مادر دوستم خیلی رو اعصابه

28 بازدید
سوال شده 6 روز قبل در روانشناسی کودک و نوجوان توسط بی نام
سلام من با همه دوستام قطع رابطه کردم مونده به دوستم که اصلااااااا اصلاااا آدم پایه ای نیست یعنی از اونا که باید یه هفته برنامه بچینی تا برین...حالا قرار شد هفته دیگه بریم پارک بعد این مامانش هم میاد، خیییییلی رواعصابه آخه یعنی چه که ما تا یه قدم برمیادریم مامانش هم پشت سرمون راه میوفته یا یه بار قبلا هم رفتیم پارک مامانش عین یه سرباز دور پارک میچرخید و یه محوطه مشخص کرده بود که از اون طرف دورتر نشیم..من با اون دوستام که میرفتیم بیرون میرفتیم کافه بعد از راه کافه میرفتیم یه بستنی فروشی تو بازار قدم میزدیم...بعد با این دختره که میدم انگار پادگانه مامانش، واقعا اینجوری اعصابم خورد میشه،
بهم گفت مامانت میاد؟ گفتم نه،چرا بیاد؟ گفت چون اگه مامانش تنها باشه حوصله اش سر میره بعد مجبوریم زود بریم! (هنوز جوابش رو ندادم)
آخه یعنی چهههههه
خواستم بپیچونمش که نمیتونم بیام ولی گفتم اونم گناه داره تقصیر خودش نیست که مامانش اینجوری رو مخه
نمیدونم
1 پاسخ
پاسخ داده شده 6 روز قبل توسط ravanshenasesite حرفه ای (76,940 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

اینکه شما تمایل داشته باشید که با همسالان خودت ارتباط داشته باشی الا چیز بدی نیست و مخصوصا در سنین نوجوانی این تمایلات برای بودن با همسالان بیشتر تجربه می شود اما در این مسیر شما نیاز است که در احترام به احساسات و تمایلات و هنجارهای خانوادگی خود به احساسات و هنجارهای خانوادگی فرد مقابل نیز توجه کنید در هرصورت اگر بخواهید هنجارهای خانوادگی آنها را تغییر بدهید خب این هم می تواند بر روند ارتباطی شما تاثیر بگذارد و هم با واکنش خانواده او همراه شود.

شما می توانید با این فرد رابطه نداشته باشی اما اگر قرار بر ارتباط هست نیاز است که شرایط فرد مقابل را در نظر بگیرید و با احترام برخورد کنید تا بتوانید از زمان هایی که برای باهم بودن وجود دارد استفاده کنید .
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

14,037 سوال

21,230 پاسخ

19,017 دیدگاه

2,132 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 31 بازدید
سوال شده 1 نوامبر 2021 در مشاوره تحصیلی توسط سامان
1 پاسخ 94 بازدید
1 پاسخ 55 بازدید
سوال شده 20 می 2021 در مشاوره خانواده آنلاین توسط بی نام
3 پاسخ 134 بازدید
1 پاسخ 82 بازدید
3 پاسخ 88 بازدید
3 پاسخ 71 بازدید
1 پاسخ 66 بازدید
1 پاسخ 171 بازدید
0 پاسخ 31 بازدید
...