مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

افزایش قد بعد از پریود

78 بازدید
سوال شده اکتبر 2, 2022 در مشاوره تلگرامی توسط بی نام
سلام دختر من ۱۳ سال و سه ماهه ست و دو ماه پیش پریود شد وقتی دقیقا ۱۳۰ سانت بود جوانه های پستان ظاهر شدن ، دو ماه و نیم پیش که پریود شد ۱۵۵ بود الان ۱۵۶ هست . قبل از ظهور جوانه های پستان سالی ۶ سانت رشد میکرد . قد من ۱۶۸ و همسرم ۱۸۱ . خیلی نگرانم که دخترم کوتاه بمونه ، نظر شما چیه ؟ لطفا راهنمایم کنین . الان امکان استفاده از امپول هایی که جلوی پریود شدن رو میگیره وجود داره ؟
دارای دیدگاه 4 فوریه 2023 توسط Hncmju
anastrozole 1mg cheap <a href="https://buyanastrozolep.com/">anastrozole 1 mg sale</a> anastrozole ca
2 پاسخ
پاسخ داده شده اکتبر 2, 2022 توسط ravanshenasesite حرفه ای (134,260 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

ختران به طور معمول یک یا دو سال قبل از شروع قاعدگی دچار جهش در رشد می شوند. در اغلب دختران، بلوغ بین 8 تا 13 سال و جهش رشدی بین 10 تا 14 سال رخ می دهد. در طی یک یا دو سال پس از اولین قاعدگی، آنها فقط 1 یا 2 اینچ قد اضافه می کنند. این زمانی است که آنها به قد بزرگسالی خود می رسند.بیشتر دختران در سن 14 یا 15 سالگی به اندازه یک فرد بالغ قد می کشند. این سن بسته به زمانی که یک دختر برای اولین بار پریود می شود.

رشد و تکامل پستان ها، اغلب اولین نشانه بلوغ است. رشد و تکامل پستان ها ممکن است دو الی دو و نیم سال قبل از شروع قاعدگی یک دختر آغاز شود. برخی از دختران ممکن است تنها یک سال پس از اولین دوره پریود خود، متوجه رشد جوانه های پستانی شوند. رشد سینه در برخی دیگر ممکن است تا سه الی چهار سال بعد از شروع قاعدگی آغاز نشود. جوانه های پستانی ممکن است همزمان ظاهر نشوند، اما معمولاً به فاصله شش ماه از یکدیگر پدیدار می شوند.

به طور کلی با تکمیل پروسه بلوغ، رشد و تکامل پستان ها متوقف می شوند، یعنی حدود یک تا دو سال پس از اولین دوره قاعدگی یک دختر. با این حال، این غیرمعمول نیست که پستان ها همچنان اندکی به رشد خود ادامه دهند و شکل یا میزان برجستگی آن ها تا 18 سالگی تغییر کند. همچنین داشتن یک پستان که اندازه متفاوتی نسبت به دیگری دارد، نیز بسیار معمول است.

اما در مورد رشدی قدی دخترتا خب بهتر است که برای او شرایط مراجعه به متخصص غدد را ایجاد کنید در ای حالت متخصص با بررسی صفحه رشد قدی دختر شما می تواند اگر هنوز امکان رشد قدی او وجود داشته باشد با کمک توصیه های متخصص و همچین ورزش، تغذیه مناسب و خواب در زمان ترشح هرمون رشد به او کمک کنید تا شرایط رشد قدی بهتری را تجربه کند
پاسخ داده شده 26 ژان 2023 توسط مادر
من دخترم پریود شده ۱۱ سالشه قدش ۱۵۸ قد خودم ۱۶۰ قد همسر ۱۸۳ امیدوارم حداقل ۱۷۵ بشه
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

16,152 سوال

25,950 پاسخ

30,049 دیدگاه

2,268 کاربر

سوالات مشابه
0 پاسخ 83 بازدید
سوال شده ژوئیه 5, 2020 در مشاوره تلگرامی توسط امیر
1 پاسخ 107 بازدید
1 پاسخ 85 بازدید
سوال شده دسامبر 29, 2021 در مشاوره رایگان فردی توسط محمد
1 پاسخ 331 بازدید
1 پاسخ 88 بازدید
سوال شده مارس 11, 2020 در مشاوره رایگان فردی توسط iamssa ممتاز (120 امتیاز)
1 پاسخ 115 بازدید
سوال شده ژان 6, 2020 در مشاوره رایگان فردی توسط امیرحسین
0 پاسخ 252 بازدید
سوال شده دسامبر 17, 2019 در آدرس بهترین مرکز مشاوره توسط محمدرضا
1 پاسخ 408 بازدید
...