ازدواج با فردمذهبی

13 بازدید
سوال شده 7 ژان 2019 در مشاوره روانشناسی آنلاین توسط بی نام
سلام.. من یه فرد با یه خانواده معمولی ااز لحاظ مذهبی هستم.. کاملا نرمال و معمولی.. حالا اگر بخوام با یک فرد مذهبی ازدواج کنم که خودم پذیرفتم که برای نزدیک تر شدن به خدا این فرد و خانوادش بیشتر میتونن کمکم کنن ولی خانواده راضی نباشن چون این شخص خانوادش خیلی مذهبین.. من چطور میتونم قانعشون کنم؟
1 پاسخ
پاسخ داده شده 7 ژان 2019 توسط دکتر روانشناس حرفه ای (91,960 امتیاز)
با سلام

دوست عزیز

ببینید اینکه شما معمولی هستید و ایشون بسیار مذهبی باید مشخص شود که منظور شما از بسیار مذهبی دقیقا چیست ؟و خب ویتی شما معمولی هستید چرا نکران این هستید که  ایشون  بسیار مذهبی است  خب طبیعتا خانواده معمولی مسلئل مذهبی رو می پذیرتد و عنادی وجود ندارد مگ اینکه فردی  با شرایزی رو به رو شود که  بسیار اصطلاحا خشک مقدس باشد که خانواده ها نتوانند بپذیرند و قبول کنند و خب اینها مشکلات ایجادمی کند و خود شما
به هر صورت  باید همه جوانب را در نظر داشته باشید .
اگر این طور نیست و ایشون متعادل هستند و خب شماوواقعا هدفتون نزدبکی به خداست و داشتن همراه مناسب را ضروری می بینید بهتره که  حتما از ایشون بخواهید خب خودش باید به خانواده شما ثابت کنه که فرد مناسبی برلی شماست
صحبت کردن با پدر شما و شنیدن دلایل مخالفت ها  خودش کمک زیادی به حل مشکلات خواهد کرد و اصلا جای نگرانی وجود ندارد .پس توجه داشته باشید که دققا خواست شماست  و ایشون به عنوان دو فرد عاقل که دقیق بررسی کنید و حتی پیش مشاور پیش از ازدواج هم بروید اگر مساله ای وجود نداشت دیگر جای نگرانی نخواهد بود و 7ب تلاش برای قانع کردن خانواده کاملا به توانمندی خود شما بر ای اقناع  خانواده می گردد.
امیدوارم  خوشبخت باشید
در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

44034490

موفق باشید
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

3,210 سوال

4,793 پاسخ

786 دیدگاه

2,450 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 57 بازدید
1 پاسخ 17 بازدید
سوال شده 27 فوریه 2019 در مشاوره روانشناسی آنلاین توسط مهدی
1 پاسخ 38 بازدید
2 پاسخ 51 بازدید
2 پاسخ 76 بازدید
3 پاسخ 32 بازدید
2 پاسخ 33 بازدید
1 پاسخ 36 بازدید
2 پاسخ 36 بازدید
...