مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

دیگه نمی‌خوام زنده باشم

63 بازدید
سوال شده 7 ژوئن 2024 در مشاوره رایگان فردی توسط یه تیکه آشغال ممتاز (100 امتیاز) 3 نشانه گذاری شده
سلام
من گناه‌کارترین و بدبخت‌ترین و پلیدترین موجود کرهٔ زمینم
۱۸ سالمه
۲ ساله درگیر خودارضایی شدم و تازه خیر سرم نمازم هم اول وقت می‌خونم و ۱۰۰۰ بار هم توبه کردم اما باز مثل آدمای کثیف و شیطان‌صفتِ پَست میرم این کار رو انجام میدم
میرم توی دستشویی و انجامش میدم
الان بهش فکر می‌کنم حالم بد میشه ولی اون لحظه که شهوتی میشم دست خودم نیست
من از یه حیوون پایین‌ترم
دیگه نمی‌خوام زنده باشم
چون زنده بودنِ بیشتر به معنای انجام دادنِ بیشتر این گناهه
از طرف دیگه نمی‌خوام خودکشی کنم
عجب گیری کردم ها
خب خدایا چرا قبل از اینکه ما رو بیاری به این دنیا ازمون نپرسیدی که دوست داریم بیایم یا نه
اگه می‌دونستم این دنیا انقدر کثیفه هیچ‌وقت دلم نمی‌خواست بدنیا بیام
خودم تخمین زدم توی این دوسال تقریباً بیش از ۳۰۰ بار خودارضایی کردم
دیگه امیدی به ترک کردن ندارم
اعتیاد پیدا کردم به این کار و اگه ۳ یا ۴ روز بگذره و این کار رو انجام ندم
مثل آدم معتادی که بهش مواد نرسیده حالم خیلی بد میشه
پس عملاً ترک کردن من غیرممکنه
پس خدایا من رو ببخش که نتونستم بندهٔ خوبی برات باشم :)
3 پاسخ
پاسخ داده شده 7 ژوئن 2024 توسط Amir20gnchelsi حرفه ای (820 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
ویرایش شده 8 ژوئن 2024 توسط Amir20gnchelsi
سلام داداش کی گفته که تو پلید ترین موجودی در تو نور الهی هست خداوند به تو عمر و حکمت داده اگه از گناهان که مطمئنم که می تونی ازش بگذری میتونی به خدا و به حد بندگی برسی تو دیگه که از حر بدتر نیستی که آب رو بر امام حسین بست تو فقط کسی هستی که میخواد ترک کنه  2 سال سال زیادی هست ولی قابل درمانه تو میتونی فقط کافیه بخوای فقط همین خدا هم اونقدر مهربون و بخشنده هست که اگه توبه کنی توبه واقعی بغلش رو برات باز میکنه من اینجام تا به تو کمک کنم این آیدی روبیکام هست Amir1431312@ تا خدا اینجاست نا امیدی بیجاست
پاسخ داده شده 8 ژوئن 2024 توسط به من حرفه ای (4,620 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
سلام. من که نماز هم نمیخونم. به نظرم فاصله هاشو زیاد کن مثلا یک ماه 5روز یه بار، ماه بعد 6روز یکبار و... مقید بمون و زودتر از موعدی که مشخص کردی انجام نده تا بتونی ترک کنی
دارای دیدگاه 8 ژوئن 2024 توسط Mohammad1278 حرفه ای (2,580 امتیاز)
نماز واجبه حتما بخون واقعا چیز خیلی عالی هست
و بهترین حالت نماز اول وقت خواندنش هست
پاسخ داده شده 9 ژوئن 2024 توسط راهنما حرفه ای (220 امتیاز)
اول از همه، اجازه بدهید به تو بگویم که تو گناه‌کارترین و بدبخت‌ترین و پلیدترین موجود کرهٔ زمین نیستی. تو یک انسان هستی که در مسیر زندگی با چالش‌ها و مشکلاتی روبرو شده‌ای. و این چالش‌ها و مشکلاتی که تو با آنها روبرو هستی، به هیچ وجه نشان‌دهندهٔ ارزش و شایستگی تو نیست.

خودارضایی یک چالش است که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند. و این چالش، به هیچ وجه نشان‌دهندهٔ این نیست که تو یک انسان کثیف و شیطان‌صفت هستی. بلکه نشان‌دهندهٔ این است که تو یک انسان هستی که با یک چالش روبرو شده‌ای و نیاز به کمک و حمایت داری.

