احساس میکنم خیلی قدرتمندم ولی میترسم!!

25 بازدید
سوال شده 22 نوامبر 2021 در مشاوره رایگان فردی توسط amir
سلام پسری هستم 17 ساله و تقریبا تو زندگیم هر کاری که خواستم رو تونستم انجام بدم حتی کارهایی که وقتی به دیگران میگفتم خنده شون میگرفت و فکر میکردن دارم مسخره شون میکنم! ولی جدیدا خیلی از خودم میترسم! میترسم که این توانایی سرشار من باعث بشه که به دیگران صدمه بزنم و یا اونارو از خودم دور کنم چیکار کنم به نظرتون؟ شبا خیلی به این موضوع فکر میکنم
2 پاسخ
پاسخ داده شده 22 نوامبر 2021 توسط محمدامین
سلام. قطعا شما با استعداد و قدرتمندی ولی مواظب باش غرور این اتفاق اول از همه خودتو نابود نکنه. اگر هم میخوای این توانمندی به دیگران آسیب نزنه خب میتونی برای کمک بهشون استفاده کنی. اینطوری اونا هم از این توانمندی خوشحال میشن
پاسخ داده شده 22 نوامبر 2021 توسط ravanshenasesite حرفه ای (76,900 امتیاز)
سلام به شما آقا امیر

خب اینکه شما پشتکار داشته باشید و برای رسیدن به خواسته های خودتان تلاش کنید می تواند در مسیر زندگی مفید هم باشد اما اینکه این توانمندی را در چه جهتس استفاده می کنید اهمیت دارد و می توانید مسیر رشدی و تعاملی شما را مشخص کند.

در این مورد اگر از این توانمندی برای آسیب به دیگران و یا خودت استفاده می کنی و یا اینکه رسیدن به خواسته هایت بدون در نظر گرفتن آسیب های احتمالی به دیگران پیش می رود خب بهتر است که شرایط شما به صورت دقیق تر مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم با بررسی افکا رو احساسات و مسیرهایی که طی می کنید کمک کنیم تا بتوانید از توانمندی های خود در مسیر رشد استفاده کنید.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

14,036 سوال

21,229 پاسخ

19,017 دیدگاه

2,918 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 65 بازدید
1 پاسخ 71 بازدید
2 پاسخ 213 بازدید
2 پاسخ 111 بازدید
1 پاسخ 183 بازدید
...