دوست دارم به خانم ها سواری دهم. ایا من دیوانه ام؟

154 بازدید
سوال شده 11 سپتامبر 2022 در مشاوره رایگان فردی توسط یه پسری
ویرایش شده 11 سپتامبر 2022
سلام.
به نظر شما این یک بیماری و مشکل روانیه یا یک فیتیش و فانتزی ساده و عادی هست؟
من یک پسر هستم که دوست دارم به خانم ها سواری بدم. یعنی دوست دارم خانم ها سوارم شند. بشینن روی کمرم و من چهار دست و پا برم.  
یه فانتزی دیگم هم اینه که دوست دارم خانم ها افسار بندازن گردنم و منو بکشن. مثل خر.  
اما هیچ خانمی حاضر نمیشه به این کارها.....
خیلی به این فانتزی فکر میکنم.... هر روز و هر شب...
6 پاسخ
پاسخ داده شده 11 سپتامبر 2022 توسط ravanshenasesite حرفه ای (117,860 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

مازوخیسم و سادیسم از اختلالات جنسی هستند که می توانند به شکل های مخلفی خود را نشان بدهند پس در این مسیر اگر تمایل به تحقیر شدن دارید و یا تمایل به تحقیر کردن فرد مقابل در رابطه جنسی حالا به شکل های مختلف این یک مسئله مهم می باشد و خب در سطحی که شما بیان می کنید اینکه کسی حاضر نشده است با شما همراهی کند این یعنی دیگر یک فانتزی نیست چون شما برای پاسخ به این افکار اقدام کرده اید هرچند که این مسائل اگر در سطح فانتزی باشند و مداوم تکرار شوند بازهم حتما در روان شما معنا دارند و بهتر است روند درمان را طی کنید.

 به طور کلی کسانی که دارای مازوخیسم جنسی یا آزار خواهی جنسی هستند  از لحاظ نوع آزار خواهی در رابطه جنسی با هم متفاوت باشند که از جمله حالتهایی که آنها در تمایلات خودشان نشان می دهند عبارتند از :توهین شنیدن ، تحقیر شدن ،برده شدن ، زنجیر شدن ، گاهی میل به در زیر افراد سنگین وزن  قرار گرفتن ،میل به نشسته شدن روی صورت و حتی مدفوع خواهی و ادرار خواهی هم می تواند یک نوع آزار خواهی جنسی باشد.

بهتر است با مراجعه به متخصص روند درمان را در همین سطح شروع کنید چون این مشکلی نیست که بتوان با نادیده گرفتن آن پیش رفت
پاسخ داده شده 11 سپتامبر 2022 توسط علیرضا
سلام برای درمان خود اقدام کنید به یک پزشک متشرع که برای شما وقت بزارد.هیچ نگران نباشد درمان میشوید
پاسخ داده شده 11 سپتامبر 2022 توسط محمد
سلام پسر خوب.
به پسرا هم دوست دادی سواری بدی؟ یا فقط به دخترا سواری میدی؟
من سه بار سوار پسر شدم. خیلی کیف داره.
پاسخ داده شده 19 سپتامبر 2022 توسط فرید حرفه ای (460 امتیاز)
سلام.
خیر رفیق. شما دیوانه نیستین. کافیه اراده کنید و خودتون رو با چیزای جایگزین مشغول کنید. با دوستات وقت بگذرون. مسافرت و تفریح برو. کتاب بخون. بازی کامپیوتری علاقه داری، انجام بده. ورزش کن. باشکاه بدنسازی برو و....

ببین منم دقیقا مثل تو شاید خیلیییی بد تر و شدیییید تر از تو بودم. به طوری دلم میخواست کل زن ها و خانم های جهان سوارم بشن. اما تونستم و موفق شدم از اون حالت ها و طرز فکر بیرون بیام. چون جلوی موفقیت های کاریم رو گرفت.و الان دوست دارم بعد ازدواج فقط و فقط با همسرم در زمان و شرایط خاص تجربه کنم. نه الان با هر کس و ناکسی....
تاپیک بزرگی داشتم و خانم ها میومدن مسخره میکردن یا بعضا توهین و تحقیر میکردن و .... با این که من از تحقیر و توهین بدم میاد.
بگذریم.
تو هم همت کنی موفق میشی. ❤️❤️❤️
پاسخ داده شده 3 روز قبل توسط نازنین
سلام پسر خوب. حتما مشاوری تشریف ببرید. من دختر هستم. همین حس شما رو داشتم که سوارم بشن و من خرشون بشم. الان 36 سالمه ازدواج هم کردم. دوران نوجوونی و جوونی خیلی تو حس شدشد بودم. فوت فیتیش داشتم و دلم می خواست تحقیرم کنن. حتی تجربه هم داشتم =((((( به اون روزا قکر می کنم، پشتم می لرزه. دوست عزیزی منو به مشاوره معرفی کرد. 10 جلسه رفتم. 4 ماه طور کشید. خیلی تثر داشت. تا این که عاشق شدم.  پپسره هم عاشق من بود. خیلی هوامو داشت. مثل کوه پشتم بود و همه اون شب و روز های سیاه رو از یادم برد. هیچ وقت در مورد حسم و اون رابطه بد، باهاش صحبت نکردم. خدا خدا کردم که نفهمه و خدارو شکر نفهمید. دیدم آقا فرید هم نوشته بودن که این حس رو فراموش کردن. خواستم منم کمکی کرده باشم. پس خواهرانه ازتون خواهعش می کنم مشاور برید. اگر اصفهان هستید، بگو تا بگم پیش کی برید.
پاسخ داده شده 3 روز قبل توسط مهدی
بله شما دیوانه ای
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.

15,481 سوال

23,920 پاسخ

23,365 دیدگاه

2,954 کاربر

سوالات مشابه
4 پاسخ 189 بازدید
2 پاسخ 139 بازدید
1 پاسخ 1,455 بازدید
سوال شده دسامبر 22, 2019 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
...