خیانت زن به شوهرش

50 بازدید
سوال شده 7 می 2019 در مشاوره خانواده آنلاین توسط جهانبخش
من متوجه شدم که شخصی که با چند وقتیست رابطه خانوادگی دارد با همسرم (خانمم) در شبکه های اجتماعی پیامهای عاشقانه رد وبدل میکند . از طرفی عاشق همسرم هستم و حدود سی سال است با هم زندگی میکنیم . بفرمایید چگونه باید این موضوع رو مدیریت کنم ؟
1 پاسخ
پاسخ داده شده 7 می 2019 توسط zahra.dehghan حرفه ای (45,860 امتیاز)
با سلام خدمت شما دوست عزیز

احساسات شما قاب درک می باشد . بهتر است در آرامش در زمان مناسبی که اگر فرزند دارید در منزل نباشند در مورد این موضوع و این رفتار صحبت کنید با سکوت شما مشکلی حل نخواهد شد . اگر رابطه این دو نفر به اندازه ای است که شما از عنوان خیانت برای آن استفاده کرده اید بهتر است این موضوع به همسرتان بیان شود و توضیحات ایشان را نیز بشنوید دقت کنید که نیاز است خط قرمزهای زندگی مشخص شود و مفهوم خیانت را در ذهنتان به صورت مستقیم با همسرتان در میان بگذارید گاهی افراد فکر می کنند خیانت تنها رابطه جنسی می باشد بهتر است دیدگاهتان را در مورد این رابطه پنهانی با همسرتان در میان بگذارید.

دقت کنید که اگر می خواهید به زندگی مشترک خود ادامه بدهید در اول بهتر است هیچ فردی جز شما و همسرتان از این موضوع آگاهی پیدا نکند و در کنار ان بعد از صحبت نیاز است که همسرتان از این رفتار خود پشیمان باشد تا بتواند اعتماد سابق را باه مرور زمان بازگردانی کرد . دقت کنید که این بازگشت نیاز به تلاش هردو نفر شما دارد نیاز است که همسرتان در کنار پشیمان بودن به زندگیشان با شما تعهد بیشتری پیدا کنند و در ان آن چیزی که در مسائل خیانت اهمیت دارد پایندی و ثبات به تعهد می باشد .

در کنار همه این موارد نیاز است به صورت حضوری نیز به روانشناس مراجعه کنید تا مشکلات زندگی مشترکتان شناسایی شود و در رفع آنها به شما کمک شود دقت کنید که زندگی که در آن مشکل وجود داشته باشد احتمال خطا نیز در آن بیشتر می باشد .

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
02122354783

شاد باشید
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

4,277 سوال

5,877 پاسخ

1,159 دیدگاه

2,872 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 31 بازدید
سوال شده 21 مارس 2019 در مشاوره خانواده آنلاین توسط فرنوش.مرادی
1 پاسخ 41 بازدید
سوال شده ژوئیه 7, 2018 در مشاوره خانواده آنلاین توسط بی نام
1 پاسخ 39 بازدید
1 پاسخ 34 بازدید
سوال شده 1 ژوئن 2019 در مشاوره خانواده آنلاین توسط ح.
1 پاسخ 46 بازدید
1 پاسخ 29 بازدید
...