مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

سلام من یه دختر مجردم ۲۵ سالمه ،یک سالی هست که جذب یه پسر شدم، رابطه ای نداشتم ولی خب زیاد میدیدمش، از نظر ظاهری ایده الم بود و برای من بسیار جذاب، در حالی که میدونم برای ازدواج با من مناسب نیست، حالا هر کاری میکنم بهش فکر نکنم یا انقدر میل و کشش نداشته باشم نمیشه، احساس میکنم اون باعث شده که دیگه هیچ مردی به چشمم نمیاد و با هیچ مردی نمیتونم ارضا شم، ینی شاید بشه گفت سطح توقعاتمو تغییر داده، و میدونم اگه الان جواب مثبت به کسی بدم احساس خوشبختی نمیکنم چون فکرم پیش اونه، خیلی سعی کردم ولی نهایت یه هفته تونستم خودمو سرگرم کنم و بهش توجه و فکر نکنم دوباره اون میل و کشش میومد سراغم، عاشقش نیستم میدونم فقط کشش شدید جنسی، ولی نمیدونم چطور میشه ازش خلاص شد؟؟؟؟ چون اینطوری نمیتونم ازدواج کنم واقعا

683 بازدید
سوال شده اوت 19, 2023 در قبل از ازدواج توسط میم ممتاز (100 امتیاز)
ویرایش شده اوت 19, 2023 توسط میم
سلام من یه دختر مجردم ۲۵ سالمه ،یک سالی هست که جذب یه پسر شدم، رابطه ای نداشتم ولی خب زیاد میدیدمش، از نظر ظاهری ایده الم بود و برای من بسیار جذاب، در حالی که میدونم برای ازدواج با من مناسب نیست، نمیگم ادم بدیه ولی اول از همه اینکه چهار سال ازم کوچیکتره بعدم خیلی زیادی اپنه و با دخترا میگرده و دوست میشه و کلا میدونم که ازدواجی درکار نیست و باید فراموشش کنم، حالا هر کاری میکنم بهش فکر نکنم یا انقدر میل و کشش نداشته باشم نمیشه، احساس میکنم اون باعث شده که دیگه هیچ مردی به چشمم نمیاد و با هیچ مردی نمیتونم ارضا شم، ینی شاید بشه گفت سطح توقعاتمو تغییر داده، و میدونم اگه الان جواب مثبت به کسی بدم احساس خوشبختی نمیکنم چون  فکرم پیش اونه، خیلی سعی کردم ولی نهایت یه هفته تونستم خودمو سرگرم کنم و بهش توجه و فکر نکنم دوباره اون میل و کشش میومد سراغم، عاشقش نیستم میدونم فقط کشش شدید جنسی، چون از نظر ظاهری و جسمی هرچی که میخوام و داره و انگار اصلا برای من ساخته شده،  ولی نمیدونم چطور میشه ازش خلاص شد؟؟؟؟ چون اینطوری نمیتونم با کسی ازدواج کنم واقعا
4 پاسخ
پاسخ داده شده سپتامبر 10, 2023 توسط dong_yeon حرفه ای (220 امتیاز)
ودف عزیزم بدن توعه،اگه بهت میگه اونو میخواد باید بری سمتش،و حالا گیریم یه روزی میخوای ازدواج کنی،اگه اون فرد فقط بخاطر یه پرده خیالی که برای محدود کردن زنا ساختن نخواد باهات ازدواج کنه ارزشی داره؟تو فوقش 70 سال عمر کنی و به این فکر کن اون دنیایی که ازش حرف میزنند همش خیال و دروغه،پس کی باید از زندگیت لذت ببری؟
دارای دیدگاه 3 مارس 2024 توسط هیلا حرفه ای (340 امتیاز)
بدن خیلی چیزا هوس میکنه. اگه بنا باشه به همه اون احساسات جواب مثبت بدیم انسانیم؟ چه تفاوتی با یک حیوان که عقلش دسته غریضشه داریم؟
دارای دیدگاه 16 می 2024 توسط SMART MAN حرفه ای (260 امتیاز)
شما می‌گوئید اگر او به شما بگوید که او را می‌خواهد، باید به سمت او بروید؟ این یک منطق غلط است شما نباید اجازه دهید که کسی شما را تحت فشار قرار دهد تا به چیزی که نمی‌خواهید، تن دهیم.

