مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

چرا دست و پامو گم میکنم

66 بازدید
سوال شده 29 Mar 2024 در مشاوره روانشناسی آنلاین توسط Morvarid_ja ممتاز (100 امتیاز)
سلام و روز بخیر ،مسئله ای که برای بنده وجود داره اینه :
من با استاد موسیقیم کار میکنم و در واقع عضوی از گروه ایشون هستم
وقتی ایشون را میبینم و بعد از اتمام کار هر جلسه و تنهاییم ،از درون دست و پامو گم میکنم،ایشون بسیار بسیار محترم ،خوش اخلاق، حامی،مهربون و لطیف هستن و به همین دلیل منو تحت تأثیر قرار میدن ،من علیرغم اینکه با خودم صحبت می کنم که این شخص آدم زندگی من نیست و من شخص دیگه ای رو دوست دارم ؛یه حسی درونم بیدار شده که تمایل به ارتباط و شناخت ایشون و همچنین خیال پردازی داره .و این در تناقض هست با احساسی که من نسبت به شخص دیگری دارم،نکته ای که وجود داره ایشون به لحاظ رفتاری به من و به شخصی که من دوستش دارم بسیار نزدیکه با تفاوت اینکه انگار نسخه بهترشه و نقطه ضعف‌های کسی که من دوستش دارم و نداره و با وجود اینکه بازم نمی‌خواهم گوش بدم یه چیزی درونم میگه نکنه این آدم زندگی تو هست ؟میدونید من احساس کردم که ایشون ممکنه به بنده علاقه مند باشند و این مهری که به بنده دارن از این مورد باشه اما آخرین باری که ایشون و دیدم تلاش میکردن فاصله رو با بنده حفظ کنن یا یجور خود مراقبتی ،من هم مشکلی ندارم و درکشون میکنم اما وقتی وارد خلوتم میشم این آدم منو سردرگم می‌کنه و اذیت میشم،به این فکر کردم که حتی دوست اجتماعی ایشون باشم اما میدونم این حس می‌تونه به فراتر بره و برای همین محدود میکنم خودمو،شما بفرمایید من چه کنم(اینم بگم من ۲۸سالمه و ایشون فکر میکنم ۴۰ ساله و هردو مجرد)
3 پاسخ
پاسخ داده شده 29 Mar 2024 توسط meysam حرفه ای (620 امتیاز)
شرایط خانوادگی و ملاک ‌‌و معیار هرکس فرق می‌کنه. پس بقیه نمی تونن جای تو باشن. خودت باید تصمیم بگیری. همه چی بستگی به سلیقه شما و خونوادت داره. اگر از نظرهمتون مشکلی نداره، ایرادی نیست. اما آیا ایشون اصلا به شما علاقه داره یا شما این برداشت را داشتی؟
پاسخ داده شده 29 Mar 2024 توسط Mahdi1370 حرفه ای (1,420 امتیاز)
ما که از جزئیات روابط و تعاملات شما با استادتون خبر نداریم، اما به نظر خودتون این رابطه و علاقه ایجاد شده از نوع لیتل گرل و شوگر ددی هست یا نه؟
پاسخ داده شده 29 Mar 2024 توسط Map1992 حرفه ای (580 امتیاز)
برو جلو کلاستو باهاش، ببین چی میشه و گرنه این چند ماه همیشه تو ذهنت میمونه. شاید باید اتفاقی بیافته و تو از این حالت بلاتکلیفی و عذاب در بیای. شاید بفهمی اصلا حسی که داری درسته یا نه.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

17,058 سوال

27,819 پاسخ

29,377 دیدگاه

2,754 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 182 بازدید
1 پاسخ 332 بازدید
1 پاسخ 68 بازدید
سوال شده فوریه 28, 2022 در مشاوره تحصیلی توسط سوین
1 پاسخ 130 بازدید
3 پاسخ 125 بازدید
3 پاسخ 145 بازدید
سوال شده دسامبر 29, 2020 در مشاوره مذهبی توسط سمانه خانم
1 پاسخ 55 بازدید
...