مشکل از کیه و چرا اینجوری شدیم؟

60 بازدید
سوال شده سپتامبر 28, 2018 در قبل از ازدواج توسط بی نام
سلام منو اقایی باهم رابطه داریم که ایشون از همه نظر شخصیتی برای من پذیرفته است ومن هم برای ایشون ایده الم ولی مناسفانه تو رابطه باوجود همه تفاهم ها اساسا مشکل داریم و بعداز جندین ماه وضع بدترشده
مشکل اصلی من اینه ک ایشون وقت خیلی خیلی کمی واسه ارتباطمون میزاره و زیادبهم توجه نمیکنه و یهو سر یه بحث مدت زمان زیادی دور میشه و کلا انگاری اصلا براش مهم نیست.
حالامن موندم جیکارکنم قطع ارتباط کنم؟ولش کنم؟یا بخاطر همه تفاهم هایی که داریم بمونم و ادامه بدم و ازش بخام باهم صحبت کنیم؟من میدونم ایشون به شدت گرفتار و پر مشغله است ولی خب بنظرم اینا دلایل بی توجهی نیست....حالا نظر شما چی هست؟
2 پاسخ
پاسخ داده شده سپتامبر 30, 2018 توسط دکتر روانشناس حرفه ای (91,960 امتیاز)
ویرایش شده اکتبر 1, 2018 توسط دکتر روانشناس
با سلام
دوست عزیز
وقتی ایشون چنین شرایطی دارند بهتره باهاشون صحبت کنید اینکه شما دو نفر هم رو دوست دارید و به هم علاقه دارید خودش نکته بسیار مهنی است که باید در نظر داشته باشید منتهی نکته مهم تر ایت است که بدانید به هر صورت  با این شرایطی که می فرمایید  خب تا وقتی دیدگاه و نظر شما را ندانند ایشون طبیعتا مقصر نیستند
به هر حال هر فردی در شرایطی با مشکلاتی رو به رو می شود .که باید دقت کافی داشته باشی که گفت و  گو و تعامل نکته  بسیار مهمی است .
اینکه فکر می کنید ایشون برای شما وقت نمی گذارند  نکته مهنی است منتهی از دید ایشون فضا چگونه است  و اینکه به هر حال اگر واقعا صحبت کزدید و رفع نشد شاید بهتر باشد ادامه تدهید چون اگر بعدا وار د زندگی شوید و این فضا همچنان ادامه داشته باشد به هر حال مشکلات چند برابر خواهد شد .
شما ممکنه به لحاظ احساسی   توقعاتی داشته باشید که ایشون نتوانند تامین کنند .
به هر صورت اینها نکات مهمی هستند که  باید به خاطر داشته باشید و بدانید که  با شرایط اینچنین  شاید باید در رابطه بازنگری داشته باشید .به هر صورت امیدوارم موفق باشید .
و در مورد این اشنایی ها و نوع ارتباط بهتره دقت کافی داشته باشید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02188422495

موفق باشید
پاسخ داده شده اکتبر 1, 2018 توسط بی نام
خانوم میشه اسم این آقا یا اول اسمشو بگید چون منم دقیقا دقیقا همین مشگل رو با نامزدم دارم. میترسم همون نامزد شما باشه
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

3,079 سوال

4,684 پاسخ

774 دیدگاه

2,046 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 47 بازدید
سوال شده نوامبر 9, 2018 در قبل از ازدواج توسط بی نام
1 پاسخ 43 بازدید
1 پاسخ 34 بازدید
1 پاسخ 36 بازدید
1 پاسخ 44 بازدید
1 پاسخ 62 بازدید
1 پاسخ 51 بازدید
3 پاسخ 100 بازدید
...