مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

حس می کنم توی دام افتادم

50 بازدید
سوال شده 14 اکتبر 2023 در قبل از ازدواج توسط ماه عاشق حرفه ای (2,340 امتیاز)
اون پسره زنش مرده بعد میخواد انتقامشو ازم بگیره منو به شوگرددی نشون داد حالاهم شماره * اون شوگرددی افتاده توی گوشیم نمیدونم چی میخوا دسرم بیاره توی تلویزیون هر روز یه صحنه نشون میده که یه دختره رو می کشن که توی تار عنکبوت گیر افتاده بود فکر می کنم میخوان من بمیرم و پرواز کنم.
1 پاسخ
پاسخ داده شده 18 اکتبر 2023 توسط q2aadmin حرفه ای (2,147,483,647 امتیاز)
ویرایش شده 18 اکتبر 2023 توسط q2aadmin
متوجه نشدم که بتوانم به شما کمک کنم

این که پسره زنش مرده و میخواد انتقامشو ازت بگیره، اتفاق خیلی بدیه. اینکه شماره شوگرددیش افتاده توی گوشیت هم میتونه خیلی نگران کننده باشه. اینکه تو تلویزیون هر روز صحنه یه دختره رو میبینی که توی تار عنکبوت گیر افتاده و کشته میشه، هم میتونه یه همزاد پنداری باشه با وضعیت فعلیت و هم میتونه یه هشدار باشه.

اولین کاری که باید بکنی اینه که با پلیس تماس بگیری و بهشون بگی که احساس خطر میکنی. اینکه شماره شوگرددی پسره توی گوشیت افتاده، میتونه یه تهدید جدی باشه. پلیس میتونه بهت کمک کنه که امنیتتو تامین کنی.

همچنین میتونی با یه مشاوره صحبت کنی. مشاوره میتونه بهت کمک کنه که احساساتت رو پردازش کنی و راهکارهایی برای مقابله با این وضعیت پیدا کنی.

در مورد صحنه هایی که توی تلویزیون میبینی، میتونی سعی کنی که بهشون فکر نکنی. اگه دیدی که دوباره شروع به فکر کردن بهشون کردی، سعی کن که ذهنت رو به چیز دیگه ای متمرکز کنی.

مهم اینه که بدونی که تنها نیستی. افراد زیادی هستند که تجربه های مشابهی با تو داشته اند و توانسته اند از این شرایط جان سالم به در ببرند. با کمک و حمایت دیگران، تو هم میتونی از این وضعیت عبور کنی.

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در مقابله با این وضعیت آورده شده است:

* **با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده مورد اعتماد در مورد آنچه که اتفاق می افتد صحبت کنید.** صحبت کردن در مورد احساسات خود می تواند به شما کمک کند تا آنها را پردازش کنید و احساس تنهایی کمتری داشته باشید.
* **از یک مشاور یا درمانگر کمک بگیرید.** یک متخصص بهداشت روان می تواند به شما کمک کند تا با احساسات خود کنار بیایید و راهکارهایی برای مقابله با این وضعیت پیدا کنید.
* **به خودتان اهمیت دهید.** مطمئن شوید که به اندازه کافی می خوابید، غذا می خورید و ورزش می کنید. مراقبت از خود به شما کمک می کند تا احساس بهتری داشته باشید و با استرس مقابله کنید.
* **از خودتان محافظت کنید.** اگر احساس می کنید در معرض خطر هستید، با پلیس تماس بگیرید. شما همچنین می توانید اقداماتی برای محافظت از خود انجام دهید، مانند تغییر آدرس یا شماره تلفن خود.

یادتان باشد که این وضعیت موقتی است. شما می توانید از این شرایط عبور کنید و زندگی شاد و سالمی داشته باشید.
دارای دیدگاه 18 اکتبر 2023 توسط ماه عاشق حرفه ای (2,340 امتیاز)
باشه کوس نگوووو... من چرا باید به پلیس بگم وقتی مدرکی ندارم؟
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

16,862 سوال

27,440 پاسخ

29,038 دیدگاه

2,575 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 327 بازدید
3 پاسخ 114 بازدید
سوال شده ژان 25, 2021 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
0 پاسخ 28 بازدید
سوال شده 11 اکتبر 2023 در دوستی یا نامزدی توسط ماه عاشق حرفه ای (2,340 امتیاز)
1 پاسخ 74 بازدید
1 پاسخ 195 بازدید
3 پاسخ 140 بازدید
سوال شده ژوئن 24, 2020 در مشاوره تحصیلی توسط Yas ممتاز (120 امتیاز)
...