دودلی در مطرح کردن یک موضوع به پسر مورد علاقم

9 بازدید
سوال شده 6 روز قبل در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
ویرایش شده 5 روز قبل
من از پسری خوشم میاد.ومیخوام به جوری بهش نزدیک شم ولی نه از طریق ابراز احساسات  به او بلکه از این راه که دوست متاهلش به من ابراز احساسات کرده و میخوام این موضوع را باهاش در میان بگذارم تا بتونم  عکس العملشو ببینم ولی نمیدونم کار درستی هست یا نه ؟چون نمیخوام ذهنیتش نسبت به من خراب بشه راهنمایی بفرمایید
1 پاسخ
پاسخ داده شده 5 روز قبل توسط zahra.dehghan حرفه ای (7,020 امتیاز)
با سلام خدمت شما دوست عزیز

اطلاعات بیان شده توسط شما محدود می باشد . دقت کنید که اگر در دوران نوجوانی می باشید این احساسات قابل درک است اما با روند رشد تقویمی شما رشد عقلی ، عاطفی، اجتماعی و ... شما نیز کامل تر می شود  و احساسات شما نیز تغییرات بیشتری می کند بهتر است خصوصیات سنی خود را بششناسید و سنبت به آن عمل کنید با توجه به این سن بهتر است این گونه احساسات در کنار احترام قائل شدن برای آن مدیریت شوند تا از میزان آسیب های احتمالی آن کاهش یابد . اما در هر سنی بهتر است به این موضوع نگاه کنید که ابراز احساسات در فرهنگ ما از طرف بسیاری از مردم مورد پذیرش نمی باشد و ممکن است به اشتباه برداشت شود بهتر است اگر در سن بالایی قرار دارید به این موضوعات و آسیب های احتمالی آن دقت بیشتری کنید تا بتوانید تصمیم گیری کنید حتی در سن بالاتر برای ابراز عشق از سمت زن نیاز است که فرد مقابل از ظرفیت بالایی برخوردار باشد و از نظر شخصیتی مورد بررسی قرار گیرد و بعد این موضوع بیان شود اما در سن نوجوانی این امکان اشتباه و برداشت اشتباه بیشتر می باشد  و نیاز است فرد دقت بیشتری به خرج بدهد .

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
02122354783

شاد باشید
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

3,070 سوال

4,676 پاسخ

772 دیدگاه

2,826 کاربر

سوالات مشابه
0 پاسخ 12 بازدید
3 پاسخ 18 بازدید
2 پاسخ 44 بازدید
1 پاسخ 49 بازدید
سوال شده ژوئن 24, 2018 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط معصومه
2 پاسخ 65 بازدید
2 پاسخ 24 بازدید
2 پاسخ 42 بازدید
2 پاسخ 37 بازدید
سوال شده 8 ژان 2019 در مشاوره رایگان فردی توسط علی رضا
2 پاسخ 39 بازدید
سوال شده 5 ژان 2019 در مشاوره رایگان فردی توسط مسعود ممتاز (160 امتیاز)
...