شوهرم زمان عصبانیت حرف میزنه رو مخم میرع

13 بازدید
سوال شده 3 فوریه 2019 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
هفت ماهه ازدواج کردم و شوهرم زمان عصبانیت حرف میزنه و من بیشتر عصبی میشم بارها بش گفتم زمان عصبانیت حرف نزن یا برو بیرون از اتاق گوش نمیگنه و وامیسته و حرف میزنه زمان صحبت کردنمون زمان خواستگاری میگفت اینطور باشیم اما الان اصلا اینطور نیست باید چکار کنم ؟؟
1 پاسخ
پاسخ داده شده 3 فوریه 2019 توسط zahra.dehghan حرفه ای (7,020 امتیاز)
با سلام خدمت شما دوست عزیز

سبک شخصیتی افراد با یکدیگر فرق دارد و این موضوع باعث می شود در زمانهای مختلف متفاوت عکس العمل نشان بدهند. گاهی بعضی از افراد در زمان عصبانیت سعی می کنند با توضیح دادن خودشان و طرف مقابلشان را ارام کنند و در مقابل افرادی نیز وجود دارند که دوست دارند در زمان عصبانیت سکوت کنند تا بتوانند از نظر ذهنی آرام شوند و بعد صحبت کنند . بهتر است زمانی که در صلح به سر می برید در محیط آرام و دوستانه  و بدون توهین و مقصر جلوه دادن طرف مقابلتان در مورد این موضوع با یکدیگر صحبت کنید و به یک توافق دو طرفه برسید و دلایل یکدیگر را برای سبک رفتاری متفاوت گوش بدهید تا بتوانید بهتر همدیگر را درک کنید.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
02122354783

شاد باشید
دارای دیدگاه 5 فوریه 2019 توسط بی نام
نمایش از نو 6 فوریه 2019
اتفاقا در زمان مناسب هم بهش گفتم و باهاش صحبت کردم ک این کارو نکنه اما گوش نمیدهّّّّ.....- حالا چیکار کنم راه حل بعدی لطفا
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

3,070 سوال

4,676 پاسخ

772 دیدگاه

2,426 کاربر

سوالات مشابه
3 پاسخ 36 بازدید
سوال شده فوریه 10, 2018 در مشاوره رایگان فردی توسط ملیکا جون
2 پاسخ 24 بازدید
...