مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

رابطه جنسی(سکس) قبل از عقد با نامزد/ ایا این کار درسته؟

760 بازدید
سوال شده سپتامبر 7, 2022 در آموزش جنسی و زناشویی توسط رایحه
ویرایش شده سپتامبر 7, 2022
سلام. به نظر شما این درسته که دختر قبل عقد با نامزدش رابطه جنسی داشته باشه؟ چون نامزد خیلی اصرار میکنه.
چی کار کنه نامزدیش به هم نخوره؟
من چادری و مذهبی هستم. فکر نکنید دنبال این کثافت کاریام. ولی میگم حداقل صیغه کنیم هم قبول نمیکنه.

یه مشکل دیگه هم دارم با نامزدم. نامزدم دوست داره مسیحی شه. موندم این فکر چه جوری اومده تو سرش.... هرچی بهش میگم این کارو نکن گوش نمیده.... موندم چی کار کنم؟  این قضیه که نامزدم میخواد مسیحی شه رو فقط به داداشم گفتم. اخه میترسم به مامان و بابام بگم همه چی به هم بخوره. داداشم میگفت مسیحی شه میگن مرتد شده به جرم ارتداد اعدامش میکنن. به نامزدم گفتم این کارت تهش اعدامه. ولی گفت دو دینه میشم. هم مسلمون باشم هم مسیحی! این جوری مسلمون هم هستم. دیگه نمیگن مرتد شدم و اعدامم نمیکنن. گفتم نمیشه. گفت میشه. شما در مورد دو دینه شدن چیزی میدونید؟ واقعا شدنیه؟
دارای دیدگاه 4 فوریه 2023 توسط Ypqbtj
brand arimidex <a href="https://buyanastrozolep.com/">anastrozole 1 mg cheap</a> arimidex 1 mg cheap
8 پاسخ
پاسخ داده شده سپتامبر 7, 2022 توسط ravanshenasesite حرفه ای (134,260 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

در هرصورت این موردی می باشد که بستگی زیادی به باورهای خود شخص و همچینن هنجارهای خانوادگی دارد اما دقت کنید که نامزدی به زمانی گفته می شود که هردوی فرد به صورت رسمی این موضوع را با خانواده در میان گذاشته اند و آنها نیز رضایت خود را برای شناخت بیشتر و این ازدواج اعلام کرده اند.

در هرصورت دوران نامزدی دوران شناخت می باشد و خب اگر بیش از اندازه درگیر مسائل جنسی شوید خب می تواند بر شناخت کامل تاثیر بگذارد.

