مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

همسر شکاک به هر نوع رابطه با جنس مخالف حتی خانواده یا همکاران

327 بازدید
سوال شده ژوئیه 1, 2023 در مشاوره خانواده آنلاین توسط بی نام
با سلام وقت بخیر
همسر بنده خیلی در ارتباط با جنس مخالف حساس هست، حتی خواهر زاده بنده. اگر پیام از خواهر زاده خودم دریافت کنم باید کامل گزارش دهم که چه زمانی پیام داده است، چه چیزی گفت است، آیا استکیر خنده استفاده کرده است. چون خواهر زاده من ایران نیست، می‌گوید تا زمانی که نشناختمش نمیتونه اعتماد کنم. حتی در محل کار دوست ندارد موقع ناهار در جمعی باشم که دختر یا زن داخل جمع هست. اگر آنلاین هستم، حتما میپرسد با کی صحبت میکنم.
همچین اگر سر کار یک دختر به من زنگ بزند حتی از اعضای خانواده و به مدت ده دقیقه صحبت کنیم، واکنشش این هست که اگر وقت صحبت کردن با تلفن داشتی، چرا به من زنگ نزدی.
مورد دیگر اینکه کلا کارهای من را فقط وظیفه می داند ولی کارهای خودش و خانواده اش لطف بزرگی می‌دونه.
حس میکنم هیچ وقت کنارم نیست،  روبرو ام هست. حق نه گفتن بهش رو ندارم، مگر اینکه دلم دعوا بخواهد.
مدام سوال تکراری میپرسد و موضوعی که صدبار بحث کردیم را دوباره مطرح میکند. مطالب باید بارها بارها توضیح بدم براش ولی بازم متوجه نمی‌شود و برداشت های عجیبی از حرفای بنده میکند. مثلا اگر بگویم  دوست ندارم تنها دغدغه زندگی تو جنس مخالف و ناهار خوردن من باشد،  میگوید منظورت اینه دوست داری لاس بزنید با جنس مخالف آرههه؟؟؟
مدام به بنده می‌گوید، تو حرف من نمی‌فهمی، برای مثال می‌گوید منظور من این نیست با همکارات ناهار نخور ( چون چاره دیگه ای نداری،) ولی نهار ده دقیقه بخور بلند شو، لازم نیست با کسی حرف بزنید وقت ناهار، آدم صحبت نمی‌کند، غذا می‌خورد. حتی میپرسد چه کسی موقع ناهار نزدیک تو نشسته بود , در حالی که همه همکاریهای خانم بنده متاهل هستن.
بارهای ازش خواهش کردم، به روانشناس یا مشاور مشاوره کنیم. هیچ وقت قبول نمیکند و میگوید به من انگ نزن.
4 پاسخ
پاسخ داده شده ژوئیه 1, 2023 توسط پرهام
علتش ایته که این خانم در کودکی خیانت دیده از اقوام درجه یک خانواده اش و این موضوع  ایشون و دچار بدبیتی کرده واین شایع هست بیشتر در اقایون
پاسخ داده شده ژوئیه 1, 2023 توسط MBN حرفه ای (11,300 امتیاز)
سلام

خب ببینید واقعا این مشکلات و این قضیه * شکاک بودن جزو اخلاق و ذهنیت خانومتون شده و صد در صد به همین راحتیا بیرون نمیره و نیاز داره به روان درمانی و مشاوره حضوری که حتما باید راضیشون کنید به این کار  .

قدم اول فکر میکنم که اینه که اعتمادش رو جلب کنید . مثلا قبل از اینکه بیاد بهتون بگه موقع ناهار  با همکارای جنس مخالف نباش . شما خودت بگو که مثلا دلم میخواد ناهار رو یه جا تنهایی بخورم و چرا باید برم پیش همکارام ؟

یا مثلا یه بار که خواهر زادتون پیام میده شما جواب نده خودت . بهشون نشون بده و بگو که خواهر زاده ام پیام داده بببین چی گفته یا ببین چی فرستاده ، خودت جوابشو بده . میخوای یه روز تلفنی باهاش حرف بزنی ؟ میخوای تصویری بهش زنگ بزنیم با هم صحبت کنید ؟

بیشتر به خانومتون محبت کنید . خانوما بعضیاشون وقتی کم توجهی ببینن این سری شکا به سراغشون میاد . بهش بگید که به هیچ زنی اصلا فکر هم نمیکنید .

