نمیخوام بی ادب بشم

29 بازدید
سوال شده 5 روز قبل در مشاوره روانشناسی آنلاین توسط بی نام
من ۱۵ سالمه. تو مدرسه درسم هم خوبه. ولی مدرسه ها که حضوری شده، تازه دارم همکلاسیهامو میشناسم. خیلی بی ادبن . منم خودم چیزایی میدونم ولی دلم نمیخواد ازشون استفاده کنم و به زبون بیارمشون. میترسم که چون قراره ۱ سال کنارشون باشم، منم بی ادب بشم.
1 پاسخ
پاسخ داده شده 5 روز قبل توسط سید مهدی حقیرالسادات طزنجی
سلام شما باید به اون ها بی محلی کنید یا اگر حرف بدی میزنن محل رو ترک کنید یا سعی کنید گوش نکنید و به کارهای دیگه مشغول بشید یا اگر می بینید خیلی این ها ادامه داره با معاون مدرسه یا مدیر راجبش حرف بزنید یا یک راه دیگه این هست که با مشاور مدرسه مشورت کنید .
دارای دیدگاه 5 روز قبل توسط سید مهدی حقیرالسادات طزنجی
در رابطه با موضوع مشکل شما من نیز آن را تجربه کرده ام و 15 سالم هست و سال دهم هستم اما خب بهترین کار این هست که با مشاور یا مدیر یا معاون مدرسه راجبش حرف بزنید این طوری میشه مشکل رو برطرف کرد اما باید بدونید معاون و مدیر کار خاصی نمیتونن انجام بدن پس باید خودتون سعی کنید شرایط رو بپذیرید و تغییرش بدین اگر به اون ها کم محلی کنید متوجه میشن رفتارشون اشتباهه و تکرار نمیکنن . به هر حال در هر مدرسه ای دانش آموزان خوب وجود داره دانش آموز بی ادب هم وجود داره هر مدرسه ای درس رو ادامه بدین و به این موانع توجه نکنید اگر توجه نکنید کم کم این موانع از بین میرن موفق باشید .
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

14,036 سوال

21,229 پاسخ

19,017 دیدگاه

2,519 کاربر

سوالات مشابه
0 پاسخ 74 بازدید
1 پاسخ 142 بازدید
2 پاسخ 106 بازدید
2 پاسخ 148 بازدید
3 پاسخ 325 بازدید
سوال شده سپتامبر 10, 2020 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط بی نام
...