همجنس گرا بودن

68 بازدید
سوال شده 19 نوامبر 2022 در مشاوره خانواده آنلاین توسط بی نام
سلام وقتتون بخیر، من نمیتونم درباره گرایشم با خانواده م یا اطرافیانم صحبت کنم چون میدونم که نمی پذیرن و برخورد خوبی باهام نخواهند داشت، ولی رفتارهایی که من به عنوان یه فرد همجنسگرا از خودم نشون میدم رو زیر سوال میبرن بدون اینکه درکی از شخصیت من داشته باشن، واقعا این داره بهم آسیب میزنه و باعث میشه حس خوبی نسبت به خودم نداشته باشم. وقتی همجنسگرام چطور میتونم با یه پسر ازدواج کنم و رابطه ی عاشقانه بینمون باشه درحالی که هیچ حسی نسبت به جنس مخالفم ندارم و به فقط به عنوان یه دوست عادی بهش نگاه میکنم؟ باید به خانواده م یا دوستانم بگم؟ چطور میتونم از شر این همه مشکل خلاص بشم؟ دوستانم کسانی هستن که منو به عنوان یه دختر خجالتی ساده پذیرفتن ولی شخصیت من خیلی بیشتر از ایناست، چون خودمو بهشون نشون ندادم، میدونم با فهمیدن این موضوع مسخره و طرد میشم از طرفشون، و خانواده م هم به شدت مخالف هستن با این مسئله، به طوری که میترسم کلمه ای حرف درباره ش بزنم، به مشاور هم مراجعه کردم ولی پاسخی نگرفتم
2 پاسخ
پاسخ داده شده 20 نوامبر 2022 توسط بی نام
چند سالته؟
به چه نوع هم جنسی گرایش داری؟
پاسخ داده شده 20 نوامبر 2022 توسط ravanshenasesite حرفه ای (121,660 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

در این مسیر بهتر است که در اول شما این گرایشات جنسی خود را به کمک روان درمانگر بررسی کنید و بعد در مورد مسیر زندگیتان تصمیم گیری کنید.

در هرصورت این تمایلات جنسی در روان شما معنایی دارد و خب در این مسیر اگر شما بخواهید تک بعدی به مسیر زندگیتان و گرایشات جنسی خود نگاه کنید این یعنی محدود کردن خودتان و عدم شناختی که نیاز بوده است در مسیر زندگی کسب کنید.

بهتر است که دقت کنید که در بسیاری از کشورهای دنیا همجنس گرایی اختلال جنسی محسوب می شود و خب نمی توان توقع داشت که دیگران آن هم در بعد فرهنگی ایران با این موضوع بخواهند برخورد سازگارانه ای داشته باشند .
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.

15,634 سوال

24,536 پاسخ

25,069 دیدگاه

2,465 کاربر

سوالات مشابه
2 پاسخ 136 بازدید
سوال شده 14 نوامبر 2022 در مشاوره خانواده آنلاین توسط سهیل
1 پاسخ 105 بازدید
سوال شده سپتامبر 9, 2020 در مشاوره خانواده آنلاین توسط بی نام
0 پاسخ 55 بازدید
2 پاسخ 129 بازدید
سوال شده ژوئیه 10, 2021 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط یه بنده خدایی
1 پاسخ 114 بازدید
سوال شده اکتبر 21, 2020 در مشاوره رایگان فردی توسط مهشید مرادی ممتاز (120 امتیاز)
1 پاسخ 320 بازدید
...