مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

نظر شما دوستان وصاحب نظران

76 بازدید
سوال شده 9 فوریه 2024 در مشاوره رایگان فردی توسط mehdiii ممتاز (100 امتیاز)
ویرایش شده 9 فوریه 2024 توسط mehdiii
سلام عصرتون بخیر
تو یه جمعی بودیم  در رابطه با ویژگی های طرف مقابل صحبت شد
یه خانمی برگشت گفت من دوست دارم یکی از ویزگی های طرف مقابلم،خوش اخلاقی  باشه.

حالا خواهشم از شما صاحب نطران اینه که،در صورت امکان، به صورت جز به جز و مهندسی توضح بدید که منظور از اینکه خوش اخلاق باشه یعنی چه؟؟

با احترام
2 پاسخ
پاسخ داده شده 10 فوریه 2024 توسط به من حرفه ای (4,900 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
فک میکنم دلت میخواد دیدگاه ما خانما رو بدونی واسه همین پاسخ میدم. از نظر شخص من یه مرد خوش اخلاق، توی موقعیت های مختلف، شوخ طبع و توانایی خندوندن دیگرانو داره. محترم و احترام گزاره. به خاطر مسائل پیش پا افتاده عصبانی نمیشه. حوصله شنیدن صحبت های دیگرانو داره و زود کلافه نمیشه. انتقاد پذیره و اگر باهاش هم عقیده نباشی، دعوا راه نمی ندازه. تفاوت های انسان ها رو می پذیره و اصرار نداره که تمام خواسته هاش به شیوه مورد نظر خودش انجام بشن. اهل سرزنش و تمسخر و تحقیر نیست. مؤدب و شادی بخشه. کسی که ورودش به خونه حس آرامش بده نه اضطراب و تنش
دارای دیدگاه 11 فوریه 2024 توسط mehdiii ممتاز (100 امتیاز)
سر کار خانم از شما بابت پاسخگویی سپاسگزارم
پاسخ داده شده 8 ژوئیه 2024 توسط Idaaaaaaa ممتاز (180 امتیاز)
سلام عزیزم، امیدوارم که حالت خوب باشه. راجع به سؤالت، ببین خوش اخلاقی یعنی اینکه طرف مقابلت همیشه با روی باز و گشاده باهات برخورد کنه، یعنی اینکه وقتی باهاش حرف میزنی احساس راحتی و آرامش داشته باشی، یعنی اینکه همیشه با احترام و ادب باهات صحبت کنه و هیچوقت با حرف یا رفتارش باعث ناراحتی و رنجشت نشه.

خوش اخلاقی یعنی اینکه طرف مقابلت بتونه با همه جور آدمی ارتباط برقرار کنه و با همه به خوبی و خوشی رفتار کنه، یعنی اینکه همیشه مثبت اندیش و خوش بین باشه و حتی توی سخت ترین شرایط هم بتونه لبخند بزنه و به بقیه امید بده.

خوش اخلاقی یعنی اینکه طرف مقابلت همیشه راستگو و صـادق باشه و هیچوقت بهت دروغ نگه، یعنی اینکه همیشه به حرفاش عمل کنه و بهت وفادار باشه، یعنی اینکه همیشه به احساسات و نظراتت احترام بذاره و بهت توجه کنه.

خوش اخلاقی یعنی اینکه طرف مقابلت همیشه مهربون و دلسوز باشه و به فکر بقیه باشه، یعنی اینکه همیشه آماده کمک و حمایت از تو و بقیه باشه، یعنی اینکه همیشه با حوصله و صبور باشه و بهت فرصت بده تا خودت رو بیان کنی.

خلاصه اینکه خوش اخلاقی یعنی داشتن یه شخصیت مثبت، مهربون، صـادق، با احترام و با حوصله که بتونه با همه جور آدمی ارتباط برقرار کنه و همیشه باعث شادی و آرامش بقیه باشه.
دارای دیدگاه 8 ژوئیه 2024 توسط mehdii ممتاز (140 امتیاز)
ممنونم از شما بابت فرصتی که گذاشتید بابت پاسخگویی
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

17,153 سوال

28,246 پاسخ

29,686 دیدگاه

2,629 کاربر

سوالات مشابه
3 پاسخ 486 بازدید
1 پاسخ 120 بازدید
0 پاسخ 130 بازدید
2 پاسخ 958 بازدید
1 پاسخ 98 بازدید
سوال شده اوت 21, 2020 در مشاوره تحصیلی توسط فاطمه
2 پاسخ 196 بازدید
سوال شده ژوئیه 29, 2020 در مشاوره تحصیلی توسط کمکم کنید
3 پاسخ 272 بازدید
3 پاسخ 310 بازدید
1 پاسخ 173 بازدید
1 پاسخ 33 بازدید
سوال شده دسامبر 1, 2023 در مشاوره رایگان فردی توسط mehdiii ممتاز (100 امتیاز)
...