مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

من همجنس گرا هستم

26 بازدید
سوال شده 21 می 2023 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام:)! ممتاز (160 امتیاز)
سلام و وقت بخیر. این روز ها نسبت به خودم و گرایشم دچار شک شدمه ، من دوستی دارم که به شدت با اون صمیمی هستم ( از جانب من اینجوری هست و همیشه احساس میکنم که اون میزان صمیمیتی که از طرف من هست و از جانب اون نسبت به خودم احساس نمیکنم ) این دوست من بنابه دلایلی از آقایون و روابط عاشقانه ی بین زن و مرد متنفر هست و بلعکس علاقه ی وافری به رابط گی داره . ما ما با هم صمیمی هستیم و گاها با هم شوخی های کلامی میکنیم که بعضی از مواقع یک سری احساسات درون اونها نهفته است .

این روزا مدام حرکات و کار ها و صحبت های دوستم به یادم میاد احساس میکنم که به شدت شیفته ی اون شدمه و نوع احساسمون از جانب من در حال تغییر هست و من بابت این موضوع شرمنده هستم و احساس گناه میکنم ، بار ها و بار ها شنیدم ازش که اون از روابط عاشقانه لزبین خوشش نمیاد و من هم هیچ علاقه ای به بیان این مسئله ندارم .
قبلا نسبت به آقایون کشش عاطفی و جنسی داشتم و الانه کشش جنسی من نسبت به آقایون همچنان در جای خودش هست اما احساست و عواطف من الان معطوف به دوست صمیمیم شده احساس میکنم که گم شدم و یه احساس سرخوردگی نسبت به خودم دارم گم شدم چون از گرایش خودم هم آگاهم و هم نیستم من هیچ نوع کشش عاطفی و جنسی به هم جنس خودم ندارم جز دوست صمیمیم و همه ی اینها در حالی هست که می‌دونم گرایشم نسبت به آقایون هست .

من آدم زود جوشی نیستم و زیاد به آدم های اطرافم بها نمیدم و وقتی که بهشون نزدیک شدم تمامیت خودم رو برای اونها میذارم و اغلب اوقات این من هستم که به شدت شیفته ی اونها میشم و الان دقیقا احساسات من به دوستم همینطوره ، من به شدت شیفته ی هر کلام و رفتارش شدم و از این موضوع احساس خطر میکنم ...

من نمی‌خوام که گرایشی نسبت به دوستم داشته باشم ، اون از پست بدم و مهم تر از همه خودم تنها بمونم چون باز هم سالها طول می‌کشه تا بتونم با کسی اخت بگیرم .
پاسخ شما
نام شما برای نمایش - اختیاری
حریم شخصی : آدرس ایمیل شما محفوظ میماند و برای استفاده های تجاری و تبلیغاتی به کار نمی رود
کد امنیتی:
برای جلوگیری از این تایید در آینده, لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

16,484 سوال

26,666 پاسخ

28,519 دیدگاه

2,146 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 32 بازدید
سوال شده 21 می 2023 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام:)! ممتاز (160 امتیاز)
1 پاسخ 49 بازدید
3 پاسخ 235 بازدید
سوال شده نوامبر 19, 2022 در مشاوره خانواده آنلاین توسط بی نام
1 پاسخ 144 بازدید
سوال شده سپتامبر 9, 2020 در مشاوره خانواده آنلاین توسط بی نام
1 پاسخ 189 بازدید
سوال شده می 9, 2020 در مشاوره روانشناسی آنلاین توسط چچچ
1 پاسخ 123 بازدید
3 پاسخ 241 بازدید
0 پاسخ 196 بازدید
سوال شده مارس 14, 2021 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
...