،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

19 بازدید
سوال شده 10 اکتبر 2021 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط بی نام
ویرایش شده 10 اکتبر 2021
1 پاسخ
پاسخ داده شده 10 اکتبر 2021 توسط ravanshenasesite حرفه ای (68,220 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

درک میکنم که شما می خواهید مسیر خودتان را داشته باشید اما در این مسیر رشدی خب پدر و مادر نیز با توجه به شرایط اجتماعی و استعدادی که در شما مشاهده می کنند ممکن است شرایط و امکانات یک سری مدارس و آزمون ها در اختیار شما قرار بدهند بله شما مجبور به امتحان و ادامه دادن نیستتید اما در این مسیر عزیزم به نظر می رسد که هنرستان را نیز با شناخت ناقص انتخاب کرده باشی در این مسیر برای اینکه تصمیم گیری بهتری داشته باشی نیاز است که واقعا علایق و استعدادهای خودت را بهتر بشناسی و سعی کنی که دلیل انتخاب هایت را بررسی کنی.

خب شما ممکن است در مسیر ارتباطی با بچه های مدرسه همخوانی زیادی از نظر پوشش و یا مسیر دیدگاها نداشته باشی خب اجباری هم به ارتباط نیست اما شما دقت کنید که می دانید این محیط مدرسه می باشد و قرار نیست که در محیط مدرسه پوشش و یا ارایشی به سبک مهمانی و یا بیرون داشته باشیم می دانم برایت جذابیت دارد و این کاملا با شرایط سنیت همخوانی دارد اما بهتر است که به این محیط به عنوان مدرسه نگاه کنی و سعی کنی که آینده و مسیر کاری و حرفه ایت را در نظر داشته باشی در کنار اینکه می توانی در محیط های دیگری بیرون از مدرسه نیز ارتباطات دیگری را با افرادی که از نظر پوشش و سبک فکر و.. باهم همخوانی دارید تجربه کنی .

قرار نیست همه تجربیات به مدرسه ختم شود و شما می توانید ارتباطات زیادی در محیط های متفاوتی داشته باشید.

بهتر است در این مسیر به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا بتوانیم به شما در شناخت بهتر و تصمیم گیری کمک کنیم و در صورت نیاز با پدر و مادر شما نیز صحبت شود.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

13,668 سوال

20,664 پاسخ

18,742 دیدگاه

2,102 کاربر

سوالات مشابه
0 پاسخ 16 بازدید
سوال شده 9 اکتبر 2021 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط بی نام
1 پاسخ 49 بازدید
سوال شده 20 مارس 2021 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط بی نام
...