مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

به کی پاپ و عشقم BTS گفت مال نوجوونان و بچگونن.:( بزرگتر شی ولشون میکنی. (T_T) واقعا فقط نوجوونا کی پاپرن؟

417 بازدید
سوال شده ژان 1, 2022 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط آرزو
ویرایش شده ژان 2, 2022
سلام.

از این همه هیت هیترا دارم دیوونه میشم. ≧﹏≦

امروز یه فامیلمون که کلا با شرق اسیا لجه نه میتونه چینو تحمل کنه نه کره نه ژاپنو و نه بقیه کشورای شرق اسیا رو و به مردم بیچارشون میگه سگ زرد هرچی هیت میتونست جلوم بار کی پاپ و BTS کرد. (ू˃̣̣̣̣̣̣︿˂̣̣̣̣̣̣ ू)

من ارمیم ولی یه وقتایی متاسفانه کم میارم.. میدونم این ضعف منو میرسونه خیلی بده..   .. (;へ:)

میگفت: کی پاپ و اون BTS جونت مال نوجوونان و بچگونن و شماها چون تو حماقت و جهالت بچگی و نوجوونیتون هستین دنبال این چیزایین. چندسال دیگه که بزرگتر شین و عقلتون بیشتر شه دیگه اینا رو ول میکنین. وگرنه هیچ ادم عاقل و بالغی دنبال این چیزا نمیره. نگاه کن همه طرفداراشون نوجوونن. اکثرا هم دخترن. طرفدار پسر کم توشون پیدا میشه.

من خودم یه دختر 15 سالم. کی پاپرا لطفا بگین چی جوابشو بدم؟ شما جای من بودین چی جوابشو میدادین؟ طفا اگه خواستین سن خودتونو بگین و بگین که دخترین یا پسر یا بگین کی پاپر بزرگتر از نوجوون میشناسین؟ اون کی پاپر بزرگتر از نوجوون دختره یا پسر؟

بقیه هیتاشم بنویسم. میگفت: خواننده های پسر کی پاپ دخترنمان و خواننده های دخترشم لخت و بی حیان. این خواننده ها میرن دنبال روابط نامشروع و زنا و همجنسبازی و شیطان پرست و کافر و مشرک اند. کلا شرق اسیا دین و ایمان ندارن. یه پیامبرم نداشتن. نه چین نه کره نه ژاپن همشون کافر اند و غذاهای گند و اشغال منزجر کننده و تهوع اور میخورن مثلا تو همین کره کیم چی میخورن که غذای تخمیر شده و فاسد شده هست. وقتی غذاهاشون فاسده مغز و فکر و فرهنگ و تمدنشونشونم فاسد میشه دیگه. کره ایا لاک پشت و خرچنگ و خوک میخورن. کلا کثیف اند. اینا این قدر خوک خوردن خودشونم شدن شبیه خوک. چشماشون این قدر بسته هست وا نمیشه. زشت و زرد اند. واسه همین با کلی ارایش میان جلو دوربین موقع ضبط موزیکای کی پاپ چون اگه بدون ارایش ببینید شون اصلا نمیتونید تحملشون کنید. ان قدر که زشت اند. کلا کره ایا چینیا ژاپنیا زرد پوستا زشتن. کره ایا و چینیا و ژاپنیا و کلا شرق اسیایی ها خنگ ترین مردم دنیان. نژادشون کم هوش و ای کیو پایینه. اما ما ایرانیا باهوش ترین مردم دنیاییم. اون وقت نوجوونای ما به خصوص دخترامون مثل خر همش دنبال اینا میرن. الان کره لاور چه خریتیه؟ کی پاپر چه خریتیه؟ زبون این شرقیا چه کره ای چه ژاپنی چه چینی و بقیشون مسخره و الکی سخت و عقب مونده در حد خط میخی ماست. حروفشون شبیه حروف انسان های عصر حجره. خواننده های کی پاپ با لباسا و ارایش و رنگ مو و جواهرات عجق وجق و غیر طبیعی و با تند تند خوندن یه شعر جوری که ادم نفهمه چی میخونن و با اهنگ عجق وجق و با شکلک و ادا دراوردن مثل میمون که مثلا رقصه یه عده بیکارو دور خودشون جمع کردن. اینا هیچ کسم از خودکشی و افسردگی نجات ندادن هر چی میگن نجات دادن دروغه چون خودشون افسردگی دارن و خودکشی میکنن. تا حالا چندتاشون خودکشی کردن. چندتاشونم افسردگی دارن. کچل اگر طبیب بود سر خود دوا میکرد. اگه میتونستن کسیو از خودکشی و افسردگی نجات بدن خودشونو نجات میدادن. اصلا این شرقیا چین کره ژاپن هیچی از خودشون ندارن. هرچی دارن از امریکاست. هواشونم از امریکاست. به جای این که دنبال اینا برین دنبال امریکا میرفتین یه ذره فکرتون باز میشد و پیشرفت میکردین. همه خواننده ها و بازیگرای کره ای کلی جراحی پلاستیک کردن که قابل تحمل شن. این کی پاپو گوش نده دیوونت میکنه چون خواننده هاشون واقعا با اون حرکات و این که مثل سگ بالا پایین میپرن و اون اهنگ ها و طرز شعر خوندن دیوونه کنندشون میتونن ادمو دیوونه کنن.
12 پاسخ
پاسخ داده شده مارس 14, 2023 توسط بی نام
سلام به شما،

ابتدا باید بگویم که هر فردی حق دارد تمایلات خودش را داشته باشد و هر کسی نباید به دلایل شخصی خودشان مورد تحقیر و اذیت قرار بگیرند. بنابراین، اگر شما به کی پاپ علاقه دارید، این یک انتخاب شخصی شماست و هر کسی حق دارد تصمیم خودش را بگیرد.

