احتمال بارداری با پیشاب

274 بازدید
سوال شده 1 مارس 2019 در آموزش جنسی و زناشویی توسط James
سلام
من با نامزدم به تازگی رابطه جنسی دارم. ما بدلایل شخصی تصمیم گرفتیم ایشون تا ازدواج باکره بمونه. رابطه جنسی ما اغلب با دست یا دهان یا مالش آلت ها بهم هستش. خیلی حواسمون هست که ارضا شدن من حتی نزدیک آلت ایشون اتفاق نیفته و همیشه داخل یه دستمال منی رو میریزم. ترس من از پیشابه. چیزهای ضد و نقیضی خوندم راجع بهش که ممکنه حاوی اسپرم باشه و خیلی جاها نوشتن حاوی اسپرم نیست مگر در صورتی که قبل از خروج پیشاب انزال صورت گرفته باشه.
ما میتونیم رابطه جنسیمون رو بصورت مالش آلت بهم ادامه بدیم بدون اینکه استرس ریسک بارداریو داشته باشیم؟ یا با رابطه این شکلی حتی بدون خروج منی و فقط با ی حجم کم از پیشاب احتمال بارداری هست؟
2 پاسخ
پاسخ داده شده 3 مارس 2019 توسط James
دوستان اگه ممکنه پاسخ بدین
پاسخ داده شده 4 مارس 2019 توسط zahra.dehghan حرفه ای (44,660 امتیاز)
با سلام خدمت شما دوست عزیز

مایع پیشابی حاوی اسپرم نبوده و این بدان معناست که خود این مایع نمی‌تواند منجر به بارداری شود. با این حال، اگر اسپرم ناشی از انزال قبلی در میزراه مانده باشد، می‌تواند با این مایع مخلوط شود. اسپرم به جا مانده حین انزال به نوک آلت آمده و احتمال دارد که کمی از این اسپرم به مایع پیشاب منتقل و وارد بدن فرد مقابل شود.اینجاست که مایع پیش از انزال و رابطه‌ی جنسی بدون وسایل محافظتی می‌تواند به بارداری بیانجامد. زمانی که اسپرم پیش از انزال وارد واژن می‌شود، می‌تواند تخمک را بارور کند، حتی اگر مردی پیش از انزال آن را بیرون بیاورد. احتمال بارداری شدن از مایع پیش از انزال کمتر از احتمال بارداری از مایع منی است.  بهتر است در رابطه جنسی از کاندوم و یا قرص استفاده کنید تا استرس موجود از احتمال بارداری تاثیر بررابطه شما نداشته باشد.

شاد باشید
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

4,245 سوال

5,842 پاسخ

1,145 دیدگاه

2,724 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 123 بازدید
1 پاسخ 45 بازدید
2 پاسخ 102 بازدید
1 پاسخ 18 بازدید
سوال شده 24 ژوئن 2019 در مشاوره رایگان فردی توسط 乙ahra
2 پاسخ 72 بازدید
1 پاسخ 93 بازدید
3 پاسخ 54 بازدید
1 پاسخ 703 بازدید
1 پاسخ 56 بازدید
...