زن های وحشی نی نی سایت باعث سقط جنین خواهرم شدند. خواهرم میگه خودشو میکشه.

181 بازدید
سوال شده 22 نوامبر 2022 در مشاوره رایگان فردی توسط پرستو
ویرایش شده 23 نوامبر 2022 توسط ravanshenasesite
خواهر بیچاره ی من چندسال بود بچه دار نمیشد. دیگه خونواده شوهرش حرف از طلاق میزدن. کلی اذیتش میکردن. با کلی دوا درمون حامله شده بود. چه ذوق و شوقی داشت....

خواهر بدبختم تو نی نی سایت کوفتی عضو بود. یه بار انگار تو .......بحث حجاب و مذهب و اینا شده بود. به خانمایی که اهل حجاب نیستن و اونایی که مذهبی نیستن توهین شده بود. خواهرم خداپرست و مهربونه ولی مذهبی و حجاب کامل نیست. خواهرم با زبون خوش و با منطق به اون خانمای مذهبی گفت از این حرفا نزنن و به بقیه احترام بذارن. اما خانمای مذهبی ادامه دادن و کلی توهین هم به خواهر من کردند.

خواهرم حرصش گرفت جوابشونو میداد. جوری جوابشونو میداد که دیگه اون مذهبی ها داشتن کم میاوردن.  شروع کرده بودن به لعنت کردن و واگذار کردن به قیامت و پیامبر و پل صراط. خواهرم گزارششونم زد. انگار بقیه کاربرهام گزارش زدن. تاپیک حذف شد.

اما فرداش یکی از همون خانمای مذهبی زنگ زد به خواهرم و گفت از طریق نی نی سایت شمارتو به دست اوردم. خواهرم تو نی نی سایت با شماره موبایلش عضو شده بود. زنه میگفت یکی از نی نی یارها اشنامه. اون شمارتو بهم داده. هی این زنه زنگ میزد و خواهرمو با تهدیدهاش میترسوند..... یه حرف هایی هم میزد. انگار یه چیزهایی هم از زندگی خواهرم میدونست. نمیدونم حالا از کجا میدونسته؟ هک کرده گوشی خواهرمو؟ نمیدونم چه جوری فهمیده.

چند روز خواهرمو ترسوند و ازار داد. تا این که خواهرم بچشو از دست داد.... بچه ای که اون همه براش انتظار کشیده بود... بچه ای که اون همه براش دوا درمون کرده بود....

دکتر گفته میتونه علت سقط، همین ماجرا و استرس های زیادی باشه که خواهرم کشیده و اعصاب و روحشو داغون کرده.

خواهرم حالا که بچش از دست رفته به ما گفته چی شده و حالا میگه میخواد خودشو بکشه.چی کار کنیم؟
3 پاسخ
پاسخ داده شده 22 نوامبر 2022 توسط چایکو حرفه ای (1,500 امتیاز)
ویرایش شده 23 نوامبر 2022 توسط ravanshenasesite
سلام پرستو جان