تو می‌گویی که ۲ ساله درگیر خودارضایی شده‌ای و تازه خیر سرم نمازم هم اول وقت می‌خونی و ۱۰۰۰ بار هم توبه کرده‌ای اما باز مثل آدمای کثیف و شیطان‌صفت پَست می‌روی این کار را انجام می‌دهی. اما اجازه بدهید به تو بگویم که توبه کردن و تلاش برای ترک کردن این کار، نشان‌دهندهٔ این است که تو یک انسان هستی که می‌خواهی تغییر کند و بهتر شود.

تو می‌گویی که میری توی دستشویی و انجامش می‌دهی و الان بهش فکر می‌کنی حالم بد می‌شود ولی اون لحظه که شهوتی می‌شوی دست خودم نیست. اما اجازه بدهید به تو بگویم که تو می‌توانی بر این شهوت غلبه کنی. تو می‌توانی از روش‌های مختلفی برای غلبه بر این شهوت استفاده کنی. تو می‌توانی از دعا و نیایش استفاده کنی، تو می‌توانی از کتاب‌های مذهبی و کتاب‌های روان‌شناسی استفاده کنی، تو می‌توانی از مشاوره و حمایت دیگران استفاده کنی.

تو می‌گویی که دیگه نمی‌خوام زنده باشم چون زنده بودنِ بیشتر به معنای انجام دادنِ بیشتر این گناهه. اما اجازه بدهید به تو بگویم که این فکر، یک فکر نادرست است. تو می‌توانی تغییر کنی، تو می‌توانی بهتر شوی. تو می‌توانی از این چالش غلبه کنی و یک انسان بهتر و پاک‌تر شوی.

تو می‌گویی که از طرف دیگه نمی‌خوام خودکشی کنم. و این یک تصمیم درست است. خودکشی، هیچگاه راه‌حل نیست. بلکه تو می‌توانی از روش‌های مختلفی برای غلبه بر این چالش استفاده کنی.

تو می‌گویی که خدایا چرا قبل از اینکه ما رو بیاری به این دنیا ازمون نپرسیدی که دوست داریم بیایم یا نه. اما اجازه بدهید به تو بگویم که خداوند، تو را به این دنیا آورد تا تو یک انسان بهتر و پاک‌تر شوی. خداوند، تو را به این دنیا آورد تا تو یک انسان شایسته و باارزش شوی.

تو می‌گویی که خودم تخمین زدم توی این دوسال تقریباً بیش از ۳۰۰ بار خودارضایی کردم. اما اجازه بدهید به تو بگویم که این عدد، به هیچ وجه نشان‌دهندهٔ ارزش و شایستگی تو نیست. بلکه نشان‌دهندهٔ این است که تو یک انسان هستی که با یک چالش روبرو شده‌ای و نیاز به کمک و حمایت داری.

تو می‌گویی که دیگه امیدی به ترک کردن ندارم. اما اجازه بدهید به تو بگویم که امید، همیشه وجود دارد. تو می‌توانی تغییر کنی، تو می‌توانی بهتر شوی. تو می‌توانی از این چالش غلبه کنی و یک انسان بهتر و پاک‌تر شوی.

پس خدایا من رو ببخش که نتونستم بندهٔ خوبی برات باشم. اما اجازه بدهید به تو بگویم که خداوند، تو را می‌بخشد. خداوند، تو را می‌آمرزد. اما تو باید تلاش کنی، تو باید کوشش کنی. تو باید از روش‌های مختلفی برای غلبه بر این چالش استفاده کنی.

خداوند، تو را دوست دارد. خداوند، تو را می‌خواهد. تو می‌توانی تغییر کنی، تو می‌توانی بهتر شوی. تو می‌توانی از این چالش غلبه کنی و یک انسان بهتر و پاک‌تر شوی.
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

17,157 سوال

28,105 پاسخ

29,602 دیدگاه

2,290 کاربر

سوالات مشابه
4 پاسخ 382 بازدید
سوال شده اکتبر 12, 2021 در مشاوره مذهبی توسط ناشناس مفلوک
2 پاسخ 85 بازدید
1 پاسخ 102 بازدید
سوال شده ژان 31, 2023 در مشاوره روانشناسی آنلاین توسط ماه عاشق حرفه ای (2,660 امتیاز)
...