میزان مهریه..

17 بازدید
سوال شده 14 ژان 2018 در مشاوره آنلاین طلاق رایگان توسط سانیا
سلام میخواستم نظرتون رو راجع به مهریه بدونم میخوام مهریه به اندازه ای باشه که نه اونا فکر کنن که من از بی خواستگاری منتظر بودم تا بیان نه خیلی زیاد باشه خواستگارم داشتم ولی هیچوقت کسی رو رسما قبول نکردم این خواستگارم هم کسی هست که من دوستش داشتم ولی خب خودش نمیدونست که منم بهش لعاقه داشتم ولی بالاخره چند وقت پیش ابراز کرد حالا نمیدون مواسه مهریه چکار کنم ؟ چون خانوادم میگن که نظر خودت خیلی مهمه؟
2 پاسخ
پاسخ داده شده 14 ژان 2018 توسط غزل
ببین زندگی خودت و این آقا رو سر مهریه خراب نکن حالا گیریم مهرسه 500 تا سکه هم باشه اصلا یک کامیون سکه خب وقتی بیشتر از 120 تا دادگاه نمیتونه برات بگیره چه فایده؟ ببین اگه شما واقعا عاشق کسی باشه و دوستش داشته باشی کاری به این چیزا نداشته باش مهریه مثل ویروسه اگه گندش کنی زندگیتو میپاشونه راحت زیر 100 تا بزار مطمئن باشه مهریه خوشبختی نمیاره عشقه که خوشبختی میاره
پاسخ داده شده 6 روز قبل توسط دکتر روانشناس حرفه ای (70,880 امتیاز)
با سلام
دوست عزیز
در نظر داشته باشید که  وقتی می فرمایید مساله مهریه  مساله حائز اهمیتی است منتهی فکر نکنید طبق باور عامه اگر پایین بگبرید  فکر می کنند شما بدون خواستگار بودید که چنین مهریه ای را تعیین  کردید .
قطعا در خانواده شما یک عرف وجود دارد خب می تواتید طبق عرف عمل کنید و متناسب با عرف مبلغی را تعیین کنید که هم خانواده شما موافق باشند و هم شما بپذیرید .
پس دیدگاه هایی که گذشته است را در نظر نگیرید و فکر نکنید که اشتباه می کنید اگر با مساله ای رو به رو شوید .به هر صورت در زندگی مسائل مهمی وجود دارد که باید در نظر گرفت بحث پذیرش انتظارات و شرایطی که هست توافق ها و سایر موارد همه اهمیت ویژه ای دارند .
پس بهتر است که به همه این موارد بیشتر از مهریه توجه کنید مساله شناخت طرفین مسائل بسیار مهم و حائز اهمیت تری است که باید توجه کنید
به هر حال امیدوادم موفق باشید و خوشبخت
ولی در نظر گرفتن شرایط خودتون و شرایط طرف مقابل اهمیت ویژه ای دارد تا اینکه بخواهید بحث  های دیگر را در نظر بگیرید
در هر صورت امیدوارم موفق باشید و خوشبخت
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

2,470 سوال

3,967 پاسخ

720 دیدگاه

2,314 کاربر

سوالات مشابه
2 پاسخ 16 بازدید
3 پاسخ 30 بازدید
1 پاسخ 21 بازدید
1 پاسخ 13 بازدید
سوال شده دسامبر 13, 2017 در مشاوره آنلاین طلاق رایگان توسط سامان جون
1 پاسخ 16 بازدید
2 پاسخ 17 بازدید
4 پاسخ 30 بازدید
1 پاسخ 21 بازدید
1 پاسخ 22 بازدید
سوال شده دسامبر 20, 2017 در قبل از ازدواج توسط یاسمن
2 پاسخ 37 بازدید
...