واقعا خدا لعنتشون کنه مراعات حال یه زن حامله رو نکردن ..... حق خواهر عزیزتون این نبوده مطمعنم ....این همه تلاش برای بچه دار شدن ... به خاطر یه قانع کردن یه عده ادم بی عقل .....اصلا انقدر شوکه شدم خوندم ...نمیدونستم وضع اون.... اینطوریه ......خدا خودش به خاک بنشونتشون ......معلومه خواهرت دل پاک و نازکی داره مهربونه و خدا دوسته که خواسته یه عده رو به عقل بیاره .....واقعا دلم گرفت اونم بدجور ...خدا خودش به خواهرت صبر بده سخته اینقدر زحمت و تلاش بعد به خاطر یه نفر اینطوری شه ......فقط دعا میکنم خدا تو دل خواهرت یه نوری بندازه....از این تاریکی و شوک رهاش کنه !
پاسخ داده شده 22 نوامبر 2022 توسط بی نام
داستان غم انگیز ولی پر از شک و ابهامی بود !!!
یه جوری تعریف کردی که خواهرت بیگناه بوده و اونا مقصر
خب ایشون میتونست بحث و مشاجره رو ترک کنه
خودش کش داده داستان شده و...
دارای دیدگاه 22 نوامبر 2022 توسط لیلا
اصلا این کار درسته به نظرت که نی نی یار(کاربرهایی که مدیران نی نی سایت بهشون مسئولیت حذف تاپیک و پست و کاربری و نظارت و... دادن.) بیاد شماره موبایل یک کاربر رو بدون اجازه اون کاربر، به یک کاربر دیگه بده؟ این هرکی هرکی بودن و بی قانونی و ناامنی نی نی سایت رو میرسونه.
هر بحثی هم شده باشه. دلیل نمیشه اون زن مذهبی چنین کاری بکنه. اون زن مذهبی مزاحمت تلفنی ایجاد کرده. تهدید کرده. کار این زن مذهبی جرمه. باید برن پیش پلیس شکایت کنند از این زن مذهبی.
چرا فقط میگی خواهر ایشون نباید مشاجره رو ادامه میداد؟ اون زن مذهبی که اون همه هم ادعای درستیش میشه، چرا مشاجره رو ادامه داد؟ حالا یه بحثی تو یه تاپیکی شد. تاپیک رو هم که حذف کردند. تموم شد رفت. چرا اون زن مذهبی رفته شماره خواهر ایشون رو گرفته و مزاحم خواهر ایشون شده؟ خواهر ایشون که زنگ نزده به اون زن مذهبی. اون زن مذهبی زنگ زده به خواهر ایشون.
دارای دیدگاه 23 نوامبر 2022 توسط بی نام
حالا چرا صد بار گفتی زن مذهبی
ربطی به مذهبی بودن و غیر مذهبی نداره دعوا دعواست
مذهبی دعوا نمیکنه؟؟!!!
دارای دیدگاه 23 نوامبر 2022 توسط لیلا
کلمه های زن مذهبی و خواهر ایشون رو تکرار میکردم تا قاطی نشند. اگه هر دو رو میگفتم زن قاطی میشدند.
اتفاقا الان هم تو جامعه میبینیم که همش زن های مذهبی و چادری گیر میدن به خانم های دیگه و تو پوشش و زندگی خصوصیشون دخالت میکنن به اسم اسلام و دعوا شروع میکنند. اینجا هم زن مذهبی سر حجاب و مذهب دعوا راه انداخته. متن سوال رو بخون.
دارای دیدگاه 6 روز قبل توسط بی نام
چرا زود قضاوت میکنید ؟؟!!!
ایشون فقط قسمتی از ماجرا رو گفتن که به نفع خودشونه
این متجرا بخش های دیگه هم داره تا اونا رو نشنیدید و نفهمیدید  قضاوت نکنید
دارای دیدگاه 6 روز قبل توسط اریا
