تبعیض،درمونده،خسته

14 بازدید
سوال شده 5 روز قبل در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
سلام.با مادری ک تبعیض قائل میشه چجوری باید رفتار کرد؟من حق ناراحت شدن دارم یا ن؟اصلا دلم نمیخواد با خانوادم زندگی ،حالم بده ،من چیکار کنم ،دلم میخواد برم از اینجا اما از نظر مالی هنوز مستقل نیستم ،از طرفی هم نمیتونم اینجارو تحمل کنم،لطفا ازتون خواهش میکنم بهم بگید چیکار کنم،اگ ازشون پول  بگیرم میتونم یه کاریو شروع کنم برا خودم و احتمالا توی زودتر مستقل شدنم تاثیر داره ،اما اصلا دوست ندارم غرورمو زیر پا بزارم از مادرم پول بگیرم ،خیلی درمونده شدم از این وضع ازتون خواهش میکنم بگین من چیکارکنم نه دوست دارم غرورمو زیر پا بزارم و ازمادرم پول بگیرم به دلایل ناراحتی ودلخور بودن ازش ،ونه میتونم موندن اینجارو تحمل کنم.
1 پاسخ
پاسخ داده شده 5 روز قبل توسط ravanshenasesite حرفه ای (41,740 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

اینکه این شرایط برای شما با فشار روحی و ناراحتی همراه باشد خب یک امر طبیعی می باشد و در این مسیر در احترام می توانید در مورد احساسات خود با مادرتان صحبت کنید .

اما در این مسیر برای مستقل زندگی کردن نیاز است که به شرایط اقتصادی و اجتماعی و سنی خود توجه داشته باشید چون در هر صورت این شرایط می تواند برای شما با مشکلات بیشتری همراه شود .

در این مسیر اگر بتوانید با مادر باهم به روانشناس مراجعه کنید می توانیم در این زمینه به هردوی شما جهت ارتباط بهتر کمک کنیم.
دارای دیدگاه 5 روز قبل توسط بی نام
سلام ممنون ک راهنمایی کردین.از نظر سنی میتونم مستقل باشم،اما اینک گفتید در کمال احترام  ب مادرتون بگید چ حسی دارید ،اینو نمیتونم،خوب شدن روابطم رو فقط در صورت مستقل شدن می یینم ،اما همونطور ک گفتم از نظر مالی خودم نمیتونم با پولی ک دارم مستقل شم اما یه کاری رو میشه شروع کرد اما خب فک میکنم خودم  ب تنهایی برم جلو ،روند مستقل شدنم اهسته و کند باشه ،ولی اگ از خانواده پولی بگیرم و کاری رو برای خودم شروع کنم سریعتر مستقل میشم تا اینک خودم ب تنهایی جلو برم ،اما متاسفانه بدلیل کینه و ناراحتی ک ازشون دارم ،غرورم اجازه نمیده یعنی دوست ندارم دستمو ب سمتشون دراز کنم و پول دریافت کنم برای شروع کار.
حالا نمیدونم چیکار کنم
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

12,427 سوال

18,944 پاسخ

17,836 دیدگاه

2,322 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 68 بازدید
سوال شده دسامبر 19, 2017 در مشاوره رایگان فردی توسط ملکه
1 پاسخ 50 بازدید
3 پاسخ 90 بازدید
1 پاسخ 13 بازدید
1 پاسخ 53 بازدید
سوال شده نوامبر 14, 2020 در مشاوره رایگان فردی توسط :|
1 پاسخ 81 بازدید
1 پاسخ 449 بازدید
سوال شده دسامبر 26, 2017 در مشاوره رایگان فردی توسط ناشناس
2 پاسخ 64 بازدید
...