من درگیر مشکل کوچیکی هستم که خیلی بزرگتر از منه

76 بازدید
سوال شده 20 نوامبر 2022 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط مطهره
من یک دختر نوجوون ۱۳ ساله ام که دوستان زیادی دارم امسال که وارد دبیرستان شدم با دختری آشنا شدم که در لحظه اول دنیام شد انقدر دوسش داشتم که با اینکه نمیشناختمش براش روز تولدش کادو گرفتم و زندگیم شد اون . انقدر به صورتش دقت کردم که میدونم وقت ناراحتی پلکاش میلرزه یا وقتی نگرانه انگشت هاشو تکون میده و این دوستی ادامه پیدا مرد تا درست ۲۰ روز پیش وقتی من به دلیل آنفولانزا نرفتم مدرسه و دختری که از من متنفر بود رفت پیشش نشست اول زیاد توجه نکردم ولی بعد دیدم دوستم فراموشم کرده و قلبم شکست از اون روز هر موقع به دوستم فکر میکنم گریم میگیره
3 پاسخ
پاسخ داده شده 20 نوامبر 2022 توسط بی نام
چه نوع علاقه ای بهش داری؟؟
پاسخ داده شده 20 نوامبر 2022 توسط ravanshenasesite حرفه ای (121,660 امتیاز)
سلام به شما مطهره جان

ببین عزیزم شما در اول نوجوانی قرار دارید و خب در این شرایط سنی اینکه به روابط دوستی توجه بیشتری کنید یک امر طبیعی است اما اهمیت دارد که به میزانی بر این روابط سرمایه گذاری داشته باشی که بر شرایط روحی خودت تاثیر نگذارد و سازندگی داشته باشد.

خب شما اگر ارتباط با این خانم را دوست دارید بدون وارد شدن به یک رقابت بهتر است که اگر تمایل به ارتباط با این فرد دارید خب با او صحبت کنی و دلیل این کناره گیری را بپرسید و حتی تمایل به ارتباط را با در میان بگذاری خب اگر او هم دوست داشته باشد می توانید با ارتباط دوستانه داشته باشید اما بازهم بهتر است که میزان ارتباط به اندازه ای باشد که بر بقیه مسائل زندگی شما تاثیر نگذارد در کنار اینکه سلامت روانی شما را نیز تحت تاثیر قرار ندهد.
پاسخ داده شده 20 نوامبر 2022 توسط Kamran81 حرفه ای (640 امتیاز)
سلام.ی دکتر روانشناس میگف تو نوجوونی خیلی از دخترا عاشق همجنسشون میشن ک عادیه چون ک ی سری محدودیتا دارن.میل دختر ب دختر اکثرن تو مدرسس اونم دبیرستان متوسطه اول و دوم بعد دختره دست ی دختر دیگه بش بخوره هیجانی میشه خوشش میاد فکر میکنه همجنس خواهه ولی نیس.بیشترم عاشق ی دختر ریز یا لاغر یا کم سن تر از خودشون میشن ک عادیه چون ی سریارو ببینی کلا یجورن اکثرن خوششون میاد.بعد این دخترا فکر میکنن همجنسگران یا چون سر تا پا پسرونه میکنن خودشونو فکر میکنن ترنسن و باید تغییر جنسیت بدن ولی این حسه گزراعه.ی حس پیدا میکنن حس مالکیت ک دختره برا خودمه. هیچکیم حق نداره باش بمونه ک همونه.همون حسه ک واس نوجوونیه تو ی سری موارد میل جنسی دیدن.دختره ب دختر دیگه حس داشته جنسی و تو خیالاتش تصورش میکرده. خیلی اذیت شد باید بره مشاور ولی خیلیا اینجور میشن تو مدرسه.ی جلسه بری مشاوره بد نی چون گریه کردی حالت بد شده.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.

15,634 سوال

24,541 پاسخ

25,123 دیدگاه

2,973 کاربر

سوالات مشابه
2 پاسخ 162 بازدید
سوال شده 16 اکتبر 2022 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
4 پاسخ 143 بازدید
سوال شده نوامبر 8, 2021 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط نمیدونم
1 پاسخ 88 بازدید
...