چه کنم از دست خواب های صادقانه راحت شم؟

58 بازدید
سوال شده ژوئیه 24, 2018 در مشاوره مذهبی توسط طناز
سلام مشکل من اینه که خواب هام خییییییییییییییییییییییییییییییلی راسته خیییییییییییییییییییییییییییییلی وقتی خواب خوب می بینم خوبه ولی خواب بد اعصابمو می ریزه به  هم. توی خواب همه چی بهم الهام میشه ودقیا چندروز بعد تعبیرمیشه. می خوام از دست این خواب های صادقانه راحت شم. و دوم اینکه من خیلی دوست قرآن رو حفظ  وتلاوت کنم  ولی از بسم الله الرحمن الرحیم و اولین کلماتش  به شدت گریه م می گیره طوری که اصلا نمی تونم ادامه بدم. صدام می لرزه وناچار می بوسم و می ذارمش کنار چندین بارخواستم صوتی یاد بگیرم ولی اونطور بدتره به هیچ وجه نمی تونم خودمو کنترل کنم. چه کار کنم؟
1 پاسخ
پاسخ داده شده ژوئیه 24, 2018 توسط دکتر روانشناس حرفه ای (91,960 امتیاز)
ویرایش شده اوت 4, 2018 توسط دکتر روانشناس
با سلام
دوست گرامی
ببینید در مورد خواب ها بهتره به روانشناس مراجعه کنید .به هد حال انواع خواب رو داریم که ب خی در مور اتفاقات روزمره است و خب اتفاق می افتد منتهی اینکه دقیقا همان موارد بعد از خواب اتفاق بیفتد مساله ایست که باید به طور دقیق بررسی شود و در نظر گرفته شود ..
در مورد یک مساله دیگر این نکته که به هر صورت  شما  نگران باشید که دررمورد حفظ قران خب علت گریه کسب معرفت است و یا احساسی عمل کردن بین این دو کاملا تفاوت است ر فردی باشید که اعتقادات مذهبی خاصی باشید خب ممکن است در این موارد با مسائلی رو به رو شوید منتهی نمی شود دقیقا این موارد را گفت ..
گریه در حالت عرفانی و یا چیز دیگر .خب شاید نیاز به مراجعه به مشاور مذهبی و روحانی دارید که در مورد هر دو سوال بفرمایید منتهی  گاهی اثرات تلقینی که وجود دارد ما را به این سمت می برد که فکر می کنیم خواب ها عینا اتفاق  خواهند افتاد .
به هر صورت امیدوارم موفق باشید و مساله روانشناختی وجود نداشته باشد

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

982122354304

موفق باشید
دارای دیدگاه ژوئیه 25, 2018 توسط طناز
سلام ببخشید منظور شما اینه که من دچار بیماری روانی ام؟ این یک توهین بزرگه خوبه که اول فکرکنید بعد جواب بدید. متاسفم برای کسانی  من جمله خودم که از شما وامثال شما مشاوره مذهبی می گیرم. باید خدمت تون عرض کنم بنده هیچ مشکل روانی نداشته وندارم  و ازشما به خاطر این توهین بزرگ تون نمی گذرم چرا که بازهم همکاران شما که ادعای مسلمانی دارند از کارشناسان سوالات شرعی بودند مثلا همین توهین رو به من کردند. متاسفم واقعا.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

3,079 سوال

4,684 پاسخ

774 دیدگاه

2,567 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 32 بازدید
1 پاسخ 36 بازدید
سوال شده نوامبر 11, 2018 در قبل از ازدواج توسط بی نام
1 پاسخ 27 بازدید
3 پاسخ 27 بازدید
1 پاسخ 24 بازدید
سوال شده 12 فوریه 2019 در مشاوره رایگان فردی توسط آی هان
1 پاسخ 14 بازدید
سوال شده 2 فوریه 2019 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
2 پاسخ 40 بازدید
1 پاسخ 33 بازدید
1 پاسخ 13 بازدید
...