بی نام تو از کجا میدونی این ماجرا بخش های دیگه هم داره؟ مگه تو تو دعواشون بودی؟
دارای دیدگاه 5 روز قبل توسط مبینا
اره واقعا. افرین بهت اریا. عالی جواب اون کاربر بی نام رو دادی.
این کاربر بی نام از اون خرمذهبی های نفهمه. چون دیده اینجا زن مذهبی مقصره، میخواد بگه مذهبی ها هیچ وقت کار بد نمیکنن و هرچی کار بده اونایی که مذهبی نیستن میکنن.
 بی نام خرمقدس میخواد اون مادر بیچاره که بچشو از دست داده رو مقصر عنوان کنه و خاله اون بچه از دست رفته رو هم محکوم کنه به دروغگویی تا از اون زن خرمذهبی وحشی قاتل دفاع کنه. واقعا دیگه بی نام تعصبات مذهبیش باعث شده دیوونه شه.
بی نام چون خودش هم خرمذهبیه. خواسته از زن خرمذهبی دفاع کنه.
 این زن خرمذهبی سرش باید تو زندگی خودش میبود. حجاب و مذهبشو برا خودش نگه میداشت. تحمیل نمیکرد به دیگران. زن خرمذهبی اصلا به چه حقی تو نی نی سایت سر مذهب و حجاب دعوا راه انداخته و تو زندگی دیگران دخالت کرده؟ همه این خرمذهبی ها همین جوری اند. همش دنبال دخالت تو زندگی مردم اند. چون میخوان به زور همه رو مثل خودشون خشکی مقدس کنن.
اصلا اون زن خرمذهبی به چه حقی شماره اون زن باردار رو گرفته و زنگ زده بهش و تهدیدش کرده؟ خیال کرده چون مذهبیه و یه چادر انداخته سرش کلاغ سیاه شده دیگه هر غلط و جنایتی بخواد میتونه بکنه؟
واقعا این بی نام مگه تو دعواشون بوده که میگه این ماجرا بخش های دیگه هم داره که گفته نشده؟ این بی نام از کجا میدونه این ماجرا بخش های دیگه هم داره؟ نکنه چون بی نام خرمذهبیه بهش وحی نازل میشه؟ خخخخخ به بی نام وحی نازل شده که این ماجرا بخش های دیگه ای هم داره. خخخخ ببینیم در اینده چه وحی های دیگه ای قراره به این کاربر بی نام نازل شه. خخخخخ
دارای دیدگاه 5 روز قبل توسط بی نام
نه ظاهرا شما بی دین وجدان هم نداری میگی فقط حق با منه
خواهرش داره میگه بحثشون شده پس یعنی دو طرف با هم حرفایی زدن
چی گفتن کسی نمیدونه
شما ها اینجا نشستید میگید حق با اونی که مذهبی نیست
خخ
واقعا برا افکار دوزاری تون متاسفم!!!!
دارای دیدگاه 5 روز قبل توسط مبینا
هر بحثی هم بینشون شده باشه، هر حرفی هم بینشون زده شده باشه، دلیل نمیشده زن مذهبی شماره زن باردار رو گیر بیاره و هی زنگ بزنه بهش و اون قدر اذیتش کنه و تهدیدش کنه و بهش استرس وارد کنه که باعث شه زن باردار بچشو از دست بده. الان تو و یک نفر دیگه باهم بحث کنید، دوست داری اون شخص بیاد شماره تو رو گیر بیاره و هی زنگ بزنه بهت و برات مزاحمت ایجاد کنه؟ اگه یه نفر شماره خودت رو گیر بیاره و همین جوری برات مزاحمت ایجاد کنه، بازم میگی حق داره چون بحثمون شده؟ چون فلان حرف رو بهش زدم؟
کاری که این زن مذهبی کرده ایجاد مزاحمت تلفنی هست و طبق قانون جرمه.