اما خب بهتر است اگر شماها به شکل رسمی در ارتباطی هستید دلیل این مخالفت برای صیغه شدن را از ایشان بپرسید و در مسیر تعامل باهم در این مورد تصمیم گیری کنید.
پاسخ داده شده سپتامبر 7, 2022 توسط آرش
صد در صد صیغه کن بدون صیغه زنا محسوب میشه
اگه بندازی بعد عقد که عالیه
دارای دیدگاه سپتامبر 9, 2022 توسط اریس
نمایش از نو سپتامبر 9, 2022
اون اقا و این خانم بهتره باهم ازدواج نکنن.(به خاطر پاراگراف دوم سوال)
چون این خانم نوشته مذهبی و چادریه.
اقا دوست داره مسیحی شه. البته به این اقا حق میدم حقیفت رو شناخته.
حتی اگه اقا دو دینه هم بشه باز بیشتر دنبال مسیحیته. بالاخره مسیحیت انتخاب خودشه. اسلام براش اجباریه.
مگر این که خانم هم حقیقت رو بشناسه و دیگه مذهبی و چادری نمونه و مسیحیت رو حتی شده به عنوان دین دوم خودش قبول کنه و دو دینه شه مثل اقا.(گفتم مذهبی و چادری نمونه چون معمولا این گروه نمیتونن تحمل کنن که همسرشون دینی به جز اسلام هم داشته باشه.)
اگه خانم مسیحیت رو نمیخواد و میخواد همین جوری که هست بمونه پس نباید با این اقا ازدواج کنه. همین الان تا ازدواج نکردن باید نامزدیشون رو به هم بزنن.
البته انگار خانم خیلی اقا رو دوست داره.(از متن سوال میشه برداشت کرد.)
پس بد نیست خانم هم در مورد مسیحیت یه مقدار تحقیق بکنه. شاید خانم هم مثل معشوقش عاشق مسیحیت شد و حقیقت رو شناخت و مشکل حل شد.
دارای دیدگاه سپتامبر 9, 2022 توسط بی نام
@اریس خیلی برام عجیبه که به مسیحیت میگی حقیقت :|
دارای دیدگاه سپتامبر 9, 2022 توسط اریس
ویرایش شده سپتامبر 9, 2022
چون واقعا حقیقته.
چیش عجیبه؟
دارای دیدگاه سپتامبر 9, 2022 توسط مونا
ویرایش شده سپتامبر 9, 2022
اریس جان
این ارش همون امیر دیوونه هست. حالا با اسم ارش و بی نام اومده. اون به هیچ کسی جز خشکی مقدس ها احترام نمیذاره. تو تاپیک های دیگه سر حمایت از چند زنی و حجاب اجباری با خانم ها دعوا کرده. هم حامی حجاب اجباریه. هم معتقده مردها باید چندتا زن بگیرن. با دو نفر از اقلیت های مذهبی هم دعوای بی ادبانه ای کرده. که یکیشون یک خانم مسیحی و اون یکی یک اقای یهودی بوده. حتی اون اقای یهودی رو مورد توهین و تهدید ناموسی قرار داده. فکر میکنه همه باید مسلمون خرمقدس مثل خودش باشند.
ادم میتونه مسلمون باشه اما این قدر خشکی مقدس و خرمقدس نباشه.
این پسره صد در صد تو زندگیش و خصوصا بچگی هاش مشکلات خانوادگی زیادی داشته و تو یک خانواده نابهنجار بزرگ شده که این جوری شده. در واقع عقده ای شده. میاد عقده هاشو تو این سایت خالی میکنه.
حتما مادر بدی داشته. واسه همینه که از خانم ها کینه داره. همش میخواد عقده هاشو سر خانم ها خالی کنه. همش میره با خانم ها دعوا میکنه تو این سایت. همش میخواد خانم ها رو مورد تحقیر و تمسخر قرار بده. حتی خانم ها رو مورد تحقیر ها و تمسخر های جنسی قرار میده. حتی معتقده خانم ها نباید سوال در زمینه بعضی مسائل بپرسن از این سایت مشاوره. یه خانم در مورد خودارضایی سوال پرسیده بود.این پسر اون خانم رو مورد تمسخر جنسی بدی قرار داد. این پسر همش دنبال اینه که به خانم ها توهین کنه و با خانم ها دعوا کنه. حتی این پسر توهین های زشت و رکیک جنسی به خانم ها میکنه. دو تا خانم رو هم تهدید به تجاوز کرده. که یکیشون من بودم. تو چندین تاپیک همین سایت با خانم ها دعوا کرده.  بعضی کاربران اقا هم میومدن به این پسر اعتراض میکردن که این پسر به اون اقایون هم توهین های رکیک جنسی میکرد.
این گروه ادم ها خیال کردن همین که مسلمون مذهبی باشن و حجاب داشته باشن. دیگه همه چیز حله. نیازی به انسانیت و اخلاق نیست. همین ها ایران رو به گند کشیدن.
دارای دیدگاه سپتامبر 9, 2022 توسط اریس
مونا خانم ممنون از اطلاعاتی که دادین.
اگه این همونی باشه که شما میگید امیدوارم مرگش زودتر برسه. بره جهنم.
دارای دیدگاه سپتامبر 10, 2022 توسط مونا
ویرایش شده سپتامبر 10, 2022
بله. خودشه. چون میگه ادیان دیگه حقیقت نیستن. امیر هم به اقلیت های مذهبی توهین میکرد. اصلا همین که شخصی بگه یک دین حقیقت نیست. نهایت توهینی هست که میشه به اون دین کرد. مسیحیت حقیقت نیست یعنی چی؟ یعنی مسیحیت دروغ و جعلیه دیگه. ببینید چه حرف زشتی زده!
از همه مهمتر دیدم که شخصی به نام ارش اومد به یه کاربری که فهمیده بود که امیر با اسم های دیگه میاد خانم ها رو اذیت میکنه، تو یه تاپیک دیکه ای، اعتراض کرده بود و به امیر حق داده بود خانم ها رو مورد تمسخر جنسی قرار بده! چند لحظه بعد دیدم ارش یه کامنت اینجا تو این تاپیک نوشته. بعد یه کاربری تو همون تاپیک دیگه که گفتم، اومد به ارش گفت امیر حق نداشته چنین کاری کنه. ارش شروع کرد به گیر دادن به حجاب. امیر هم به حجاب خانم ها گیر میداد. پس معلوم شد ارش هم همون امیره. این حرف رو کاربرهای دیگه هم زدن.