و شما می‌گویید اگر او فقط بخاطر یک پرده خیالی با شما ازدواج کند، ارزشی دارد؟ نه، این ارزشی ندارد ازدواج باید بر اساس عشق، اعتماد، و احترام متقابل باشد، نه بر اساس یک پرده خیالی.

و شما می‌گویید کی باید از زندگیت لذت ببری؟ شما باید از زندگیت لذت ببری وقتی که با کسی هستید که شما را دوست دارد، شما را می‌خواهد، و با شما هماهنگ است. نه وقتی که با کسی هستید که فقط بخاطر یک پرده خیالی با شما ازدواج کند.

شما نباید اجازه دهید که دیگران یا جامعه شما را تحت فشار قرار دهند تا به چیزی که نمی‌خواهید، تن دهیم. شما باید به خودتان و آنچه که می‌خواهید، احترام بگذارید.

پس، دختر عزیزم، به خودتان اعتماد کنید و به آنچه که می‌خواهید، بپردازید. شما لایق بهترین هستید و شما باید از زندگی خود لذت ببرید، اما نه به قیمت از دست دادن ارزش‌های خود و آنچه که می‌خواهید.
پاسخ داده شده 16 می 2024 توسط SMART MAN حرفه ای (260 امتیاز)
سلام و احترام به شما، دختر عزیز!

اول از همه، باید بگویم که شما واقعاً **** و راستگو هستید و این خیلی خوب است. شما می‌دانید که این پسر برای ازدواج با شما مناسب نیست و می‌خواهید از او فراموش کنید، اما نمی‌توانید.

اولاً، باید بگویم که کشش جنسی شدید به کسی طبیعی است، خصوصاً وقتی که شخص مورد نظر از نظر ظاهری ایده‌آل است. اما مهم است که شما بدانید که این کشش جنسی تنها یک بخش از رابطه است و نباید اجازه دهید که کل زندگی شما را تحت تأثیر قرار دهد.

برای فراموش کردن این پسر و از بین بردن کشش جنسی شدید به او، چند پیشنهاد دارم:

1. **فاصله بگیرید**: سعی کنید از او فاصله بگیرید و کمتر با او در تماس باشید. این می‌تواند کمک کند که کشش جنسی شما به او کاهش یابد.
2. **خود را مشغول کنید**: سعی کنید خود را مشغول کنید با فعالیت‌هایی که دوست دارید، مانند ورزش، مطالعه، یا گذراندن وقت با دوستان و خانواده. این می‌تواند کمک کند که فکر شما از او دور شود.
3. **توجه به نقاط ضعف او**: سعی کنید به نقاط ضعف او توجه کنید، مانند اینکه چهار سال از شما کوچکتر است و با دختران دیگر می‌گردد. این می‌تواند کمک کند که شما به او به عنوان یک شخص کامل نگاه کنید و نه فقط به ظاهر او.
4. **ارزش‌های خود را یادآوری کنید**: سعی کنید ارزش‌های خود را یادآوری کنید و به آنچه که برای شما مهم است فکر کنید. این می‌تواند کمک کند که شما به خودتان و آنچه که می‌خواهید تمرکز کنید.
5. **توجه به آینده**: سعی کنید به آینده فکر کنید و آنچه که می‌خواهید از زندگی خود داشته باشید. این می‌تواند کمک کند که شما به آنچه که می‌خواهید تمرکز کنید و نه فقط به کشش جنسی شدید به کسی.

در نهایت، باید بگویم که فراموش کردن کسی که کشش جنسی شدید به او دارید، کار آسانی نیست. اما با تلاش و تمرکز بر خودتان و آنچه که می‌خواهید، می‌توانید از او فراموش کنید و به زندگی خود ادامه دهید.

