کمک در مورد قطع رابطه

63 بازدید
سوال شده 6 روز قبل در دوستی یا نامزدی توسط دکترداروساز
با سلام پسری ٢٦ ساله هستم اخیرا خانم متاهلی تو یکی از شبکه های اجتماعی از من خوشش اومده و دیوانه وار دوستم داره .منم از اون جا که از عواقب چنین رابطه ای اگاهم و این که از لحاظ اعتقادی چنین رابطه ای رو درس نمیدونم جوابشو ندادم ولی این خانم خیلی پیگیر هستن و این که با اکانت های مختلف پیام میدن و حتی دیگرانو واسطه میکنن بهم ابراز علاقه کنن منم با توجه به شرایط کاریم واقعا امکان حذف اون اکانت اینستا فراهم نیس برام ممنون میشم راه کار درست بهم ارائه بدین چون حتی بلاکم کنم خیلی پیگیرن
2 پاسخ
پاسخ داده شده 6 روز قبل توسط ravanshenasesite حرفه ای (36,020 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

اینگونه اتفاقات در دنیای مجازی زیادی می باشد اما ما نمی توانیم بیان کنیم که در دنیای روانی این خانم چه چیزی تجربه می شود که بر مبنای ان بدون شناخت و تنها براساس یک سری پست و ... بیان می کنند که عاشق شما شده اند اما این بیشتر نشان دهنده این است که این خانم عاشق خیالپردازی روانی خود شده اند در کنار اینکه چون شناخت در دنیای مجازی ناقص می باشد نیاز است که شما نیز مراقبت بیشتری از خود کنید و سعی کنید که تا حد ممکن حریم های خصوصی خود را در اینگونه فضاها حفظ کنید ، پیج خود را خصوصی کنید ، از پاسخ به همه افراد در دایرکت خودای کنید ، زندگی شخصیتان را زیاد به اشتراک نگذارید در کنار اینکه مراقب باشید در هرصورت در این دنیای مجازی امکان سوء استفاده و وابستگی های عاطفی زیاد می باشد .

بهتر است شما از هرگونه پاسخ حتی اینکه بگوید پیام نده خوداری کنید چون فردی که در دنیای خیالی خودش زندگی می کند و یا مشکلاتی در وابستگی دارد همین پیام را نیز توجه دریافت میکند پس بهتر است هر موقع متوجه شدید بلاک کنید و در احترام بیان کنید هرگونه پیام دیگر ایشان را از طریق قانونی دنبال می کنید و از ایشان از طریق پلیس فتا شکایت می کنید و بعد از آن از هرگونه پاسخ خوداری کنید ..

در هرصورت وارد شدن و توجه به بازی روانی اینگونه افراد می تواند به مرور شما را نیز درگیر کند پس بهتر است خود مراقبتی های لازم را داشته باشید.
پاسخ داده شده 6 روز قبل توسط بی نام
ویرایش شده 5 روز قبل
سلام
دوستی در فضای مجازی نیازمند تجربه زیادی هستش که من خودم با 17 سال سن این تجربه رو دارم. اینکه این خانم اصرار زیادی به دوستی با شما داره میتونه بخاطر هدف های زیادی باشه. معمولا به قصد سوء استفاده و فریب و بی آبرو کردن فرد یا اخاذی این کارو میکنن. میتونه هم به مشکلات روانی مربوط باشه. کسی بی دلیل و ندیده به فردی عشق نمی ورزه مگر قصد بدی داشته باشه. به هر حال اگر یک درصد هم عاشق شما باشه این عشق پایدار نیست و زود گذر هستش. نمونه این خانم رو من قبلا دیده بودم و معلوم شد که چون فکر کرده شوهرش بهش خیانت کرده این خانم هم میخواسته به شوهرش خیانت کنه تا مثلا از شوهرش انتقام گرفته باشه و این وسط بیشترین ضربه رو به خانواده اون مرد زد و باعث شد اون مرد و زن تا پای طلاق هم بروند
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

12,076 سوال

18,407 پاسخ

17,479 دیدگاه

2,728 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 46 بازدید
سوال شده می 29, 2020 در دوستی یا نامزدی توسط mohsen
1 پاسخ 85 بازدید
2 پاسخ 76 بازدید
1 پاسخ 21 بازدید
سوال شده 21 Mar 2021 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
1 پاسخ 41 بازدید
3 پاسخ 52 بازدید
2 پاسخ 48 بازدید
1 پاسخ 29 بازدید
سوال شده مارس 16, 2020 در دوستی یا نامزدی توسط بی نام
3 پاسخ 42 بازدید
0 پاسخ 29 بازدید
سوال شده می 15, 2020 در قبل از ازدواج توسط یک دختر
...