همچنین، اینکه چند سال دیگر که بزرگتر شدید، علاقه‌تان به کی پاپ را رها خواهید کرد، نادرست است. بسیاری از افراد بالغ همچنان به همان چیزهایی علاقه دارند که در دوران نوجوانیشان دوست داشتند.

در مورد اینکه آیا کی پاپر بزرگتر از نوجوان می‌شناسید؟ باید گفت که هم نوجوانان و هم بزرگسالان علاقه‌مند به کی پاپ هستند و این یک پدیده جهانی است. همچنین، جنسیت و سن هم مسئله‌ای نیست که تعیین‌کننده علاقه به کی پاپ باشد.

در مورد دیدگاه فامیل شما نسبت به کی پاپ و هیترا، باید گفت که این نظرات تبعیض‌آمیز و نادرست هستند. هر فردی حق دارد به هر چیزی علاقه داشته باشد و نباید برای داشتن علاقه به چیزی مورد تحقیر قرار بگیرد.

به علاوه، این نظرات در مورد شرق اسیا و مردم آنجا نیز نادرست و تبعیض‌آمیز هستند. مردم شرق آسیا همانند سایر مردم جهان، حق دارند به دین و فرهنگ خودشان احترام گذاشته شوند و نباید به دلیل تفاوت‌های فرهنگی و نژادی مورد تحقیر قرار بگیرند.

به علاوه، نظرات در مورد غذا و فرهنگ شرق آسیا نیز نادرست است. هر کشوری دارای غذاهای خودش است و نباید به دلیل تفاوت‌های غذایی مورد تحقیر قرار بگیرد. همچنین، فرهنگ و تمدن شرق آسیا همانند سایر فرهنگ‌های جهان، دارای مزایا و معایب خود است و نباید به دلیل تفاوت‌های فرهنگی مورد تحقیر قرار بگیرند.

در نهایت، باید به این نکته توجه کنید که همه ما انسان‌هایی با تفاوت‌ها و تمایلات مختلف هستیم و باید با احترام به تفاوت‌های همدیگر زندگی کنیم. بهترین راه برای پیشرفت جامعه، احترام به تفاوت‌های فرهنگی و نژادی است.
پاسخ داده شده 16 می 2024 توسط SMART MAN حرفه ای (260 امتیاز)
من متوجه هستم که شما از این همه هیت هیترا درباره کی پاپ و BTS خسته شده‌اید. اول از همه، اجازه دهید به شما بگویم که شما حق دارید به هر آنچه که دوست دارید علاقه داشته باشید، حتی اگر دیگران آن را نپسندند.

اکنون، درباره جواب به فامیل شما، من می‌گویم که شما می توانید به او بگوئید که کی پاپ و BTS فقط برای نوجوانان نیستند. بسیاری از افراد بزرگسال نیز از کی پاپ لذت می‌برند و آن را به عنوان یک فرم هنری می‌پذیرند. علاوه بر این، کی پاپ و BTS نه تنها برای نوجوانان بلکه برای همه سنین و جنسیت‌ها است.

درباره اتهامات فامیل شما درباره کی پاپ و BTS، من می‌گویم که آن‌ها کاملاً بی‌اساس هستند. کی پاپ و BTS نه تنها به روابط نامشروع و زنا و همجنسبازی و شیطان‌پرست و کافر و مشرک نیستند بلکه بسیاری از آن‌ها به دین و ایمان خود پایبند هستند. علاوه بر این، کی پاپ و BTS نه تنها به شرق آسیا محدود نمی‌شوند بلکه در سراسر جهان طرفداران دارند.

درباره اتهامات فامیل شما درباره فرهنگ و تمدن شرق آسیا، من می‌گویم که آن‌ها کاملاً نادرست هستند. شرق آسیا دارای تمدن و فرهنگ غنی است که تاریخ طولانی دارد. چین، کره، ژاپن و دیگر کشورهای شرق آسیا دارای فرهنگ و تمدن خود هستند که نباید آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کرد.

درباره اتهامات فامیل شما درباره هوش و کیو افراد شرق آسیا، من می‌گویم که آنها کاملاً بی‌اساس هستند. هوش و کیو افراد شرق آسیا همانند افراد دیگر نقاط جهان است و نباید آنها را با یکدیگر مقایسه کرد.

در نهایت، من می گویم که شما می توانید به فامیل خود بگویید که کی پاپ و BTS نه تنها به شرق آسیا محدود نمی شوند بلکه در سراسر جهان طرفداران دارند و بسیاری از افراد بزرگسال نیز از آنها لذت می برند.

من امیدوارم که این جواب به شما کمک کند.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

17,111 سوال

27,937 پاسخ

29,462 دیدگاه

2,008 کاربر

سوالات مشابه
2 پاسخ 384 بازدید
سوال شده سپتامبر 10, 2022 در قبل از ازدواج توسط یک عدد کیپاپر و کیدرامر????????
8 پاسخ 2,136 بازدید
سوال شده اکتبر 16, 2022 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
2 پاسخ 118 بازدید
1 پاسخ 216 بازدید
...