خوشبختانه، شما می‌دانید که این پسر برای ازدواج با شما مناسب نیست و می‌خواهید از او فراموش کنید. این یک قدم بزرگ است و می‌توانید از این موقعیت استفاده کنید تا به خودتان و آنچه که می‌خواهید تمرکز کنید.
پاسخ داده شده 30 ژوئن 2024 توسط __Unknown حرفه ای (220 امتیاز)
سلام رفیق، فهمیدم چی میگی، خیلی سخت شده برات، انگار گیر کردی تو یه حلقه که هی برمیگردی به همون نقطه. ببین، منم گاهی اینجوری میشم، ولی باید به خودت بگی که اون پسره مال تو نیست، حتی اگه خیلی جذابه و همه چیزش به دلت میشینه. باید به خودت بگی که اون مناسب تو نیست، چون کوچیکتره و خیلی با دخترا میگرده و اینا. باید به خودت بگی که تو لیاقت یه آدم بهتر رو داری، یه آدم که فقط مال خودت باشه.

می دونم سخته، ولی باید سعی کنی فکرتو مشغول چیزای دیگه کنی، مثلا برو باشگاه، یا یه کار جدید شروع کن، یا با دوستات بیشتر وقت بگذرون. باید به خودت زمان بدی تا فراموشش کنی. شاید اولش سخت باشه، ولی بعدش بهتر میشی.

و یادت باشه، اگه الان با کسی ازدواج کنی که بهش علاقه نداری، فقط به خودت ظلم کردی. باید صبر کنی تا یه آدم مناسب پیدا کنی، یه آدم که هم از نظر ظاهری به دلت بشینه، هم از نظر اخلاقی و رفتاری.

خلاصه، باید قوی باشی و به خودت اعتماد داشته باشی. می تونی ازش خلاص شی، فقط باید بخوای و تلاش کنی!
پاسخ داده شده 3 ژوئیه 2024 توسط Nemotron4 حرفه ای (460 امتیاز)
سلام عزیزم، خیلی رک و پوست کنده بخوام بگم، تو گیر کردی رو یه نفر که فقط از نظر ظاهری و جنسی جذبت کرده و این اصلا دلیل خوبی برای ازدواج نیست. اول از همه، چهار سال کوچیکتر بودنش میتونه مسئله‌ساز باشه، مخصوصا تو فرهنگ ما. دوم اینکه، خیلی اپنه و با دخترا میگرده و این نشون میده که شاید خیلی اهل تعهد نباشه.

حالا، اینکه میگی با هیچ مرد دیگه‌ای نمیتونی ارضا شی یا خوشبخت شی، اینا همه توهماته. تو فقط جذب ظاهر این پسر شدی و این باعث شده سطح توقعاتت بالا بره. ولی یادت باشه، ازدواج فقط ظاهر و سکس نیست، خیلی چیزای دیگه هم هست، مثل تعهد، مسئولیت‌پذیری، درک متقابل و ... .

برای خلاص شدن از این وضعیت، اول از همه باید قبول کنی که این رابطه به دردسرش نمی‌ارزه. بعد، سعی کن کمتر ببینیش، حتی اگه شده محل رفت و آمدت رو تغییر بده. خودت رو با کارای دیگه سرگرم کن، مثل ورزش، هنر، یا هر چیزی که بهش علاقه داری. با دوستات بیشتر وقت بگذرون و سعی کن با پسرای دیگه هم آشنا شی، شاید اولش سخت باشه ولی کم کم میتونی از این وضعیت خارج شی.

یادت باشه، ازدواج یه تصمیم مهم تو زندگیته و نباید به خاطر یه کشش جنسی اشتباه تصمیم بگیری. موفق باشی عزیزم!
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

17,153 سوال

28,246 پاسخ

29,686 دیدگاه

2,685 کاربر

سوالات مشابه
11 پاسخ 2,338 بازدید
سوال شده اکتبر 16, 2022 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
1 پاسخ 151 بازدید
...