدوارم به زودی شرایط جسمی و روحی شما مرتفع شود ..

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02122689558

موفق باشید
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

2,926 سوال

4,538 پاسخ

754 دیدگاه

2,434 کاربر

سوالات مشابه
2 پاسخ 30 بازدید
1 پاسخ 11 بازدید
1 پاسخ 19 بازدید
2 پاسخ 24 بازدید
2 پاسخ 12 بازدید
2 پاسخ 12 بازدید
1 پاسخ 9 بازدید
سوال شده 3 ژان 2019 در مشاوره رایگان فردی توسط سعیده
1 پاسخ 26 بازدید
سوال شده ژوئیه 30, 2018 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
1 پاسخ 16 بازدید
سوال شده ژوئن 30, 2018 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
3 پاسخ 22 بازدید
...