تو بی وجدانی که تو هر موضوعی میخوای طرف اونی رو بگیری که مذهبیه حتی اگه اون مذهبی جرم بزرگ و جنایت کرده باشه. فقط چون مثل خودت خشکی مقدسه میخوای طرفش رو بگیری. اینجا یک بچه کشته شده. از نظر شما خرمذهبی های وحشی که جون اون بچه ارزش نداشته. چون مادرش مثل شماها مذهبی نبوده، بچشو خشکی مقدس بار نمیاورده. اون بچه مثل شماها خشکی مقدس نمیشده. از نظر شما خرمذهبی ها فقط جون کسی ارزش داره که مثل خودتون خشکی مقدس باشه. نمیتونید تحمل کنید کسی با شما تفاوت داشته باشه. اگه کسی با شما متفاوت بود، جونش رو بی ارزش میدونید و فکر میکنید حق دارید هر بلایی بخواین سرش بیارید. شما خرمذهبی ها خیلی بی وجدان هستید. همین که تو نشستی اینجا حق رو میدی به اون زن جنایتکار و قاتل مذهبی، نشون میده که شما خرمذهبی ها خیلی بی وجدان هستید.

من واقعا برای افکار دوزاری شما خرمذهبی ها متاسفم که همه فکر و ذهنتون فقط شده دخالت تو زندگی مردم. دخالت تو این که مردم چی پوشیدند. مردم سگ دارند یا ندارند. مردم ماهواره دارند یا ندارند و... سرتون تو زندگی خودتون باشه. دینتون رو برای خودتون نگه دارید. این قدر دنبال تحمیلش به کسانی که نمیخوان نباشید. از کی تا حالا فضولی تو زندگی مردم شد افکار درست، که تو از افکار ما ایراد میگیری؟ افکار خود شما خرمذهبی ها چیه؟ زن سرتا پا تو چادر مشکی باشه. مثل اشغال داخل مشمای اشغالی بیاد بیرون. اهنگ و رقص و هر جور خوشی حرامه. فقط نوحه و گریه درسته و.... شما خرمذهبی ها که افکارتون از نظر هر روشنفکری مردوده، از افکار ما ایراد میگیرید؟! فقط خرمذهبی های دیگه متحجری مثل داعش و طالبان از افکار شماها خوششون میاد. پس ببین افکار خودت چه قدر سطح پایین و گنده. بعد میای از افکار ما ایراد میگیری؟!

بی نام تو فقط در صورتی میتونی بگی اون زن مذهبی حق داشته شماره زن باردار رو گیر بیاره و اون جوری مزاحمش بشه و اون قدر بهش استرس وارد کنه و باعث سقط جنینش شه، که اگه کسی هم با تو بحث کرد و شماره تو رو گیر اورد و زنگ زد بهت و برات مزاحمت ایجاد کرد و تهدیدت کرد و اذیتت کرد، بهش حق بدی و بگی چون من باهاش بحث کردم و فلان حرف رو بهش زدم، این فرد حق داره مزاحمت تلفنی برام درست کنه و تهدیدم کنه. اگه برای خودت هم چنین اتفاقی بیقته حاضری چنین حرفی بزنی؟
پاسخ داده شده 23 نوامبر 2022 توسط ravanshenasesite حرفه ای (121,660 امتیاز)
سلام به شما پرستو جان

ببین عزیمز ناراحتی شما برا خواهرتان قابل احترام می باشد اما چند مورد با اهمیت وجود دارد در اول اینکه خواهر شما بهتر است حریم خصوصی خود را بیشتر حفظ کنند چون در هرصورت در فضاهای مجازی از این مشکلات زیاد است و خب در کنار اینکه ایشان با مواجهه شدن با این شرایط بهتر بود از این خانم و این شماره شکایت می کردند و یا با دیگر اعضای خانواده این موضوع را در میان می گذاشتند در هرصورت مراقبت از خودشان اهمیت زیادی دارد .

در مورد دوم اینکه لطفا با وجود ناراحتی لطفا از تشویق افراد برای انتقام گیری و یا ارتباط با این افراد که در سایت پیام می گذارند خوداری کنی چون سایت هیچ گونه مسئولیتی در این مورد ندارد و خب شما نیز بهتر است مراقبت از خودتان و حریم شخصیتیان را داشته باشید چون این مورد در تایپیک های دیگر شما نیز مشاهده شده است.

در مورد سوم اگر خواهر شما افکار خودکشی دارند بهتر است برای ایشان شرایط مراجعه به روانشناس را ایجاد کنید چون ایشان در شرایط روحی خوبی نیستند و خب درگیر کردن ایشان با این مسائل هم کمکی به ایشان نمی کند .

در آخر اینکه از همه کابران خواهش می شود از بحث سیاسی یا توهین به قشر خاصی از جامعه به هر شکلی خوداری کنید.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.

15,634 سوال

24,541 پاسخ

25,124 دیدگاه

2,048 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 95 بازدید
سوال شده مارس 29, 2019 در مشاوره مذهبی توسط کریمی
1 پاسخ 154 بازدید
2 پاسخ 66 بازدید
سوال شده 14 نوامبر 2022 در مشاوره خانواده آنلاین توسط ستاره
0 پاسخ 57 بازدید
2 پاسخ 290 بازدید
...