مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

مدت زمان انزال بعد از یه هفته سکس

674 بازدید
سوال شده دسامبر 29, 2021 در آموزش جنسی و زناشویی توسط Af
سلام من و همسرم وقتی ک حدودن بعد یک هفته رابطه داریم بعضی از اوقات در عرض ۲ دقیقه ارضا میشه ولی بعضی از اوقات حتی یه ربع هم طول میکشه من میترسم نکنه خیانت میکنه که بعضی از اوقات با این که یک هفته رابطه نداشتیم دیر ارضا میشه مگر نباید کسی که کمرش پره زود ارضا شه پس چرا این جوری نیس حتی بعضی وقتا که زود ارضا میشه خودش هم میگه که یه هفته رابطه نداشتیم برای همین زود ارضا شده پس چرا بعضی وقتا طولانی میشه
1 پاسخ
پاسخ داده شده دسامبر 29, 2021 توسط ravanshenasesite حرفه ای (135,540 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

نگرانی شما قابل احترام هست اما در این مسیر بهتر است باهم به این نگاه کنیم که در اول انزال چیست انزال به معنی خروج مایع منی از آلت تناسلی است که در اثر تحریک شدید اعصاب آلت تناسلی اتفاق می‌افتد. انزال در اثر رابطه جنسی و خودارضایی رخ می‌دهد، همچنین در خواب نیز ممکن است آقایان انزال را تجربه کنند که البته در آن شرایط به آن احتلام گفته می‌شود. پس از انزال فرد لذت بسیار شدیدی را تجربه خواهد کرد و پس از آن بی‌حال می‌گردد.

مشخص شد که رابطه جنسی رضایت‌بخش برای زوجین باید از ۳ تا ۱۳ دقیقه طول بکشد. درواقع برخلاف تصورات رایج در موردنیاز به ساعت‌ها فعالیت جنسی، مدت ‌زمان مناسب رابطه زناشویی ۳ تا ۱۳ دقیقه است.تأسفانه فرهنگ رایج امروزی نشانه‌های زیادی را در رابطه با فعالیت‌های جنسی تعیین کرده است. به نظر می‌رسد که اغلب مردان و زنان یک‌سری الگوهای فانتزی برای برقراری رابطه جنسی دارند. به طور مثال برخی از افراد بر این باورند که هرچه آلت تناسلی بزرگ‌تر باشد، رابطه جنسی بهتری برقرار خواهد شد یا اینکه افرادی که نعوظ‌های سختی دارند یا به دیر انزالی مبتلا هستند رابطه جنسی بهتری را تجربه خواهند کرد اما این دیدگاه اصلا درست نیست و کیفیت رابطه جنسی به درک متقابل هردو نفر و درک نیازهای هم می باشد.

مدت زمان انزال می تواند به شرایط جسمی و حتی پر شدن بیضه ها از منی و همچنین نوع ارتباط جنسی نیز مربوط باشد به این معنا که نوعی رابطه وجود داشته باشد که برای همسر شما تحریک بیشتری داشته باشد و خب این باعث انزال زودتر شود پس نمی توان بیان کرد که حتما خیانتی در کار می باشد.

رابطه جنسی کامل از پیش نوازی و معاشقه، آمیزش و پس نوازی تشکیل می‌شود. چرخه پاسخ جنسی در زنان و مردان متفاوت است. توجه به میزان میل و برانگیختی در رابطه و زمان مناسب برای دخول به منظور داشتن رابطه با کیفیت و رساندن زن به اوج لذت جنسی حتی با زمان دخول کم اهمیت دارد داشتن آگاهی و شناخت بهتر یکدیگر و مسیر ارتباط جنسی از اهمیت برخودار می باشد.

 مدت زمان نعوظ می‌تواند در طول زندگی تغییر کند؛ با این حال مدت زمان لازم برای آماده شدن دوباره رابطه جنسی و به انزال رسیدن تا حد زیادی از کنترل شما خارج است.

شاید تاکنون تصور می‌کردید که برای رسیدن به اوج لذت جنسی حتماً نعوظ آلت تناسلی مورد نیاز است؛ در صورتی ‌که این‌گونه نیست. برخی افراد ممکن است بدون این‌که نعوظ را تجربه کنند، به اوج لذت جنسی برسند.

 درواقع رسیدن به ارگاسم افزایش احساسات را نشان می‌دهد. این کار منجر به بالا رفتن ضربان قلب و فشارخون می‌شود و انقباضات عضلانی را به دنبال خواهد داشت. رسیدن به اوج لذت جنسی معمولاً تا چند ثانیه طول می‌کشد. اما اینکه شما در اولین مورد خیانت در ذهنتان شکا گرفته است خب بهتر است بررسی شود چون ممکن است در روان شما دلایلی دیگری وجود داشته باشد.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

17,137 سوال

28,035 پاسخ

29,556 دیدگاه

2,840 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 1,804 بازدید
سوال شده اوت 1, 2020 در آموزش جنسی و زناشویی توسط Zahra حرفه ای (780 امتیاز)
2 پاسخ 210 بازدید
2 پاسخ 137 بازدید
سوال شده Mar 29, 2023 در قبل از ازدواج توسط سید
3 پاسخ 15,770 بازدید
2 پاسخ 1,293 بازدید
سوال شده مارس 8, 2020 در آموزش جنسی و زناشویی توسط Ss حرفه ای (500 امتیاز)
2 پاسخ 1,434 بازدید
سوال شده Mar 22, 2019 در آموزش جنسی و زناشویی توسط Ftm___fkh ممتاز (100 امتیاز)
1 پاسخ 919 بازدید
1 پاسخ 644 بازدید
...