عاشق یه اقایی شدم که از خودم بزرگتر هستن

36 بازدید
سوال شده 8 ژوئن 2021 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط بی نام
سلام من یک دختر ۱۸ ساله هستم که عاشق دوست پدرم شدم و ایشون خیلی اقای مودب و ارومی هستن منم بهشون یه روز پیام دادم و گفتم حسمو بهشون ایشون خیلی تعجب کردن ولی نه قبول کردن نه پس زدن منو
گفتن به عنوان برادر بزرگتر میتونن باشن برام و خیلی ایشوت حساس بودن تو حرف زدنشون عصبی شده بودن و خیلی نگران من بودن این حجم از غیرتی شدن و حساس شدن رو یه دختر که فقط خواهرته عادیه و اینکه چجوری میتونم دوستیم با این اقارو ادامه بدم یا اصلا کار درستی نیست ممنون میشم راهنماییم کنید
1 پاسخ
پاسخ داده شده 8 ژوئن 2021 توسط ravanshenasesite حرفه ای (48,820 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

ببین عزیزم احساساتی که دارید قابل احترام هست اما شما در مورد شرایط سنی این آقا و هدفتان از ابراز این احساسات صحبتی نکردید .

در هرصورت حتی اگر شرایط سنی ایشان نیز به شما بخورد ایشان دوست پدرتان می باشند و وارد ارتباط شدن با ایشان می تواند هم برای خود شما و هم این آقا مشکلات زیادی را ایجاد کند ..

در کنار اینکه نیاز است ما باهم به شرایط سنیتان توجه کنیم شما در سن نوجوانی قرار دارید و در این سن گرایش به جنس مخالف بیشتر می شود و تصمیم گیری هیجانی و خیالپردازی نیز افزایش می یابد اما اگر شما بخواهید براساس این شرایط پیش بروید خب در معرض آسیب بیشتر قرار دارید .

اینکه دلیل این رفتار این آقا چیست را نمی دانیم اما در این مسیر شما نیز نمی توانید براساس حدس و گمان و یا معنادهی و تعمیم احساسات خود به ایشان پیش بروید چون می تواند شما را از اولویت های مهم سنیتان خارج کند.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

12,766 سوال

19,470 پاسخ

18,112 دیدگاه

2,894 کاربر

سوالات مشابه
2 پاسخ 282 بازدید
6 پاسخ 189 بازدید
1 پاسخ 84 بازدید
سوال شده می 16, 2020 در مشاوره رایگان فردی توسط amirhossein
2 پاسخ 119 بازدید
5 پاسخ 177 بازدید
...