ولی حتما حتما برید پیش مشاور و روانشناس . من خودم مشاور نیستم . صرفا نظر و پیشنهاداتمو میدم .  حتی اگر ایشون راضی نشدن ، خودتون برید پیش یه مشاور خوب یا یه روانشناس و همه چیو بهش بگید تا به طور اختصاصی و علمی از مشکلات خانومتون خبر دار بشید و هم اینکه بفهمید از دست شما چه کاری بر میاد و شما باید چه رفتارهایی داشته باشید تو این راه .

موفق باشید
پاسخ داده شده ژوئیه 1, 2023 توسط بی نام
تقریبا امروزه بیشتر خانم ها * جوان به ازار دادن اقایان علاقه مند هستند و همیشه هرکاری که خواستند انجام می دهند و متاسفانه این  که کسی همسرش را ازار دهد و از عواطف او سوءاستفاده کند مد شده و داستان پیچیده تری دارد، با این وجود زن زندگی ازادی هم می خوان!

درحالی که واقعیت عکس اینه و اقایان باید یاد بگیرند که در عوایل زندی و در طول ان هرگز گول نخورند و افسارشان را به بهانه * عشق به کسی ندهند بخصوص همسر ناباب .

امروزه پیدا کردن همسر خوب کار مشکلیه ولی ممکنه کسی در مورد شما تو پچپچ های زنانه بد گویی کرده باشه و ممکنه خانمتون از پاکی سریع رنگ بگیره و سریع هرف های مردم در بعضی مسائل حاکم ذهنش بشه....

فقط باید مقاومت دوستانه انجام دهید و با زبان بدن خانم ها اشنا باشید و بتوانید زبان بدن خود را هم کنترل بکنید، اما طوری برخورد نکنید که به حریمش بی احترامی شود ،

همان طور که به مرور قدرت کسب کرده، به مرور قدرتش را به تعادل برگردانید و همان سختگیری هایی که در قبال شما انجام می دهد را برای خودش هم وضع کنید و هر روز در  قتی با ارامش با او بحث کنید و کارتان را ارزیابی کنید. مثلا این که این قوانین برای تو هم صدق کنه سخته نه؟

این اخلاق ها دلایل گوناگون دارد پس هرگز عجولانه رفتار نکنید. ولی اگر کنار نیامد بخاطر غرور و حقوق  همه * اقایان با او سربه ناسازگاری بگذارید ( اگه دست این کوتاه نشه بقیه کوتا نمیان   و ممکنه در شرایط گوناگون زندگی خانم های دیگه هم چنین برخوردی با شما بکنند و از اخلاق صلح طلبتون که بخاطر حفظ ابرو سکوت می کنید،سوءاستفاده کنند)و بسته به شرایط خود برخورد بکنید مثل یک طلاق اما طوری بر خورد نکنید که در نزد مردم ادم بده باشید چون زنان در این مسائل خیلی با هوشند و می توانند واقعیت هارا به طور باور نکردنی بر عکس جلوه دهند و... .

اگر با این مسئله برخورد نکنید در اینده در مسائل بدی هم به شما تسلط پیدا می کند و... .
پاسخ داده شده ژوئیه 1, 2023 توسط بی نام
همسر شما به پارانوئید مبتلاست. بهتر است خود شما بدون اطلاع همسرتون به روانپزشک مراجعه کنید و علائم و مشکلات رو بگید. حتماً نیاز نیست اون هم بیاد. بعد تمام راهکارها رو انجام بدید. نذارید دیر بشه همین الان تلفن کنید و نوبت بگیرید چون بعدها خیلی مزمن و غیرقابل حل میشه
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

17,137 سوال

28,034 پاسخ

29,556 دیدگاه

2,985 کاربر

سوالات مشابه
4 پاسخ 925 بازدید
1 پاسخ 342 بازدید
2 پاسخ 611 بازدید
1 پاسخ 400 بازدید
2 پاسخ 375 بازدید
1 پاسخ 201 بازدید
سوال شده فوریه 7, 2019 در مشاوره خانواده آنلاین توسط اهبر
1 پاسخ 421 بازدید
1 پاسخ 152 بازدید
سوال شده دسامبر 12, 2018 در مشاوره خانواده آنلاین توسط گلی
...