بیماری من چیست؟ آیا من بیماری دوقطبی دارم؟ دلیل اینکه یه دفعه غمگینم و یه دفعه شاد چیست؟

43 بازدید
سوال شده دسامبر 12, 2020 در روانشناسی کودک و نوجوان توسط بهار
من 13 سالمه و بیماری دوقطبی دارم. یه جورایی همش دلم می خواد یکیو بکشم. نمی دونم چرا. بعضی موقع ها جنون بهم دست می ده من اثلا دلم نمی خواد به کسی بگم. چند بار هم نزدیک بود خانوادم رو بکشم اما هر بار خودم رو توی اتاق کوچیکم زندانی می کردم و خودمو زخمی می کردم به هیچکس هم هیچی نگفتم. خیلی زیاد برام پیش اومده که وسط گریه بخندم یا برعکس. خانوادم هم همش دعوا می کنن. درسم هم خیلی پسرفت کرده. من می خوام بدونم که من گی هستم و چی هستم بیماریم چیه؟ از خودم می ترسم.
1 پاسخ
پاسخ داده شده دسامبر 13, 2020 توسط ravanshenasesite حرفه ای (52,020 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

در این مورد با توجه به علایمی که شما بیان می کنید و احتمال آسیب به خودتان و یا افراد دیگر وجود دارد بهتر است از خانواده بخواهید که شما را به روان پزشک و روانشناس ارجاع بدهند تا بتوانیم با بررسی شرایط روحی شما به مشا کمک کنیم تا شرایط بهتری را تجربه کنید .

دقت کنید که در این مورد و به صورت چت امکان طی کردن پروسه درمانی وجود ندارد در کنار اینکه برای تشخیص گذاری نیز نیاز به مصاحبه بالینی و بررسی پروسه احساسات و افکاری هست که شما تجربه می کنید .

در این مورد نمی تواند بیان کرد که شما  اختلال دوقطبی دارید و یا اختلال دیگری اما موضوع مهم این است که شما در شرایط روحی مناسبی قرار ندارید به همین دلیل با کاهش عملکرد در درس هم مواجهه شده ای و با بهبود شرایط روحی می توانید نتیجه گیری بهتری در روابط با خانواده و درس داشته باشید .

منظور از گی داشتن گرایشات جنسی به همجنس می باشد که در شرایط سنی شما می تواند این سبک از گرایشات باهزم نشان از شرایط روحی نامناسب و شناخت ناقص خودتان داشته باشد و شناخت ناقص از نظر هویت جنسی نیز بی تاثیر بر شرایط روحی شما نیست  اما در این مورد نمی توانیم تشخیص گذاری داشته باشیم و نیاز به مراجعه حضوری شما هست.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
02122354783
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

12,891 سوال

19,627 پاسخ

18,194 دیدگاه

2,942 کاربر

سوالات مشابه
0 پاسخ 56 بازدید
0 پاسخ 40 بازدید
0 پاسخ 34 بازدید
سوال شده ژوئیه 27, 2020 در مشاوره رایگان فردی توسط ناشناس ٢٤ ساله مرد مجرد
1 پاسخ 116 بازدید
1 پاسخ 216 بازدید
1 پاسخ 33 بازدید
3 پاسخ 74 بازدید
4 پاسخ 74 بازدید
0 پاسخ 51 بازدید
سوال شده سپتامبر 18, 2020 در مشاوره روانشناسی آنلاین توسط بی نام
...