رابطه با جنس مخالف

54 بازدید
سوال شده 1 اوت 2022 در مشاوره خانواده آنلاین توسط Zahra13
سلام ،وقت بخیر،،
حدود سه ماه است که با پسری در دانشگاه اشنا شدم  و از این انتخابم تا الان راضی هستم و او هم راضی است و او گفته تا وقتی که مستقل نشوم پدرم حق ازدواج را بهم نمیده یعنی تا حدود ۴سال دیگه  اما خب او گفت که بیا فعلا دو سال رو با هم باشیم و شناخت بیشتری نسبت بهم پیدا کنیم ،و من گفتم اگر ما این دو سال را با هم بودیم و بعد با مخالفت خانواده تو روبه رو بودم چیکار کنم گفت به بعدش فکر نکن مهم الانه ،و مسئله دیگه ای ک هست اینه که میگه بیا رابطمون مثل بقیه روابط باشه مگر ما چه فرقی با بقیه داریم  اما من قبول نکردم او میگوید که ما باید نیاز های خود را برطرف کنیم حالا چه احساسی و چه عاطفی و یا در حدی کمی هم جنسی اما من قبول نکردم و او حال میگوید من از یک رابطه یک طرفه خسته شدم هر وقت که خواستی یک رابطه دو طرفه را شروع کنی بیا .....
حالا من چه کنم؟؟  ادامه این رابطه درست است؟؟
3 پاسخ
پاسخ داده شده 1 اوت 2022 توسط ravanshenasesite حرفه ای (112,860 امتیاز)
سلام به شما زهرا جان

ببین عزیزم احساساتی که به این آقا دارید قابل احترام هست اما عزیزم در مورد ازدواج بهتر است زمانی تصمیم گیری کنید که واقعا شرایط مناسب ازدواج را داشته باشید و بتوانید رابطه را رسمی کنید و خب این مسیر هم نیاز به شناخت چندین ساله ندارد و تنها با چندماه شناخت هم می توانید در این مورد تصمیم گیری کنید.

در مورد اینکه دوسال در رابطه باشید و خب به این امید که در آینده رابطه آنگونه می شود که شماها می خواهید خب این مسیر ممکن است رخ ندهد و سوالی که شما در ذهنتان دارید یعنی مخالفت خانواده ها خب سوال درستی می باشد .

در این مورد خب بهتر است در ارتباط از خودتان مراقبت کنید و از باج دادن در روابط خوداری کنید مگر اینکه واقعا از نظر خود شما هم داشتن رابطه ای به این شکل مورد پذیرش باشد .

در هرصورت حتی اگر وارد ارتباطی به این شکل شدید بهتر است به امید ازدواج نباشد چون هیچ تضمینی در این مورد وجود ندارد و خب نیاز است به شکل یک ارتباط دوستی به آن نگاه کنید.
پاسخ داده شده 1 اوت 2022 توسط سحر
عزیزم اینکه واضح نشون داده ک تو رو برا هوسش میخواد
تحت هیچ شرایط قبول نکن اون ازت استفاده میکنه و بعد ولت میکنه و تو میمونی و یه دل شکسته
پسرا خیلی مخ زن هستن تازه این ناشی بوده حرفه ایی هاشون میگن بخاطر خودت میخوامت بعد کم کم با حرف های قشنگ کاریت میکنن ک خودت بگی بیا هرکاری میخوای باهام بکن
اصلا وارد این روابط نشو عزیزم بذار ب وقتش سنت هم بره بالاتر پخته تر بشی
پاسخ داده شده 1 اوت 2022 توسط دادمهر منتظری
سلام.این رابطه کاملا اشتباهه چون ما بخوایم پیش بینی کنیم فرضا شما با هم وارد رابطه جنسی میشید بارها هم اینکارو میکنید و بعد اون پسر با بهونه ترکتون میکنه و میره سراغ یکی دیگه و نه خبری از ازدواجه نه عشق و هیچی و شما هم بعدا برای ازدواج آیندتون به مشکل برمیخورید یا اگه ازدواج هم نکنید با آسیب های روحی شدیدی مواجه میشید که ممکنه با دارو درمانی و روان درمانی تحت مراقبت باشید یا ممکنه دست به خودکشی بزنید چون شما حس بی ارزشی و پست شدن رو تجربه کردید.این داستان بارها برای خانومای جوانی مثل شما اتفاق افتاده خواهشا چیزی که تهش مشخصه چیه رو باز با کنجکاوی پیگیری نکنید.قصد این پسر ازدواج نیست چون دوران آشنایی پیش از ازدواج با رابطه جنسی و هر گونه لمس کردن بدن و ابراز علاقه جنسی همخوانی نداره.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.

15,431 سوال

23,370 پاسخ

20,827 دیدگاه

2,128 کاربر

سوالات مشابه
6 پاسخ 1,250 بازدید
2 پاسخ 1,121 بازدید
2 پاسخ 420 بازدید
4 پاسخ 109 بازدید
2 پاسخ 277 بازدید
2 پاسخ 969 بازدید
2 پاسخ 217 بازدید
2 پاسخ 444 بازدید
...