ناتوانی درکنترل شهوت

21 بازدید
سوال شده 10 ژان 2019 در قبل از ازدواج توسط R2mar
باسلام وخسته نباشید.من۱۷سالمه ونمیتونم به شهوت خودم غلبه کنم ونه شرایط ازدوج دارم ونه اونقدی پول دارم که صیغه کنم.من بایدچیکارکنم به گناه نیفتم؟
1 پاسخ
پاسخ داده شده 10 ژان 2019 توسط دکتر روانشناس حرفه ای (91,960 امتیاز)
با سلام
دوست عزیز
شما 17 سالتوته قطعا شرایط ازدواج ندارسد ولی به نظرتون بهترین کار شروع صیغه کردن از این سن بود در نظر داشته باشید که درسته در این سن احساسات جنسی بسیاری غلبه دارد ولی با داشتن فعالیت هایی که منجر به تخلیه انرژی شود خب می توانید موفق عمل کنید .
به هر صورت اینکه شما امکان و شرایط فعالیت های ورزشی را داشته باشید و یا هر فعالیتی که خب طبیعتا خود شما لذت می برید می تواحد کمک بزرگی برای شما باشد و به شما کمک کند که  این شرایط فعلا کنترل شود .
دوربودن از محرک ها به معنی اینکه دیدن فیلم و تصاویر تحریک کننده خودش بسیار کمک کننده می تواند باشد به هر صورت افراد به این شرایط توجه کمتری دارند و خب مشخصا در حال حاضر محرک های تحریک کننده و زودرس بودن بلوغ جنسی باعث به وجود اجدن مسائل زیادی می شود منتهی کنترل خود فردبر این موارد کار چندان دشواری نیست ولی وقتی مدام ذهنش را فرددرگیر این مساله کند که باید رابطه جنسب داشته باشد تا تخلیه انرری روانی صورت بگیرد خب طبیعتا با مشکلاتی مواجه خواهد شد
امیدوارم موفق باشید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02122689534

موفق باشید
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

3,210 سوال

4,793 پاسخ

786 دیدگاه

2,278 کاربر

سوالات مشابه
2 پاسخ 54 بازدید
سوال شده دسامبر 12, 2017 در قبل از ازدواج توسط hoseiin
...