مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

چجوری فراموش کنم ؟

51 بازدید
سوال شده 12 Mar 2023 در مشاوره روانشناسی آنلاین توسط MBN حرفه ای (3,360 امتیاز)
سلام

راستش حدود 10 ماه تو رابطه بودم و الان هم تقریبا 2 ماهه که اون رابطه تموم شده ولی متاسفانه افکار اون فرد از ذهنم اصلا بیرون نمیره و فکر میکنم به خاطر وابستگی شدیدم به ایشون هم هست ...

به خاطر کات شدن رابطه نه ناراحتم نه افسرده ام و نه چیز دیگه فقط نمیتونم فراموشش کنم

واقعا دارم کلافه میشم. خیلیم پشیمونم که چرا اصن وارد رابطه شدم تو این سن چون داره روی درسم هم تاثیر میزاره ... من سال دیگه کنکور دارم و آینده ام هم خیلی برام مهمه و حتی به خاطر همین موضوع بود که رابطه رو تموم کردم چون بعد فهمیدم که تو این سن چه اشتباه بزرگی کردم ...  اصن نمیتونم تمرکز کنم ، دارم درس میخونم بعد یهو میرم تو فکر و وقتیم که به خودم میام میبینم که یک ساعته تو فکرم و هیچی درس نخوندم ... شبا موقع خواب هم اینقدر فکر میکنم که گریم میگیره ....

کلا من یه مقداری پرش ذهنی داشتم ولی با این موضوع که پیش اومده خیلی خیلی بدتر شدم ...

میشه کمک کنید که چطور افکارمو کنترل کنم و چطور میتونم سریعتر اون فرد رو از ذهنم بیرون کنم
1 پاسخ
پاسخ داده شده 12 Mar 2023 توسط ravanshenasesite حرفه ای (134,260 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

ببینید اینکه بعد از اتمام یک رابطه شما مقداری درگیری فکری داشته باشید و یا حتی دلتنگ شوید یک امر طبیعی می باشد پس بهتر است خودتان را برای این انتخاب وما شرایط فعلی که دارید سرزنش نکنید اما نیاز است که بتوانید با برنامه ریزی و اولویت بندی مسائل مهم برای رسیدن به اهداف خودتان گام بردارید در این مسیر بهتر است حتی برای فکر کردن به این افکار نیز زمان مشخصی را در برنامه خودتان قرار بدهید .

در صورتی که میزان پرش افکار شما زیاد است بهتر است در تعاملی مستقیم تر به روانشناس مراجعه کنید چون بهتر است شرایط شما بررسی شود.
دارای دیدگاه 12 Mar 2023 توسط MBN حرفه ای (3,360 امتیاز)
خیلی ممنونم
فکر میکردم چیز طبیعی نیست ...
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

16,152 سوال

25,950 پاسخ

30,049 دیدگاه

2,050 کاربر

سوالات مشابه
5 پاسخ 2,608 بازدید
3 پاسخ 300 بازدید
1 پاسخ 274 بازدید
1 پاسخ 132 بازدید
1 پاسخ 287 بازدید
...