شما اگه برین تاپیک صیغه کردن زن ناشزه رو بخونید. و تاپیک رعایت نکردن حجاب رو بخونید. و تاپیک رابطه جنسی (سکس) خودارضایی/چرا رابطه جنسی رو خوب و خودارضایی رو بد میدونن؟ رو بخونید متوجه میشید دارم درست میگم و همه این تند مذهبی هایی که حمله میکنن به دیگران و خصوصا خانم ها درواقع یک نفره که با اسم های مختلف میاد. اگه این تاپیک هایی که گفتم رو بخونید این رو هم متوجه میشید که این خرمذهبی چه توهین های زشتی به خانم ها و اقلیت های مذهبی و کلا هر کسی که باهاش مخالف بوده کرده. حتی به اقایون و افراد مذهبی دیگه هم توهین های بد و رکیک جنسی کرده. به یه خانم مذهبی حتی توهین رکیک جنسی کرد. چون اون خانم باهاش مخالفت کرده بود.
دارای دیدگاه سپتامبر 10, 2022 توسط اریس
ویرایش شده سپتامبر 10, 2022
ممنون مونا خانم.
تاپیک هایی که گفتید رو یه نگاهی میندازم.
واقعا چه قدر بده که همچین افرادی پیدا میشن و به اسم اسلام خانم ها و پیروان ادیان دیگه و کلا مردم رو اذیت میکنن. خیلی بده.
این که این الاغ گفت مسیحیت حقیقت نیست هم غلط کرد و گوه خورد.
 درک حقیقت کار انسانه. این مرد انسان نیست که با خانم ها اون جوری وحشیانه رفتار میکنه که انتظار داشته باشم حقیقت رو بفهمه.
پاسخ داده شده سپتامبر 7, 2022 توسط ارمغان حرفه ای (540 امتیاز)
ویرایش شده سپتامبر 28, 2022 توسط ارمغان
سلام.
اصلا الان حاضر به رابطه جنسی نشو.
نامزدت میتونه بعد ازدواج انکار کنه و بگه تو با مرد دیگه ای بودی که باکره نیستی. حتی اگه نامزدت انکار نکنه هم اگه باردار بشی که یه دردسر بزرگ دیگه هست. چون هنوز زن و شوهر حساب نمیشید.
تو دوران عقد هم حاضر به رابطه جنسی نشو. چون بعد عروسی شوهرت میتونه انکار کنه و بگه تو با مرد دیگه ای بودی که باکره نیستی. حتی اگه انکار نکنه هم اگه باردار بشی خجالت میکشی که تو خونه پدرتی هنوز و حامله ای.
این اتفاقات واسه خیلی از دخترها افتاده متاسفانه.
رابطه جنسی رو بذار واسه بعد عروسی و زمانی که با شوهرت رفتی تو یه خونه زندگی کنی.

دو دینه گری بله شدنیه. تو یه سایتی یه چیزهایی در موردش خوندم. دخترخاله خودم هم همین روش رو در پیش گرفته. هر چند که خودم این روش رو قبول ندارم. ولی به کسانی که بخوان این روش رو داشته باشند هم چیزی نمیگم.
پاسخ داده شده سپتامبر 11, 2022 توسط علیرضا
با سلام.نمی خوام تو دلت رو خالی کنم ولی اگر الان بدونی خیلی بهتر که بعدها بفهمی و هیچ کاری نکنی.به نظرم اول با پدرت صحبت کن بخدا خانواده ها همه صلاح بچشون رو می خوان دوم با خودش صحبت کن که در باره مسیحیت مطلبش واقعی است یا از حالت روانی است اگر واقعا میگه یه راه کار داره و اگر حالت روانی است که حتما در زندگی چیزهای دیگم سراغش میاد.برای راه کار به مشاوره دینی رجوع کنید
در باره ارتباط هم به هیچ وجه قبول نکن چون تو می مونی یک عالمه بد بختی ...جامعه الان در گیر این شده که دختر ها نمیدونن با اتفاقی که براشون افتاده چی کار کنن و بیشتر فرو میرن

