مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

ایا من ترنس هستم؟از این برزخ نجاتم بدین

803 بازدید
سوال شده فوریه 4, 2023 در مشاوره رایگان فردی توسط ارمیا
ویرایش شده فوریه 4, 2023
سلام.خسته نباشین.من از بچگی با پسرا بیشتر احساس راحتی میکردم طوری که اکیپ بچگیم متشکل از3تا پسر بود و فقط 1 دوست با جنسیت دختر داشتم ک توی بازی ها هم همیشه شوهر یا داداشش بودم.همیشه دلم بزن در رو میخواست جوری ک ارنج و زانوم همیشه زخمی و خونی بود.از طرف مادرم تحت فشار هستم ک دخترانه رفتار کنم خیلی سعی کردم ولی نتونستم.توی ابتدایی فهمیدم به دخترا کشش دارم و چون بچه بودم نمیدونستم کشش چیه فقط فکر میکردم یه ادم بدم.وارد راهنمایی که شدم ب دختری علاقه پیدا کردم.اولاش میگفتم بحران نوجوونیه میگذره تموم میشه ولی وقتی بیشتر فکر کردم دیدم از بچگی اینطوری بودم و همیشه از ترس پنهون میکردم.همیشه موقع عید سر لباس خریدن دعوا بود. صدام طوریه که یکی صدامو بشنوه نمیتونه جنسیتمو تشخیص بده.هیچ عشوه ای ندارم و سعی کردم اما حالم بهم میخورد!تو خونه لباسای پدرمو میپوشم و از بچگی از برجستگی های بدنم متنفرم.وقتی مردی بهم ابراز علاقه میکنه هیچ حسی بهم دست نمیده.خنثی.هیکلم چهارشونس و قدرت جسمیم خیلی بیشتر از دختراست.و برای عادت ماهیانه شدن باید هورمون زنانه تزریق کنم و حالت عادی تا تزریق نکنم نمیشم. همیشه توی جمع ها قاطی مردام و توی مهمونیای خانوادگی هم صحبت مردام و سمت جمع خانوما نمیرم و برام جدابیتی نداره. وقتی عروسی ای چیزی میبینم و ناخوداگاه فکرم میره سمت عروسی خودم اون موقع خیلی ناخوداگاه خودم رو تو لباس دومادی میبینم! از طرفی توی خوابهامم خودم رو پسر میبینم.یا من ترنسم؟
2 پاسخ
پاسخ داده شده فوریه 4, 2023 توسط بی نام
الآن چند سالته؟
دارای دیدگاه فوریه 4, 2023 توسط ارمیا
سه ماه دیگه وارد 18 میشم
دارای دیدگاه فوریه 5, 2023 توسط بی نام
طبیعیه تا ۲۰ ۲۳
پاسخ داده شده فوریه 5, 2023 توسط ravanshenasesite حرفه ای (135,540 امتیاز)
سلام به شما

ببینید در این مورد نمی توان براساس این مسائل به تنهایی بیان کرد که شما ترنس هستید یا نه در هرصورت این میزان از درگیری فکری با این مسائل حتما در روان شما معنایی دارد پس بهتر است که در همین شرایط زمانی به شما کمک شود تا بتوانید با شناخت بهتر هویتتان در مسیر رشدی خود گام بردارید .
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

17,158 سوال

28,246 پاسخ

29,687 دیدگاه

2,358 کاربر

سوالات مشابه
5 پاسخ 810 بازدید
7 پاسخ 799 بازدید
4 پاسخ 395 بازدید
سوال شده اوت 4, 2020 در مشاوره روانشناسی آنلاین توسط امیر
2 پاسخ 463 بازدید
سوال شده ژوئن 8, 2020 در مشاوره خانواده آنلاین توسط Farzadzz12 ممتاز (120 امتیاز)
2 پاسخ 427 بازدید
...