همیشه عاشق کسی شو که عاشق روح تو باشه نه عاشق جسم تو
پاسخ داده شده سپتامبر 14, 2022 توسط محسن
سلام بر شما.

به نظر من. شما به خاطر تفاوتهای مذهبی به مشکل می خورید.
رابطه جنسی قبل از ازدواج هم، دارای تبعات زیادی برای خانمهاست.
شما اگر به مشکلی بخوری(جدایی، بارداری و ...)، با اون مشکلت تنها خواهی ماند.
و ممکنه رنج اون مشکل برای سالها با شما بماند.

حتما با خانواده و چند تا مشاور مشورت کن.
فقط با فکر خودت اقدام نکن.
پاسخ داده شده سپتامبر 28, 2022 توسط سوسانو حرفه ای (500 امتیاز)
ویرایش شده 17 Mar 2023 توسط سوسانو
رابطه جنسی قبل عقد که کاملا غلطه. یهو دیدی رابطه داشتین و بعد همه چی به هم خورد. نامزدیتون به هم خورد و ازدواج نکردین. اون وقت میخوای چی کار کنی؟ اصلا قبول نکن.
پاسخ داده شده 25 ژان 2023 توسط
رابطه ت رو باهاش قطع کن چون تو چادری ای ولی اون مسیحی میخواد بشه بعد برای خودت دردسر میشه
پاسخ داده شده 17 Mar 2023 توسط نیکا
ویرایش شده 17 Mar 2023
رابطه جنسی قبل از ازدواج که کاملا غلطه.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

دو دینه گری بله شدنیه. من تو یه سایتی که در موردش توضیح داده بود خوندم که نوشته بود از دین اول اون قسمت هایی که میخوای رو اجرا میکنی. از دین دوم هم دستوراتشو اجرا میکنی. این جوری دو تا دین همزمان داری.(دین اول دینیه که باهاش به دنیا اومدی. دین دوم دینیه که خودت انتخابش کردی.) این روش به درد مسلمون هایی میخوره که میخوان دین دیگه ای داشته باشن. چون تو اسلام مجازات هرکس که اسلام رو رها کنه و پیرو دین دیگه ای بشه اعدامه. در این روش شخص اسلام رو رها نکرده و هنوز مسلمون حساب میشه. پس دیگه بهش مرتد نمیتونن بگن و نمیتونن اعدامش کنن.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

البته ببین تو میتونی بپذیری که شوهرت در کنار اسلام دین دیگه ای هم داشته باشه؟ چون بعضی ها خصوصا مذهبی ها شاید نتونن با این موضوع کنار بیان.... به نظرم خوب فکراتو بکن. خصوصا که افرادی که روش دو دینه گری دارن معمولا تو زندگی سمت دین دوم بیشتر از دین اول میرن.... یعنی شوهر تو سمت مسیحیت بیشتر میره تا اسلام. چون مسیحیت رو خودش انتخاب کرده.

 به هر حال خودت باید خوب فکر کنی و تصمیم بگیری.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

16,151 سوال

25,946 پاسخ

30,044 دیدگاه

2,392 کاربر

سوالات مشابه
19 پاسخ 6,737 بازدید
3 پاسخ 263 بازدید
1 پاسخ 384 بازدید
3 پاسخ 387 بازدید
4 پاسخ 534 بازدید
سوال شده سپتامبر 6, 2022 در دوستی یا نامزدی توسط محدثه
8 پاسخ 1,925 بازدید
3 پاسخ 1,211 بازدید
سوال شده ژوئیه 27, 2021 در آموزش جنسی و زناشویی توسط لیلا امیر
...